Recenze na Moonrise Kingdom

A jeden z dalších podivných trháků Mooonrise Kingdom v podání Wese Andersona, u kterého vám ze začátku budou cukat koutky…a na samotném konci se budete divit sami sobě, čemuže se to vlastně smějete


Jedno klidné odpoledne jsme proměnili ve výpravu do klasického, řekla bych velmi útulného a nevšedně zařízeného kina. Místo běžných sedaček krásná křesla s vlastním stolečkem, servírovalo se víno i čokoládové bonbóny. Usedáme a baví nás hudba známého soundtrakáře Alexandra Desplata. Od samého začátku vás Moonrise Kingdom nese na vlně humoru, který si buď zamilujete, nebo absolutně nepochopíte.
Tak či tak, se budete smát. Geniální logika i humoreskní detaily. jsou to, co vás provází celým šarmantním dílem. Zamilujete si jak hlavní postavy Suzyho a Sama, tak podivína v pytoreskních pózách a napolo naražené čepici hlásícího naprosto zcestné informace ohledně počasí. Překvapil i Bruce Willis, jak jinak než v roli šerifa alias záchranáře. Detaily jsou ještě detailnější než by se kdy dalo očekávat a každý divák si oblíbí to svoje. Tenhle film musíte vidět. Je to směs dětské naivity, i dospělé absurdnosti. Jediné, co je jisté, že ve vás nechá zážitek na hodně dlouho. 

Krásný večer! Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Podobné články
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x