Sobota s nádechem jara a naše cestovní plány

Dobré ráno, soboto. Ze vzduchu je už cítit jaro a slunko se jemně opírá o střechy, které tak ráda z postele pozoruju. Pořád čekám, že se na nich objeví nějaký zbloudilý kominík a já mu ukážu správnou cestu. Ještě se za těch několik měsíců překvapivě žádný neobjevil. John Erik je zase v Oslu, rozhoduje na národních závodech, a já mám celý den jenom pro sebe. Mohla jsem si klidně vyspávat až do aleluja, jenže jsem se probudila v půl sedmý… několikrát jsem se zahrabala zpátky do peřin, vyprávěla mimi, kde je táta a přemlouvala sama sebe, ať se ještě na chvíli ponořím do říše snů. Vždyť je to tam taková pohoda…hm….
Nezabralo ani to, že by se mi mohlo zdát o tom, jak umím lítat, nebo že se budu moct válet na písečné pláži, popíjet čerstvý mangový džus a kolem mě budou plavat ty krásný roztomilý prasátka, který můžu drbat za uchem. 

Včera jsem usnula s olivama na klíně u filmu dole v obýváku. Klasika. Až na jeden háček. Nebyl tu nikdo, kdo by mě odnesl do postele. A na švédského souseda zvonit nebudu. Tak jsem tam takhle usnula dvakrát. Minimálně. Hehe, prostě nepoučitelná. Takže je ta dnešní sobota tak trochu uzívaná, ale zatím prima. 
Když si uvědomím, že naše soboty jsou až do poloviny května naplánované, měla bych si tu dnešní poslední bez programu užít dosyta. Čekají nás lázně v Maďarsku – Héviz, já jsem pozvaná na týden do exotiky s dalšími blogerkami ze všech koutů světa a (nemůžu se dočkat! :), na Velikonoce jedeme do srubu do Norska a pár dní na to na prodloužený víkend do Českého Krumlova. Do toho nás čeká ještě několik norských návštěv a já nevím, na co se těšit víc 🙂 
A taky tedy nevím, kde teď seženu těhotenský plavky 🙂
.
Do bytu nám už od rána svítí magicky slunko a přiválo jarní energii a dobrou náladu. Tak jsem se rozhodla, že to byl ten správný moment nafotit pár fotek z toho našeho bydlení, na které se tak často ptáte. Až dám těch tisícpětsetsedmdesát (přirozeně přeháním! 🙂 fotek do kupy, můžete se těšit na článek.
Co by vás zajímalo nejvíc? 
Já se za pár minut vydám na výstavu tulipánu do našeho oblíbeného zahradnictví ve Střešovicích a slupnu k tomu ještě nějaký ten dortík. Možná dva. Nebo tři? Vám přeji nádhernou sobotu plnou malých radůstek, rozmazlování a lásky.
Vaše TerezaInOslo

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hanka Kozáková
Hanka Kozáková
7 let před

Krásné sobotní odpoledne přeji 🙂 Udělala jsem si pohodovou snídani s kolegyní a teď vysedávám v práci (Světe div se, dobrovolně! 😀 ) a nemůžu se dočkat pondělní přednášky, protože mi před pár dny rukama prošel odkaz na tvoji přednášku na MUNI. Už se nemůžu dočkat! 🙂 Tak krásný víkend! 🙂

Tereza Na Útěku
Tereza Na Útěku
7 let před

Jé, nemyslíš náhodou Zahradnictví Chládek?:)) Tam mají nejlepší cheesecaky a taky super kaktusy! Bydlím kousek odsud:)

Veru
Veru
7 let před

To je krása Terezko 🙂 mě by zajímalo, kde jste nakupovali postel a nábytek celkově 🙂
V.

Czech Blondýn
Czech Blondýn
7 let před

Výstava tulipánů? Miluju tulipány, můžeš přihodit nějaký odkaz s informacemi?

Tereza In Oslo
Tereza In Oslo
7 let před
Reply to  Czech Blondýn

Je to v Zahradnictví Chládek ve Střešovicích. Není to tak velké, jak jsme čekali, ale je to milé.

míša krt
míša krt
7 let před

Ahoj Terezko, zajimalo by me, jak mate veliky byt, zda jste v pronajmu a jestli mate dost mista i pro mimco 🙂

Žanet | Heels and baby powder
Žanet | Heels and baby powder
7 let před

Tyhle články mám nejraději. Krátké, s fotečkou kytičky a s příslibem nových zajímavých článků, na které se vždycky moc těším.

A k těm plavkám, i ty normální je teď problém sehnat. Zjistila jsem to o víkendu. Nikdo neřeší, že lidi chodí plavat i mimo sezónu…nechápu.

Podobné články
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x