Nikdy neztraťte dětskou hravost a fantaziiJe nádherné nedělní ráno. Sen mě hodí do svatební nálady a já plánuju svatební oznámení. Ještě ani nejsem zasnoubená, ale dostala jsem geniální nápad na svatební oznámení. Už se nemůžu dočkat. Svatby jsou v letních měsících všude kolem a my se chystáme na jednu typicky českou a jednu norskou. Přehršel energie ve mně jen kypí a já nemůžu posedět a už vůbec ne poležet. Prozpívám celou přípravu snídaňové omelety s mletým masem a čerstvou bazalkou a plány nesměle gradují. Btw tuhle omeletku zkuzte. Když vám zbyde nějaké mleté maso z předešlého dne, prostě ho jenom přidejte k vajíčkám a máte geniální recept na fungl novou snídani. Žádná ohraná vajíčka na měkko 🙂
Směr našeho dnešního výletu je výlet lodí na Bygdøy pláž, ale prší, lépe řečeno, z nebe se řítí provazce vody, tak je na řadě plán B. Technické museum v Oslu. Není to daleko a vyblbnou se tam malí i velcí. Hlavně ti velcí. Baví nás to. Strávíme celých patnáct minut na přístoji, který zkouší váš postřeh. Musíte máčknout čudlík, jakmile se rozsvítí světlo. U mě to bylo ve 0,20 sekundy. Posunout dál nás donutí až kypící se fronta malých zvědavců, kteří chtěj taky zkusit reakce. Po pár hodinách odcházíme plní nových informací a dětské energie a jediné, co přichází v úvahu je jahodovo-banánový shake. Inu, takový návrat do dětských let není vůbec na škodu. Spousta věcí vám z dětství zůstalo, ani o nich nevíte. Je legrační, jak se z nás stali dospělí, ale vlastně si tak nikdo nepřipadá. Dneska jsme blbli jako malí kluci v planetáriu a zítra jdeme na veledůležitý meeting v bance ohledně půjčky na byt. Všichni jsme jenom přerostlí děti. 

Dětsví, co mě napadá?
  1. Máma
  2. Pribináček
  3. Pastelky
  4. Po „O“
  5. Vůně šeříků
  6. Narozeniny
  7. Blinkání v autěA co napadne Vás při slově dětsví? Napiště do komentářů :)Budu se těšit!

Hlavně neztraťte tu krásnou dětskou fantazii. Ta vám dává ohromnou volnost a líbeznost. Je krásná, tak si ji hýčkejte pokud možno, co nejvíc. 

Krásný večer Vám všem! A nezapomeňte napsat do komentářů vašich 7 věcí, které si vybavíte, když se řekne dětství!

Vaše TerezaInOslo

TIP: Moc si vážím každého čtenáře a nových komentářů. Z každého nového příchozího mám dětskou radost. Pořád nevěřím, že mě čtě přes 300 lidí denně, jen tak dál 🙂 Nezapomeňte rovněž dát LIKE na Facebook stránku TerezaInOslo. 
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Barbora Sloupová
Barbora Sloupová
8 let před

1) dětské bungry
2) vrtulky s grankem
3) prasečí den
4) nekonečně dlouhé procházky před Štědrým večerem
5) Mikuláš a zlí čerti
6) sekýrování malého brášky

Podobné články
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x