Co najdete v podcastu #57

Jak ranní jógu, kafe na terase, cvrlikání ptáků pravidelně střídá stres, bezmoc a vyčerpání. O balancování na vratké židli businessu v aktuální situaci, i o tom, jak se to snažíme ustát, co mě nalomilo v minulém týdnu a proč jsou tak důležité malé příjemné rutiny, do kterých pomalu ale jistě vplouvám.

Posílám spoustu energie všem lidem, kterým už dochází síly. Mně dochází poměrně pravidelně, ale věřím, že bude líp a nakonec si ještě z tohoto tak ohromně těžkého období odneseme spoustu důležitých poznatků a poučení.

Vaše TerezaInOslo

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wade3802
Wade3802
5 měsíců před

Элвис Пресли, безусловно, один из наиболее влиятельных музыкантов в истории. Родившийся в 1935 году, он стал иконой рок-н-ролла благодаря своему харизматичному стилю и неповторимому голосу. Его лучшие песни, такие как „Can’t Help Falling in Love“, „Suspicious Minds“ и „Jailhouse Rock“, стали классикой жанра и продолжают восхищать поклонников по всему миру. Пресли также известен своими выдающимися выступлениями и актёрским талантом, что сделало его легендой не только в музыке, но и в кинематографе. Его наследие остается живым и вдохновляет новые поколения артистов. Скачать музыку 2024 года и слушать онлайн бесплатно mp3.

Whitney2220
Whitney2220
4 měsíců před
Podobné články
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x