OlympusPEN Summer Party in Oslo

Jediné, co mi ještě tady v Oslu zbylo ve skříni jsou jedny boty a jedno květinové kimono, které jsem tenkrát koupila, když jsme letěli na líbánky a nosila ho v tropickém ráji.  Na přípravu na mojí první opravdovou norskou VIP party mám necelých dvacet minut. S výběrem outfitu je to tedy jednoduché. Nemám ani kulmu na vlasy, tak na ně nahodím nejrůznější vlasové produkty, které je mají vyhladit a nechám tomu volný průběh. V kabelce jsem na poslední chvíli aspoň vyhrabala červený lipstick. Rudé rty zachrání jakkýkoliv outfit. A fialkové boty nesmí chybět. Házím je ale do kabelky, protože před party musíme stihnout ještě otevíračku nové pláže, kterou máme pět minut od domu. 

Už nějaký pátek se těšíme, protože Sørenga je částí Osla, pro kterou máme velkou slabost. Jednou si tu stejně ten byt koupíme 🙂

Na norskou party vyrážíme stylově, jak jinak než na kole. Pláž a koupák parádní, ale o tom zase zítra. V rychlosti přezouvám boty, přetřu rty tou rudou a vyrážíme. Obrovská řada lídí už čeká u vstupu do známého baru Stratos. Na guestlistu se moje jméno krčí, nebo pyšní (jak chcete 🙂 vedle norských hvězd jménem Camila Pihl, Annette Haga, Astrid Helen Holm, Lousie Angelica Riise (manželka fotbalisty Lverpoolu John Arne Riise),  ten je tam taky, nebo třeba Espen Hilton. Ve výtahu se nikdo nezná a veze nás tím nejpomalejším tempem do jedenáctého patra. Ticho by se dalo krájet. Vystupujeme. 

Čeká nás sprcha blesků a prodíráme se do welcome místnosti. Tam je už akce v plném proudu. Je tam několik křesel, kde dámy nechávají profesionálně nalíčit, aby se mohly stydlivě usmát do blesku známého norského fotografa Krisstoffera Myhre. Je tam pěkný šrumec a fotografie se tisknou ostošest. My se sem chystáme  v průběhu večera vrátit a teď vyrážíme o patro výš. Někdo nám do ruky vtiskne sklenku Cavy a tu už nepustím. A někdo další mi do ní pořád nenápadně přilejvá. Kocháme se nádherným výhledem na Oslo a Oslo fjord, jíme marcipánový foťák, který zdobí minicupcake a pozorujeme, jestli zahlédneme někoho, koho třeba jen trochu virtuálně známe. 

Večer se vyvíjí příjemně. Moje boty se zdají být spouštěčem čtyř z pěti konverzací. Haha. Seznamujeme se. Pomalu, ale jistě. Blogerky, neblogerky, celebrity, necelebrity. Je nám to asi trochu jedno. Když jsou lidi milí a konverzace plyne, vůbec na tom vlastně nesejde. Tak se najednou octneme u stolu, po kterém všichni celý večer pokukují. Dozvídáme se, že se rodina Riise stěhuje do Indie, a že si tam nemůžou vzít svoje dva psy, takže se jim bude stýskat. Johni rozebírá fotbalovou situaci v Liverpolu s jeho bývalým hráčem a já diskutuju o objektivech se čtyřma norskýma ambasadorama Olympusu. Trochu mě teď mrzí, že jsem se s nikým vlastně ani nevyfotila… Tak aspoň jsem se seznámila s dvojnicí Mila Kunis.


Kam se podíváte, vidíte Olympus. Ať už se klinká na zlatém pásku blogerek, nebo pyšně sedí na stole, jedno mají společné. Většina z nich nemá krytku. Tak nevím, jestli už byl večer v tak plném proudu, že se téměř všechny krytky ztratily, nebo už krytky nejsou in… Já si tu svojí hýčkám.

My nakonec překvapivě odcházeli poměrně pozdě a všechnu tu
parádu jsme završili pořádnou náloží večerního jídla, které jsme dovezli na
kole. I limonády 🙂 Dobrodružná a náležitě legrační to výprava.

Velké díky českému teamu Olympusu za milé pozvání!
Mějte se krásně a kdyby vás přecejen zajímaly články o OlympusPen Summer party z per norských blogerek/blogerů – podívejte se na Astrid Helen Holm, CatInTheCity, nebo Espen Hilton. Jsou to fajn lidi 🙂

Vaše TerezaJeštěPárDníInOslo

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
S.
S.
7 let před

Perfektní vidět a číst takovou událost v norském podaní. Jako vždy, krásné fotky a tobě to také moc sluší!

travel with love
travel with love
7 let před

Olympus Pen jen tiše (teď tedy docela veřejně) závidím.! Já jsem dostala od americké rodiny k Vánocům Canon a ačkoliv jsem z něj měla neuvěřitelnou radost, svou velikostí mi přijde drobátko nepraktický 😀 A jinak tvé boty opravdu stojí za povšimnutí 🙂

Anonymní
Anonymní
7 let před

Zase super článek i fotky jako vždy. A opět moje oblíbený fialový botky 🙂

Anonymní
Anonymní
7 let před

Na blogu NESTO máte malú dvojníčku, svoju zmenšeninu 🙂

Lucie NESTO
Lucie NESTO
7 let před
Reply to  Anonymní

No nevím, to je přece moje zmenšenina!:)

Podobné články
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x