Příjemné posezení v sobotu 30.srpna v kavárně Le Court

Krásné odpoledne přeji z Osla plného sluníčka a nádherné nálady. Jak jsem se již párkrát zmínila, rozhodla jsem se především díky vaším návrhům uspořádat setkání s čtenáři blogu TerezaInOslo.  

Musím přiznat, že když jsem si poprvé v hlavě promítla toto setkání – představila jsem si sama sebe, sedící v rohu sice útulné, ale tak trochu schované kavárny v Praze, nervózně cumlajíc brčko od bezinkové limonády vyhlížející alespoň jednoho příchozího. Trochu mě mrazilo při této představě uspořádat setkání s lidmi, které jsem vlastně nikdy neviděla a oni mě znají jen virtuálně. Pak jsem ale využila „moment zamlžení“ a hodila se do vody a vytvořila tento event! A jestli vás dorazí slibovaných 24, nebo jen pár, to už nezmění nic na situaci, že se na toto setkání ohromně těším! Strašně se těším, že vás konečně poznám a poslechnu si ty vaše nádherné životní příběhy. Vítaný je úplně každý, jestli dříve, nebo později, nebo jenom na rychlou kávu, to záleží úplně jen a jen na vás 🙂 

Po dlouhém telefonickém zápasu jsem nakonec vybojovala nádhernou ukrytou kavárnu Le Court na tuto sobotu 30. srpna od 17h. Už se na vás všechny ohromně těším!  Jenom prosím o klik na „going“ na samotném eventu, abych věděla a mohla nahlásit alespoň přbližný počet lidí. 

Tak v sobotu na shledanou (to je něco napsat tuhle větu sem :)))
Vaše TerezaInOslo
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Roque
Roque
8 let před

Jee, ja zrovna odjizdim do Toskanska :-(, preju hezke setkani!

Podobné články
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x