Milujeme palety!

Náš paletový stolek
Sobotní finishování  na naší první oficiální party v novém bytě bylo vskutku parádní. Jedna dobrá rada, když chcete mít byt hotový v rekordním čase – uspořádejte move-in party! Všecho muselo být perfektní a podle našich představ. Staré dobré české improvizování hrálo hlavní roli. Nakoupily se kytky na trhu, svíčky, pokojové vůně a vyleštily se i ty nejzapadlejší rohy. Největší peckou ovšem byl Johniho paletový stolek pod televizi, který přistál do obýváku přesně 10 minut před začátkem party a Johni byl ještě celý od pilin. Když jsme tu paletu vláčeli domů, tvářila jsem se jako kdybych spolkla citrón a řikala si, že paletovýmu výmyslu dávám tak týden, maximálně dva. Žasnu! – paletový stolek se stal mým nejoblíbenějším nábytkem v bytě. Je to bomba! Už mám další paletová přání! Květináče na bylinky, poličky na fotky, mini stolek ke kanapi… Nechte se překvapit!


Jedna z našich tří Hue


Sobotní party se fakt povedla. Pyšně jsme se pýřili a hýřili historkama o všem tom stěhování, stavění, vrtání, nakupování, táhaní, natírání, … Johni všechny okouzloval naším Hue Light Systemem synchronizovaným s hudbou (3 žárovky, jejichž barvy nastavujete aplikací na iPhonu, tisíe různých kombinací od západu Slunce, přes pastelové barvy, disco efekt, probouzejíci se efekt,…) a já měla neuvěřitelnou radost, kolik lidí přišlo. Poprvé jsem za ten rok a půl co tu bydlím pocítila, že jsem si dokázala vybudovat určité sociální zázemí a jsme obklopení skvělýma lidma z nejrůznějších koutů světa.Naše kráska
Hlavním komunikačním jazykem byla směs angličtiny, norštiny, stavangerštiny a slova „pivo“.

Dorazila těhotná a nádherná Marianna s Thiagem z Brazílie, neuvěřitelně inteligentní královna pájů Anna z Ruska s ještě chytřejším Rovenem z Nizozemska, blonďatá ekoNorka Marthe a přehodná veganka Hanne ze školy, Sophia s dokonalým britským přízvukem z Jižní Afriky s blonďatým Norem Andreasem, sečtělá a  zcestovalá žurnalistka Masha z Ruska s rusko-norským přítelem, norská Anja, prdlá a věčně usměvavá Asijka z práce, roztomilá a „věčně“ ovíněná Péťa (promiň Péťo, nějak se mi to tu napsalo samo 🙂 s norským roztomilým Vegarem a samo zřejmě stará dobrá gymnastická norská grupa – patřičně velká a rozjívená! Krásný zbytek večera, vážení! 
Vaše Tereza In Oslo 

P.S. 187 dní do svatby!

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Podobné články
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x