Jak se staví Candy Bar a zdobí celá svatba? S prstem v nose nikoliv!

Po tak náročném dni je mi skvěle… jsem neuvěřitelně unavená, ale za ten nádherný pocit zadostiučinění a nadšené úsměvy svatebčanů to stálo za to! Hned brzo ráno jsem se vrhla do vázání kytic, které jsem den  předtím vyzvedla v květinářství a usmlouvala skvělou cenu! Musela jsem trochu tlačit na pilu, ale šlo to! Měla jsem 12 velkých váz, 14 menších, 11 menších a 6 úplně nejmenších. Práce s květinami je ohromně relaxující a nabíjející, nádherně voní, krásně se na ně kouká a vám to s každým dalším pugetem jde čím dál tím líp. Jsem ohromně unavená a za chvíli letím do báru a pak na party, takže vám asi sepíšu, jak se to všechno seběhlo až zítra. Zatím se můžete pokochat pár fotkami a napište mi, jestli vás něco zajímá! Ráda na všechno odpovím!

Terezka a Terezka

Krásný den a těším se na Vaše komentáře. Jinak recepty na tyto skvělé ňaminy najdete na blogu druhé Terezky TADY.

Krásný den, Vaše TerezaInOslo

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymní
Anonymní
8 let před

Jeee takže to je ta tvoje vysněná práce? Takže jsi ji dostala? Gratulujuuuuuuuuuu moc!

Pieces of my world
Pieces of my world
7 let před
Reply to  Anonymní

Terezko máte to nádherné, teďka jsem se uplně zarazila u tvé odpovědi na předchozí komentář. Mám taky vystudovaná Mezinárodní rozvojová studia =))

Anonymní
Anonymní
8 let před

Ahoj Terez, chtěla bych se zeptat, zda nevíš o podobném projektu jako je ten Váš, ale zaměřuje své služby na ČR??Díky:-)

TerezaInOslo
TerezaInOslo
8 let před
Reply to  Anonymní

Zdravím 🙂 Inu, já jsem se nechala inspirovat nádherným Candy Barem, který mi připravili na svatbu Frezia Fleur s pomocí Punk Rock Cakes. To jsou naprostí profesionálové a Candy Bary Vám postaví v jakémkoliv stylu a naprosto dokonale. Pak ale musíte počítat i s adekvátní cenou, která se pohybuje kolem 5-8.000Kč za takový Candy Bar pro cca 80lidí. Dalším zajímavým projektem je nová firma Do Puntíku. S těmi zatím osobní zkušenost nemám, dělají to dvě moc milé mamky na mateřské a tuším, že cena bude velice přívětivá. Mějte krásný den a dejte vědět, koho jste vybrala 🙂

Vaše TerezaInOslo

Podobné články
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x