Chcete nakouknout do mé podkrovní pracovny?

Vítejte. Tak tady je to místo. To, na kterém vznikají články. Je to jedno z nejoblíbenějších míst v celém bytě. Moje podkrovní zákoutí, do kterého mě Johni chodí čas od času lípnout pusu na čelo. Někdy ho i přistihnu, že tu stojí ve dveřích a pozoruje mě. Vždycky je pak tak roztomile vyděšenej, že jsem ho přistihla při činu 🙂 Voní tu čaj, hoří tu svíčky. A já se tetelím radostí, už když sem vycházím schody.
Je to totiž proměněný sen a v nich se žije úplně nejlíp. To vy ale přece víte. 

Je to ten můj svět. Ten, ve kterém prý slova můžou proměnit vaše
ráno. Ten, ve
kterém se měním v možná tak trochu bláznivě zamilovanou holku, která
vás nechává nakouknout i pod peřinu. Ten, ve kterém si připadám tak
lidsky, volně a sama sebou. Ten, ve kterém je všechno možné a nikdo mi
neříká, jak bych to měla dělat. 
A ten, ve kterém jsem se naučila, že předávat dobrou náladu a pozitivní energii jde i virtuálně. 
Stůl. Židle. Kovová nástěnka. Pár pohledů. Vázička. Přesýpací hodiny. Polštář a lampa, která mě chrání před tmou tmoucí. Ani ve snu by mě to nenapadlo, když jsem před čtyřmi lety psala první článek na blog, že jednou budu mít svou vlastní blogerskou pracovnu. 
A je naprosto kouzelné, jaké vám život přináší nádherné možnosti, pokud ho necháte a opravdu vnímáte, co vás v životě naplňuje. 
A je úplně jedno, jestli je to vyrábění svíček, nebo pečení cupcaků. Jak já jsem se dlouho té představě bránila. Neodpovídalo to letům studia. Praxe. A vůbec…. Blogování jsem vždycky považovala za nedůležitou součást. Takové moje malé nedůležité hobby. Až najednou. Po tolika letech jsem se zastavila a podívala se, kolik času vlastně věnuju přemýšlení o tom, jak blog vylepšit, jaké články napíšu. Vždycky, když jsem se chtěla odreagovat, utíkala jsem do svého světa blogu. A myslím, že ten moment, kdy jsem si uvědomila, že blog je pro mě nepopsatelně důležitý, byl jeden z tím, kdy jsem si sama sobě přiznala – to je ono, Terezo.

Vnímejte sami sebe. Vnímejte vaše touhy. Vaše tělo. Každý máme něco, co nás naplňuje. A kouzlo je to umět proměnit v náš život. Vdechnout té myšlence život. Vzít ji za ruku a udělat první krok. Není to jednoduché, ale jakmile to jednu zkusíte, nebudete toho chtít nechat. A já vám z celého srdce držím palce. Máte na to! 

Díky za to, že tu jste. 
Vaše TerezaInOslo 

P.S. Děkuju za vaše nádherné reakce na článek Nedělní snění o manželském podnikání TADY . A pro ty, kdo ho ještě nečetl – je to už teď jeden z deseti nejčtenějších postů na blogu. Jste skvělí, díky!  

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta Subertova
Aneta Subertova
6 let před

Krásná pracovna 🙂 odkud máte kovovou nástěnku? Hezký den, Aneta

Tereza In Oslo
Tereza In Oslo
6 let před

Děkuju, Aneto. Nástěnka je z jednoho obchůdku v Norsku. Dá se ale prý sehnat na http://housedoctor.dk/

Hezký den
Vaše TerezaInOslo

Veronika Horvathova
Veronika Horvathova
6 let před

Ja milujem svoje lenivé, jesenné ráná s tvojím blogom. Rada sa vraciam aj k starším článkom, lebo mi stále majú čo ponúknuť 🙂
P.s.: tak ako vždy aj tento článok je super 😀

Daniela Slávik
Daniela Slávik
6 let před

Máš to tam nádherné 🙂

SlavikStories
Čítanie je sexy

Kosmetická taštička
Kosmetická taštička
6 let před

vypadá to parádně!

BLOG: Kosmetická taštička

Tereza na Útěku
Tereza na Útěku
6 let před

To je krásné…někdy se bojím, že mé sny nevyjdou:(, ale ty mi vždycky dodáš pozitivní myšlenky a odvahu, že všechno je možné. 🙂

Anonymní
Anonymní
6 let před

super,snažím se o podobnou…ovšem židli se mi nepodařilo sestavit,chyběli součástky,hrůza.můžu se také zeptat odkud máte kovovou nástěnku a žárovky-řetěz na balkoně?Děkuji Eva

Tylda
Tylda
6 let před
Reply to  Anonymní

řetěz mají na Bonami za 2 199 káčé 😉

Tylda
Tylda
6 let před

Vnímat sám sebe … vdýchnout myšlence život … Terezko, nereaguju často na tvé posty, i když se mi líbí každý jeden. Jen že teď jsem si uvědomila jednu věc, tedy myšlenku 🙂 – tvé posty mi dávají víc než moje psycholožka. Tak jsem k ní přestala chodit.

Tereza In Oslo
Tereza In Oslo
6 let před
Reply to  Tylda

Tyldo, moc děkuju. Váš komentář se mnou hnul. Moc rádi si zas a znovu uvědomím, že ta moje energie a noci strávené psaním někomu dávají smysl. Děkuju a z celého srdce pozdravuju. Komentář jsem si dovolila sdílet na Facebooku.

Vaše TerezaInOslo

Czech Blondýn
Czech Blondýn
6 let před

Krásný místo, tam se musí pracovat samo 🙂 mám rád tenhle styl a líbí se mi, jak tam máš krásně uklizeno a není to zbytečně přeplácaný!

Petra B.
Petra B.
6 let před

Moc hezká pracovna, jednoduchá a přitom útulná, tak ať se Vám v ní hezky pracuje:) Petra

Anonymní
Anonymní
6 let před

Dobrý den Terezo, prosím o radu kde koupit ten řetěz ze žárovek co máte na terase. Organizuji svatby a moc by se mi hodily :-)Děkuji za hezké články Erika

Tereza In Oslo
Tereza In Oslo
6 let před
Reply to  Anonymní

Hezký den Eriko,

myslím, že ho prodávají na Nordic Day. Možná jsme i podobný viděla ksyby v IKEA.

Vaše TerezaInOslo

Podobné články
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x