Jak mě chytila krativita za pačesy


A je to tady! Výsledek dnešní kreativní smrště! Vyměnitělný látkový obal na kapesníčky. Taková kravina a jakou radost vám to udělá. Za prvý máte pocit, že ještě něco můžete vyrobit rukama, a ne jen koupit v IKEE a za druhý, kreativita je jedna z nejkrásnějších věcí na světě. Můžete si brouzdat vlastné fantazií, kde vám nikdo neříká, jak to udělat a jak to má do puntíku vypadat. Můžete to klidně ustříhnout křivě, když se vám to líbí. Tak já jsem té své kreativitě povolila uzdu a vyšperkovala náš byt po svém.

Už dlouho jsme doma zakopávali o průhledný zelený látkový pásy. Po prvním nezdařeném pokusu o pověšení, jsme je zahodili do kouta a nevšimali jsme si jich. Dneska jsem ale vzala odvahu a jednoduše je na klandry přivázala. Vypadá to nádherně a vzdušně, a když do nich zasvítí sluníčko, připadáte si jako v deštným pralese. A tak málo stačí k radosti. A to ještě pořád není všechno, sama jsem i opravila dveře a vyleštila koupelnu, redesignovala kuchyň a konečně se dá v našem „walking closet“ projít. 


Tak posílám trochu té kreativní také vám. Užijte si to! Když vás to jednou chytí, nepouštějte se a realizujte se, jak jen můžete!

Krásný večer a tisíceré díky za přízeň!


TIP: Okrasná karafa opravdu nevydrží, když do ní nalijete vařící vodu. 
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Podobné články
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x