Udělejte si momentíček na Momenteeczech

Vždycky jsem si od Ježíška přála diář. Každý rok. Všechny diáře jsem si schovávala na půdě a čas od času si je nostalgicky prohlížím. Diář byl můj život na papíře. Všechny moje schůzky, rande, závody, svatby, narozeninový oslavy, tréninkový kempy, zkoušky, party, zájezdy. Diáře byly plný lístků do kina, na výstavy, letenek, fotek, i účtů za kafíčka, které mi ještě několik let poté měly připomínat momenty štěstí. Schovávala jsem si do nich všechno, co pro mě mělo váhu. A ruku na srdce? Především úplný blbosti. Těch tam bylo nejvíc 🙂

Do jednoho diáře jsem si schovala i účet z báru, ve kterém jsme ovínění s kamarádem psali zápisky z našich narozenin (tuším, že mi bylo 22) a slíbili jsme si, že ten dopis na 30 narozeniny otevřeme. Mám ráda tyhle dopisy do budoucnosti a miluju listování minulostí.

Listování prošlým diářem je můj nejoblíbenější výlet do minulosti.

Když mi před pár dny zazvonil kurýr s balíčkem, na kterém bylo napsáno Momenteeczech, už jsem věděla, odkud vítr vane. Vendulku, která má spolu se Zuzkou, Momenteeczech na svědomí, jsem měla tu možnost potkat osobně. Po emailové konverzaci jsem pozvala Vendy do hubu jako jednu z možných kandidátek pro náš další start-up měsíce, kterému v Elite Bloggers pomáháme prorazit do světa. 

Miluju start-upové schůzky. 

Mám z nich vždycky chuť vyběhnout ven a vykřičet do světa, aby si každý zkusil, jaké to je, proměnit ten svůj nápad v realitu. Aby lidi už konečně přestali o těch geniálních myšlenkách jen mluvit po pár sklenkách vína a říkat: „Když já nevim…, ale opravdu udělali ten první krok dopředu. 

V hubu se nám protočí tolik talentovaných lidí, kteří mají tu správnou jiskru v očích a mě neuvěřitelně nabíjejí energií. Mají něco společného. Nápad, zápal a pokoru. I když se to nezdá, je velmi důležitá. A mě zas napadlo něco trochu bláznivýho. Protože mám čas od času nápad na start-up, co kdybych ho poslala mezi vás?

Já totiž vím, že ho v realitu neproměním,  
ale vy třeba ano.

Třeba bude mít někdo odvahu. Co myslíte?
Budu se těšit na vaše reakce, mám obrovskou radost z vašich nádherných komentářů u minulého postu. Miluju tu vaší energii a odhodlání vyběhnout! Jste  hvězdy! 

Vaše TerezaInOslo

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jitka Šrůtková
Jitka Šrůtková
7 let před

Terezko,

já tyhle tvoje nakopávací články miluju. Můžu je číst furt dokola. Sturt-up články mě děsně baví a vždycky jsem zvědavá, jaký adept bude další měsíc :). Jelikož jsem taky diářový maniak úplně mě tenhle start-up nadchnul :). A mám dost dilema, který pořídit na další rok. Ve hře je tenhle od Momenteeczech a nebo ještě tolik populární Doller (nejradši bych si pořídila oba, haha).
Sturt-up články mě hodně baví a vždycky se těším jaký bude další měsíc. Jednou bych sama chtěla vytvořit něco vlastního a vylítnout s tím do světa. Ale furt jsem se nějak nerozhoupala. Nevím co bude "to pravé ořechové". Pravda, měsíčně vymyslím tak cca 4 business nápady (o tom že některé jsou vážně šílenosti radši pomlčím 🙂 ), ale zatím jsem ani jeden nezrealizovala. Každopádně vím, že jednou bych chtěla sebrat odvahu, některý si vybrat a prostě to zkusit. Vytvořit si ten svůj "dreamjob", nebýt na nikom závislá, zkrátka být sama za sebe :).

Měj fajn podvečer a těším se na další start-upy 🙂 Jitka

Lucia Vargová
Lucia Vargová
7 let před

zrovna včera jsem se na ně dívala, jsou KRÁSNÉ.. i celkem drahé, ale za dobrý nápad, krásné zpracování a podporu šikovných lidí ráda zaplatím 🙂
bjež čelenky na můj milovaný badminton mám díky Tvému blogu už dvě, tak o diářku taky popřemýšlím (největší problém totiž je vybrat si z dvou nabízených variant – a to jsou díkybohu jen dvě! 🙂 )

Sasha
Sasha
7 let před

Já si ho koupila, když jsem ho poprvé uviděla na Instgramu u Ejvi a je vážně skvěllý. Ano, je pravda, že je docela drahý, ale ráda podporuju lidi, kteří mají skvělé nápady 🙂

Radka Z.
Radka Z.
7 let před

Taky jsem diářový závislák aneb co si nenapíšu, to nevím. Na listování minulostí, které taky zbožňuju, mám ovšem deníky, které vedu s menšími či vetšími přestávkami už deset let. Brzy budu potřebovat jak nový deník, tak nový diář, začínám se dívat po knihkupectvích, ale zatím nic není podle mých představ, tak se zkusím podívat, co nabízí Momenteeczech, díky za tip.
x
http://www.introvertnisvet.blogspot.cz

Hana Rozsívalová
Hana Rozsívalová
7 let před

tohle mi u nás tak strašně moc chybělo! V USA jsem podobných viděla v kreativních storech spousty ale žádný nebyl tak pěkný! vážně skvělý nápad!

Hana Rozsívalová
Hana Rozsívalová
7 let před

tohle mi u nás tak strašně moc chybělo! V USA jsem podobných viděla v kreativních storech spousty ale žádný nebyl tak pěkný! vážně skvělý nápad!

Nela Procházková
Nela Procházková
7 let před

Krásný diář, nějaký takový si plánuji pořídit 🙂

Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

Podobné články
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x