Večerní dýchánek a jedno moje „tajemství“ na krásnou pleť

Včerejší odpoledne jsem se cpala cupcakama v jednom mini obchůdku, který má nádherná žárovková světla, jednoho kostlivce, pár průhledných baněk a spoustu božsky vonících krémů. Tipuju, že ty baňky jsou podobné originálům, které před skoro dvě stě lety byly v té zapadlé newyorské uličce, kde pan Kiehl otevřel první lékárnu.
Doma mám produktů na péči o pleť tak malounko, že bych je skoro spočítala
na prstech jedné ruky, o to je to zajímavější. 

Fandím jim. A to z několika důvodů. Před lety mě očaroval jejich noční olejíček z levandule, který mi vždycky vydrží půl roku, jsou tradičně partnery zajímavých projektů, které pomáhají, když jsem se narodila, tak už hravě testovali jejich pánskou řadu při expedici na Everest, kterou sponzorovali, mají program na recyklaci (můžete jim vracet flakonky, krabičky, sbírat razítka, za které si odnesete nový produkt) a především, když vám některý produkt sedne, už ho nedáte z ruky. 
Kiehl’s je značka, která v Norsku patří mezi jedny z nejoblíbenějších. Tuším, že to byla právě Johniho mamka, která mi o ní před pár lety řekla. A já bych vás dneska chtěla vzít na chvíli s sebou. Milé překvapení přišlo v podobě wishlistu, na který jsme si mohli napsat naše favority, které nám pak usměvavá Dominika zabalila s sebou do nádherné krabice.
To bylo radosti 🙂 Děkuju!

Za tu chvilinku, kterou jsem v obchůdku strávila, jsem na sebe stihla namazat a očichat tolik produktů, že se sakra těžko vybíralo. Obzvlášť, když jsem narazila i na pánskou řadu. Johniho znám a nedávám tomu velké naděje, ale třeba to tentokrát vyjde. Některé produkty miloval i samotný Andy Warhol, tak to by mohlo zabrat 🙂 
Brácha levandulového olejíčku, ten z kořene zázvoru slunečnice a olejíčku, jsem dneska už zkoušela a myslím, že mám nového favorita. 
Ale pšššššt… 

Myslím, že nejlepší tajemství na krásnou pleť je stejně spokojený život,
dostatek spánku, čerstvého vzduchu, dobrého jídla a smíchu. 

A nějaké vrásky? Myslím, že jsou nádherným důkazem prožitého života. Já osobně bych se s nima tolik netrápila. Znám tolik žen, kterým vrásky tak neuvěřitelně sluší.

A sluší i vám. 

Tak nádherný večer a udělejte něco dobrého pro svoji pleť. Vypijte sklenici vody nebo si po domácku vyrobte avokádovo-banánovou masku. Link tady.

Vaše TerezaInOslo 

Krabice s Kiehl’s produkty (sponsored)
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Daniela P
Daniela P
6 let před

Pekný článok… ja mám tiež len pár produktov na pleť (:

Lifestyle & beauty by Daniela

Viktória Ceglédyová
Viktória Ceglédyová
6 let před

Krásne fotky. 🙂
Victoria's secrets

Jitka Šrůtková
Jitka Šrůtková
6 let před

Jeee, ten levandulový olejíček zní báječně. Já od nich teda ještě nic nezkoušela, ale všichni pějí samou chválu. Nooo, tak to vidím že ke karitraa věcem na mém imaginárním wishlistu přibude i Kiehl's. Minimálně ten levandulový olejíček :-). Dej pak vědět jak se ujaly věci pro Johniho.

Můj chlap je na tom s kosmetikou asi dost podobně 😀

Měj krásný večer. Jitka

toffo
toffo
6 let před

Terezko, když jsem si četla tvé motto tajemství krásné pleti, ten odstavec o dostatku spánku, čerstvého vzduchu ….. vzpomněla jsem si, co řekl můj táta, když jsme za mými rodiči dorazili na Šumavu v pátek na víkend. On je celý den na zahradě, nebo v lese a když jsme vylezli z auta, říká: "Proč jste tak bílý?" My, celý den zavření v kanceláři, továrně a škole. Budeme to muset trochu napravit s tím pobytem venku :-)! Značku Kiehl's bych velice ráda vyzkoušela, slyšela jsem o ní jen samou chválu a myslím, že díky přírodním vůním bude mít i výrazné terapeutické vlastnosti. Přeji krásný den, u nás už tak vypadá!

Nela Procházková
Nela Procházková
6 let před

Moc hezký článek a fotky!! 🙂

Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

Podobné články
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x