Jak se mění bláznivé představy ve skutečnost rychlostí meteleskum bleskum

Detail z nanečisto postaveného Candy Baru u nás doma

Takový běžný den, poslední přednáška ohledně odevzdání diplomové práce na univerzitě trvala cca 90 minut. Celá rozklepaná, přemýšlejíc, jak jen dopsání diplomky a finální obhajobu zvládnu zběžně kontroluju telefon, kde je přesně 7 zmeškaných hovorů, 9 nových sms zpráv, 3 nové pracovní emaily a 5 zpráv na WhatsApp. Začínám pročítat a je mi jasné, že tohle nebude jen nějaký běžný nudný den. Během 3 minut máme potvrzenou objednávku na náš první reálný velký Candy Bar, jehož organizaci, přípravu a pečení musíme zvládnout během méně než 24 hodin. Challenge accepted, aneb jako naše motto: „Nikdy neříkej zakázníkovi, že tohle nejde!“ To, co se událo během těch 24 hodin vám do detailu popisovat nebudu, jen jsem celou tu dobu přemýšlela, jak tohle zkazit nemůžeme… všechno vyžadovalo skvělou organizaci, preciznost a dokonalou koordinaci.

A tady už je ren pravý reálný!
O pár hodin později už zvoníme na zvonek nádherné obrovské vily na kopci s výhledem na fjord a přivítá nás Nor jako vystřižený z nějaké severské detektivky. Příjemným hlasem nás zve k sobě domů, do svého sídla, my jen zběžně obhlížíme terén a nejde přehlédnout obrovský vnitřní bazén závodní velikosti. Dům je majestátní a vypadá jako kdyby navržený časopisem Decorium. Na náš Candy Bar nám dávají celou jednu místnost s nádherným dřevěným stolem a křišťálovým lustrem a já se potutelně usmívám, jak je ten náš první zákazník ještě lepší než v našich nejtajnějších snech. 12-letá dcera, na jejiž počest obrovský Candy Bar chystáme, tancuje kolem nás a okukuje jak nás, tak nejrůznější detaily našeho vybavení. Candy Bar postavený, obdivné povzdychy jsme slyěeli :), prohodili pár slov, rozdali vizitky a se skvělým pocitem zadostiučení jdeme zase po svých domů. 

Detaily Terezčiných vynikajících Cupcakes

Cestou tramvají přemýšlím, jak to bylo všechno neuvěřitelně rychlé. Před pár měsíci jsem měla ideu, tu jsem během pár týdnů proměnila v reálný projekt, našla skvělýho parťáka Terezku, a bum – jsme v tom až po uši. Začínají se nám hrnout objednávky, lidí sdílejí a likují naši stránku, posílají nádherné zprávy jak moc nám drží palce a my se jen nestačíme divit, jaký ohlas se z téhlé jedné malé myšlenky vyklubal. Máme neuvěřitelnou podporu od našich obou partnerů, kteří nám pomáhají od pečení makaronek až po stavění Candy Barů a rodiny i přátelé, kteří nás zásobují marketingovými i všemožnými jinými tipy a rady. 
A že jsme se lépe do prvního zákazníka trefit nemohli jsme zjistili, až se z maminky oslavenkyně vyklubala známá norská interiérová designérka, která nás propaguje kudy chodí a fotí. Na jejím Instagram profilu má 7500 followers, kterým už třikrát poslala fotku našeho Candy Baru s popisem, jak ohromně spokojená byla a my se jen tetelíme radostí při každém dalším liku. Naše strategie byla neutratit na začátku peníze za marketing, ale zvládnout to samy zadarmo skrze sociální sítě a vyprávění našich spokojených zákazníků a tak máme ohromnou radost, že to jde jako po másle…

Instagram propagace
Tímhle vším jenom chci všem dodat dávku motivační energie tak trochu klišé větou, že: „Všechno jde, když se chce!“. A jaký je váš sen? Jaké jsou vaše tajné představy? Stačí se do toho jen trochu opřít a máte to! Je to dřina a o trochu méně spánku, to vám teda povím, ale stojí to za to. 


Krásný zbytek neděle vážení i vážené, 
Vaše TerezaInOslo
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pine
Pine
10 let před

To chce hodně odvahy, rozjet vlastní podnikání, fandím vám.

Podobné články
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x