Tak už dneska křtíme knížku :)

Krásné dobré pondělní ráno. Víte, co je dneska za den? Ano! Dneska se křtí jedna šlehačková knížka. Jeden splněnej sen, kterej jste už možná někde viděli. A já se na vás tak těšim. Každé setkání s vámi mě totiž znovu přesvědčí, že si vás v hlavě jenom nevymýšlím, ale že existujete, dýcháte, čtete blog v tramvaji, v metru, smějete se, někdy nad články i pláčete a především, že jste tak úžasní, jak si vás celou tu dobu představuju. 
Tak až zítra půjdete kolem Smetanova nábřeží v půl sedmé, zastavte se pozdravit. A já slibuju, že jsem ten mrak, kterej vám do knížky mileráda nakreslím i s věnováním, doopravdy trénovala. Pokřtíme knížku, můžete se ptát na co se vám zlíbí v moderované diskuzi, a bude mi obrovskou ctí vás všechny do jednoho poznat. Však jste to taky vy, kteří se mnou knížku dotáhli do konce a to si zaslouží řádné oslavy. Takže vám moc děkuju a Johni vzkazuje, že se prej na vás těší taky!
Tak už se jenom jednu a vyspím…
Vaše TerezaInSmetanaQ

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymní
Anonymní
5 let před

Dneska jsem četla ukázku z Vaší knížky, a nemůžu se dočkat až si ji koupím! Musím říct, že jsem v té ukázce našla tak trochu sebe… Jsem takový velký snílek, který by nejraději žil někde v zahraničí a neustále si to představuju. Tak snad si to jednou splním 🙂
Katka

Anonymní
Anonymní
5 let před

Terko chtěla jsem si knihu koupit do čtečky a nikde ji nenacházím, ona nevyšla jako ekniha ? Moc díky za odpověď!

Iveta

Jitka Šrůtková
Jitka Šrůtková
5 let před

Terezko,

Mrzí mě, že nemůžu dorazit. Každopádně chci popřát hojnou návštěvnost, ať se vše vyvede podle představ a ať si to všichni moc užijete. Věřím, že to bude jedna velká paráda :-). Já se na knížku už moc těším, na vánoce bude (snad) zdobit i mou knihovnu. A u brz toho mráčku jí to bude určo slušet :).

Užij si dnešní den, pozdravuju! Jitka

Romana Ráblová
Romana Ráblová
5 let před

Terezko, škoda, že se křtu a osobního setkání s Tebou nemůžu zúčastnit, ale knihu mám a čtu každý večer před spaním. Ať se křest vydaří. Užij si to.

Anonymní
Anonymní
5 let před

Prosím muzu se zeptat jak a kde je mozne si objednat knihu aby mi ji zaslali do zahranici? Dekuji za odpoved.

Podobné články
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x