SALE, SALE, SALE!!!Je sobota odpoledne a já jdu po práci utahaná domů. Přemýšlím, jestli jsem náhodou po tátovi nezdědila workoholismus. Směju se sama sobě. Doufám, že ne hlasitě! Šlápnu do louže až mi to ošplíchne lýtka a přemýšlím, jestli vůbec po tom ranním slejváku a buřině budu moct jít večer běhat. S myšlenkama někde úplně jinde procházím hlavní nákupní třídou a přijde mi, že praská ve švech více než obvykle. Chytím se davu a ten mě unáší směrem k centru. V tu ránu pochopím, proč se všichni na sebe tlačí a co je příčinou, že snad všichni Oslové jsou  dnes v centru. Všechny obchody mají své stánky venku a prodávají za neuvěřitelné ceny. 30%, 50%, až 75% na téměř všechno zboží mně nenechá jen tak klidnou. Cítím, jak mi v tašce něco začne poskakovat. Je to moje kreditka. Už se nemůže dočkat, až se taky protáhne. V hlavě mi najednou začnou výřit desítky důvodů, proč je výhodné nakupovat ve slevách a nohy mě unáší do mých nej obchodů. No nekecaj, fakt je všechno za 50%! Popadám kraťasy a boty, náušnice a pásky, topy i legíny, všechno, co mi padne do oka. Prodírám se do kabinky, kde to vypadá jako po tornádu a během pár vteřin vybíhám k dalšímu oblibenému obchodu. Mám limit určený MasterCard, tak musím jako chytrá horákyně počítat a přebírat. 

Po pár hodinách klopýtám domů a přemýšlím, kde se ten chtíč nakupovat ve mně jen vzal. Vždycky jsem si myslela, že neskutečnou touhu a obrovský talent na nakupování má jiný člen naší rodiny. Tímto zdravím mojí ségru! Aspoň se uvidí, jestli mě čte. Nesu si své levné poklady a přemýšlím, jak neuvěřitelnou radost lidem slevy udělají. I třebaže je většina z nich marketingový trik, nikdy mě nepřestane bavit sloupávat několikavrstvé cenovky a žasnout, kolik že jsem to ušetřila! Navíc si protáhnete nožky a zaposilujete bicepsy. Takové slevy prostě svědčí každému! Zase další plusové body pro Norsko! 

Mějte krásný večer a taky si běžte něco koupit do slev. TIP: Udělejte si pořádnou letní limonádu. Zkuste přidat k cítrónu/limetkám i okurku a mátu. Vykouzlíte něco neodolatelného! 

Krásný den, 
Vaše TerezaInOslo

Komentáře
  • Ola napsal:

    Cože? Třikrát levnější a ještě je zlevní??? No tak příště přijedu 🙂

  • Podobné články