V Oslu rostou mrakodrapy jako houby po dešti


Moderní Oslo
Tuším, že už je to špatný, když o vašem šéfovi píšou titulní strany největších novin, že je jeden z nejšílenějších bossů, kterýho můžete v celým Oslu chytit. To zas měla Terezka štěstí. Tak jsem si dneska střihla jedno interview a byla zas po dlouhý době nervózní jako sáňky v létě. Šlo to ale jako po másle a já měla nádhernej pocit. V práci jako bych se vznášela a mluvila v 99% případů pouze a jen norsky. Je to vtipný. Pořád mi připadá, že neříkám slova, ale jenom nějaký písmena a bláboly. Překvapivý pak je to, že mi lidi odpovídají a reagují. 

Je krásně, jdu domů, cestou koupím žehlící prkno a snad poprvý v životě se těším na to, až budu žehlit. Vždycky jsem měla takovou představu, že já nikdy nebudu nic žehlit, protože na to nebudu mít čas a připadá mi to zbytečný. Asi jsem z toho vyrostla. Díky bohu. V jedný ruce prkno, v druhý obrovskou kytici lilií a v hlavě mi blejskne myšlenka, že se mi z toho severu vážně nikam stěhovat nechce. Za pouhopouhou stokorunu bych doma pořídila tři gerbery. A už stříhám pestíky a vybírám místo, kam tu obrovkou vázu postavít. Musíme všechno přichystat na víkendovou návštěvu. Vyrábím domácí musli, aranžuju kytky po celým bytě, převazuju vypraný ručníky mašlema a chystám dárek. Zítra bude květáková krémová polévka a před námi předlouhý a přenádherný víkend. Konečně to vypadá, že nám vítr fouká do plachet a my se můžeme těšit na krásný léto plný velkých kroků a rozhodnutí. 

Krásný večer a jezte zmrzlinu! V létě je to dovolený 🙂
Vaše TerezaInOslo

TIP: Zkuste nějaký garážový výprodeje. Je to ohromný, kolik lidí vyhrabe blbostí. Včera jsme na jedné takové byli a našla jsem babiččín vysoušeč vlasů. Vždycky si takhle fénovala vlasy a my jí to se ségrou strašně záviděly. 
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Podobné články
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x