Za týden už v Praze, borůvky, grilování, víno, teplo, šlapadla, nádhera …

To máte tak. Když někde žijete, pořád vidíte tu sousedovic trávu zelenější, a když pak jste na tý sousedovic zahradě, chybí vám to vaše. Takové odstěhování se na sever ve mně rozproudilo hormony lásky ke všemu českému a především pražskému. Praha je dokonalost sama. Vltava uprostřed města, nekonečné procházky v teplých letních večerech, vysedávání na terase s vínem, nikdy nekončící objevování nádherných míst se zvláštní atmosférou, kterou nedokážete popsat. 

Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já budu mít vysněnou dovolenou v té naší české kotlině, když jsem snad jediné léto v Čechách nestrávila. To bylo samé Chorvatsko, Itálie, Skotsko, USA, Dánsko, … od svých snad 15 let jsem pravidelně odjela na celé 2 měsíce a přijížděla, jak nejpozději to šlo. Ani si nepamatuju, jakou má Praha letní atmosféru, když jsou děti u babiček na prázdninách. 

Pokaždé, když přílétám a vidím Babu, mám motýlky v břiše a jsem nesmírně nadšená, že jsem zase doma. Praha je to nejkrásnější město na světě. Alespoň v tom mém srdci. Všemi vychvalovaná a vyhledáváná a krásná v každém ročním období. Inu, máme bý na co pyšní, kdejaký Nor Prahu zná jak své boty. Není nutné zmiňovat, že to nejoblíbenější je mimo jiné cenová dostupnost alkoholu, ale i superluxusních hotelů. Inu, Prahu je nutné si hýčkat. 


Tak za pár dní na viděnou! 
Vaše TerezaSoonInPrague

TIP: Co takhle vázaná sukně? Jak jednoduché!

Komentáře
Podobné články