INSPIRACE II. – Letní móda podle mého gusta aneb meruňková, peprmintová, tečky i proužky

Pamatujete si, jak jsem vám tenkrát naservírovala porci inspirace o loftových bytech (viz INSPIRACE I.)? To byl jeden z takových mých miniprojektů, který zase po pár týdnech spatřuje, chudák celý zaprášený, světlo mého blogového světa. Ta dnešní Inspirace II. nese název – „Letní móda podle mého gusta, aneb meruňková, peprmintová, tečky i proužky“ a je inspirovaná mým šatníkem, který jsem dneska po čase znovu pročistila a nekonečně inspirativním Pinterestem. A taky, že je léto a vůbec, svěže! To, že mám ráda meruňkovou (lososovou, jemně rúžovou, či broskvovou, říkejme ji pracovně meruňková, ty mám nejradši!) a peprmintovou barvu jsem vyzjistila při dnešním velkém praní, kdy se prala várka bílého, černého, meruňkového a peprmintového oblečení. Legrační? Indeed!

Tyhle barvy vypadají prostě skvěle v létě, mají šťávu, vypadají ležérně, a když zakoupíte kousky, které jsou i pohodlné, nevysvlíknete je až do (pod)zimy! Na proužky i tečky mám zálusk už od mala, dokážou totiž nudnému outfitu dodat šmrnc a když to dobře trefíte a zvolíte proužky ve správném směru, ještě vám to vyrýsuje figuru. 

Voilá… 
MERUŇKA A NEONKA, ANEB VYTÁHNI SI SUKNI DO PASUČím výš je sukně vytažená, tím líp. Občas to někdy vypadá, že když na slečnu někdo dýchne v tramvaji, sukně se zdvihne a poodhalí i to, co byste právě vidět ani nechtěli, či nemuseli. 

PEPRMINT SEM, PEPERMINT TAM


S peprmintkou nešlápnete vedle, ať už zakoupíte kabelu, boty, čelenku nebo zmrzlinu. Já tu barvu zbožňuju, je čirá, svěží, nápadná a pro dobrou náladu. Navíc mi připomíná nějaké svěží ledové průzračné jezero, a ať jste hnědovláska, či blondýna, tahle barva vám prostě sedne! 
JE LIBO PROUŽKY, NEBO TEČKY…

Prožkouvané triko má doma snad každý, přihodíte-li k tomu doplněk se zajímavou barvou, máte za málo peněz hodně muziky, aneb Outfit s velkým „O“. Tečky jsou to samé v bledě modrém, hlavně to moc nepřekombinujte, tady totiž MÉNĚ znamená VÍCE! 
KLOBOUK DOLŮ, ANEB CO JE NA HLAVĚ, TO SE POČÍTÁ!

Všechno co si letos budete chtít navázat, zastrčit, postavit, nebo upentlit na hlavu, je podle mě letos dovolené, nejen na dovolené. Alespoň tady na severu se nosí od čelenek, přes klobouky a ohromné mašle až po květinové věnce, čím větší, tím lepší, čím nápadnější, tím lepší, zkrátka a dobře – v jednoduchosti letos krása neni! Když si vždycky na hlavu něco uvážu, nebo nastrčím já, desetkrát se ptám doma, jestli je to dobrý, a není to trochu moc. Pak vyjdu ven a přijde mi, že na „tom“ všichni můžou oči nechat. Až pak potkám někoho, nejčastěji je to můj táta, nebo babička, kteří se tak opatrně zeptají: „Terezko, není to trochu moc?“ a s mým rázným „Neni!“ nabudu tu správnou sebedůvěru a drzost se s tím pyšnit na denním světle! Zkuste to i vy, za těch pár minut ostychu to stojí! 
LÍBÍLO? INSPIROVALO? Tak mi to napište SEM :), potěší a inspiruje…

Krásný den a nezapomeňte, není nic horšího než neprošlápnuté boty na svatbě! 
Vaše módněnaladěná TerezaInOslo
P.S. Myslím, že jsem asi jediná holka na světě, která na sobě nikdy neměla Conversky… 
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
cookie
cookie
8 let před

veru nie si jediná, čo nemala conversky 🙂 sme minimálne dve 🙂

Podobné články
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x