FRESH NEWS: Tréninková euforie

Právě jsem se sama se sebou v mysli poprala. Mám to napsat. Nemám to napsat. A zase vyhrálo to moje bláznivé já. To, které dělá blbiny a je mu jedno, že mi zítra bude chybět hodina spánku. To, které mě tehdá nechalo nastoupit do letadla na Mistrovství Norska. To, které mě vždycky postrčí, když jde do tuhého. 
A myslím, že to bylo i to „já“, které mě nechalo napsat první článek na blog. 

Celé město usíná a TerezaInOslo po tom, co už dávno odeslala pusy na dobrou noc na Ořechovku i do Norska, se hrabe z polštářů a otevírá počítač… aby vám napsala, jak neuvěřitelně nabíjející je pohyb. O to vás nemůžu připravit. To prostě musíte zažít. Miluju to vaše nadšení, když jsem vás vytáhla běhat. Tak co takhle si sbalit do práce legíny a vyrazit: na kolo, do lesa, na taneční lekci.?

Vaše tělo potřebuje pohyb. Vaše srdce potřebuje pohyb. Vaše pleť potřebuje pohyb. Vaše nálada potřebuje pohyb. Váš žaludek potřebuje pohyb. Vyběhněte. Vyjděte. Vytáhněte kamarádku, děti, maminku a dejte si do těla. Bude vám skvěle. Po ránu se vám bude skvěle vstávat. Jídlo vám bude chutnat jako nikdy předtím. A budete na sebe pyšní. 
Já tuhle euforii zažívám právě teď a chci ji poslat dál.
Tohle je fotka z toho našeho dnešního p/focení. Blbinky, blbinky, na to nás užije. Únavou padám. Je něco po půlnoci a bytem voní oprentěné kapustičky. Celé tělo mě příjemně bolí a já se těšim na ty vaše nádherný okamžiky únavy a euforie po cvičení. 

Budu na vás myslet. To dáte a bude vám skvěle!
Tužme se! Konec hlášení.
Vaše TerezaInOslo

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tereza na Útěku
Tereza na Útěku
6 let před

Nemůžu víc souhlasit 🙂 Mrzí mě, že na sport nemám tolik času, kolik bych chtěla 🙁

Anonymní
Anonymní
6 let před

Terko a nějakej tip, jak ten sport dostat pod kůži?:) raději dávám přednost lenošení:D

Podobné články
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x