Jak zvládnout našlápnutý program, aneb k úspěchu je nutný dobrý plán, vyvážený den a systém!

Nový stůl a židle, ke kterým jsme přikoupili
potahy různých barev, já se osobně nejvc těší na
žluto – žluté


Sněží, sněží a sněží. Z oblak se na nás sype už týden sníh, jako kdybychom dostávali nálož i za ty ostatní, kteří lyžují na trávě. Musím topit přimotopem a ruce si hřát o horký čaj s citrónem. Sedím u nového stolu, který je prostě perfektní, sedím u něj už od chvíle, kdy jsme ho donesli domů. Okolo mě doslova hroudy papírů, foťáků, kabelů, nákresů, sluchátek, odborných článků o ICT (Information and communication technology) v Africe a drobků… vítejte do mého rozlítaného světa! Mašle s kamínkama se stala mým talismanem… Hodí se
lípnout na cokoliv a doplní jakýkoliv outfit

Na všechno je potřeba dobrý plán, systém a vyvážený den


Dopisuju další kapitolu diplomové práce o využití mobilních telefonů ve zdravotnictví v Keni, do toho vymýšlím choreografii pro národní team na Mistrovství Evropy na Islandu a protože s Terezkou za pár týdnů rozjíždíme jeden velký projekt, fotím, aranžuju, zkouším a učím se novým věcem. V hlavě hbitě přeskakuju z myšlenek, do jakých formací mám ty talentované gymnastky uskupit, jak nafotit na makro tenhle skvost a jaké teorie užití ICT na zmírnení chudoby v Africe použit. Laicky řečeno – mám z toho tam nahoře guláš. Inu, jediné co se v této situaci dá dělat – je udělat dobrý plán, jak vše zvládnout. Dobrého spánku se nevzdám za žádné situace a dobrého a kvalitního jídla už vůbec ne. Všechno se to dá zvládnout, musíte mít všeho o trochu méně, ale neoželit ty životu důležité věci. Nějaký ten čas na lenošení se taky najde… a na Johniho (čti po norsky „J“ohniho, nikoliv „Dž“onyho 🙂 si čas najdu vždycky.

Motivace mám habaděj, energie, kterou z adrenalinu sama vyrábím mám rovněž až až, teď jen všechno pořádně zaklapnout do sebe a všechno se rozjede na plné obrátky. A já už se nemůžu dočkat, až Vám představím ten velký business plán. 


Nedělní lenošení miluju. Takový ten dlouhý brunch, zachumlaní v jemňoučké dece usrkávat kakao a sledovat dokument o lvech v Masai Mara (Národní park v Keni)… Ale dnešní neděle a pár dalších dní až do 29.1., kdy odlétám na tréninkový kemp do ČR, bude vesměs vypadat podobně našlápnutě. A těším se na to, takový adrenalinový start nového roku miluju stejně tak, jako ty lenivé neděle. Ještě štěstí, že jsem jich měla až až a tu hromadu extra energie a náboje si schovala právě na tento čas. 

NikeFree shoes a moje činky
EVO FITNESS

Když už mám té energie a motivace moc a potřebuju se nějak uspat, jdu se vybít do tréninkového centra s výhledem na nádherný Oslo fjord. Mám už svoji zaběhnutou rutinu a s mými novými legíny, které donesl norský Ježíšek, můžu běžet a svaly se mi rychleji zahřejí, regenerují a vůbec, celé tyhle legíny jsou velká věda, tak si o nich přečtěte více. Jsou pohodlné, padnou Vám a při tréninku opravdu pocítíte ten rozdíl! Inu, za tu cenu, kdo by nepocítil, i kdyby jste si to měli jen vsugerovat…
Někdy přemýšlím, jestli je to vůbec dobré mít takhle naplněno, do toho všechny ty nákupy na trzích, uklízení koupelny a při mé extrémní posedlosti všeho uklizeného a načančaného si zkrátka moc neodpočinu. Inu, ono se to zase trochu uklidní, tak já jdu tvořit, vážená čtenáři a Vy si užijte tu nádhernou neděli, ať už lenošením, nebo aktivně. To už nechám na Vás!

Vaše TerezaInOslo
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Podobné články
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x