Šťastný článek KLIK!

Ráno se probudím a klikám… sedím a klikám… přijdu domů z norštiny a klikám… KLIK! zdá se mi, že klikání je ta jediná činnost, kterou jsem KLIK! za poslední dva dny dělala. KLIK! Že to ale natahovali jak KLIK! kšandy… sama v sobě se KLIK! přesvědčuju, že vlastně KLIK! zas tolik o nic nejde. KLIK! KLIK! Znáte to, ty lživé průpovídky, které vás mají naladit na vlnu, že vám to vlastně zas tolik vadit nebude, KLIK KLIK KLIK! když to nevyjde. Chyba lávky, KLIK! přátelé. To se jen sami sebe snažíte oklamat a přiznejte sami, moc vám to nejde. KLIK! Ani mě to nešlo, ale naštěstí ani nemuselo… Po jednom takovém dalším bezradném KLIK! se totiž stránka mírně obměnila a já věděla, že to je ono. Zamlžilo se mi před očima a věděla jsem, že to je ten moment, kdy se podívám pravdě do očí. Že to líčím moc dramaticky? Ale vůbec ne, vážení, to byste měli být v mé kůži.


Čekám a klikám, tak jsem si aspoň namalovala pusu na to!

Nervózně si poposednu na rozvrzané židli, na které jsme měli přes víkend utáhnout šrouby, teď o tomhle nepřemýšlej, teď jde do tuhýho, Terezo! A je to tam!!! Vidím se tam! TEREZA IN OSLO se hrdě pyšní po boku blogerských velikánů a já nevím, co dřív. Vytáčím vikinga Johna Erika (můj manžel pro ty nověpříchozí 🙂 a telefon nefunguje… klasika, zabrblám pod fousy. Usmívám se tak, že to vypadá, jako bych byla zase zpátky v 7. třídě, kdy mi po 2 letech sundali rovnátka. Nádherný pocit zadostiučinění mě zaplaví a já si vzpomenu, že to vlastně znamená, že za pár dní letíme do Prahy na finálový galavečer! BOMBAA!!! Co si vezmu na sebe???!!!

Johni mě zasypal jahodama a květinama a polil vanilkovým pudinkem. Ty jahody, abysme si rozuměli!

 

Takový Šťastný článek s velkým „Š“ se píše velice snadno-nesnadno… na jednu stranu mi hlavou lítá ohromně moc slov a prsty mi bubnují do klávesnice ostošest, na tu druhou mi žilama pumpuje ta nádherná energie, která mě nenechá jen tak v klidu sedět. Zamysli se a řekni svým čtenářům, proč ti na tom tak záleží!
Tak prosím, vážení. Tady je mých 7 pádných důvodů „protože“, proč jsem neuvěřitelně poctěná a šťastná a proč bych ráda 5. listopadu „zarecitovala“ ten svůj slavnostní projev…
1. Protože jsem ho už natrénovala! Mrk! 🙂

2. Protože podle mého manžela prý Saltovi nikdy nejdou pro druhé místo! 


3. Protože miluju psaní. A miluju vaše nádherné příběhy a zprávy, které mi často podlomí kolena. Je nádherné někoho inspirovat, aby šel za svým životním štěstím a pomalu si začínám myslet, že se mi to asi i trochu daří. Tak proč blog nepodstrčit pod nos i těm, kteří zatím neví, co by a jak by? A nemají sílu změnit to, co by si přáli? Soutěž Blogerka roku má obrovský dosah a v rukou ohromnou sílu blog TerezaInOslo naservírovat ke snídani i těm, kteří ještě netuší, že jsou páni svého života. Tak proto! 


4. Protože miluju Gala večery. A na tomhle nebudou jen vyšňoření páprdové, kteří se ládujou chlebíčkama a schrábnou poslední tiramisu v mini-kelímku před vaším nosem. Bude plný neuvěřitelně inspirativních a zajímavých lidí, Fashion blogerky budou určitě vyšňořené od hlavy k patě a Food blogerky si budou zase vzájemně šuškat, že tohle by teda ony uvařily líp. A vůbec! Bude to pecka! A my doma se už nemůžeme dočkat. 


5. Protože bych z toho byla nervózně legrační, nebo legračně nervózní (teď nevím!) a určitě bych řekla nějakou vtipnou koninu, kterou by si každý pamatoval a smál se mi!


6. Protože jsem blogu věnovala neuvěřitelně obrovské množství času. Prý nám kvůli mému blogování už několikrát vystydlo jídlo, o tom by se ale dalo polemizovat řekla bych…


7. Protože je to jakési gesto od vás, mých nejoblíbenějších čtenářů, kterým mi můžete virtuálně poděkovat a za to já vám tady, že se Tereza jmenuju, slibuju, že budu blogovat, ať se děje, co se děje a servírovat vám články jak to jen půjde. A už se toho nemůžu dočkat!

LINK na hlasování: TADY!

Prosím sdílejte tento link a hlasujte. Teď je teprve ten pravý čas na to, abyste přemlouvali i ty sousedy 🙂


Děkuju a nádhernou dobrou noc! 
Vaše neuvěřitelněšťastnáTerezaInOslo

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Podobné články
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x