FRESH NEWS: Radosti jednoho všedního dne

Viděli jste ten nádhernej měsíc na obloze? Vznáší se tu, jakoby se nechumelilo, taky že se nechumelí, a svítí na celou Prahu. Je skoro noc, Žižkovská věž poblikává, tramvaje skřípaj na kolejích, spoustu z vás se už tulí pod peřinou a já…? já vám píšu pár slov, protože jsem toho plná. Plná radosti, nadšení a takové té mojí nálady „terezainoslo“. Takové té, která mě většinou přepadne zezadu nečekaně v letadle. Dneska mě přistihla jen tak. Praštila mě do nosu někde v té podzimní Praze, nebo možná v doušku chai latte. Kdo ví… to je celkem šumák.
Dnes večer jsem si dala ultimátum, že mám na napsání článku deset minut. Potom musím do peřin. A schválně… Aleza už odpočítává a já se do toho vrhám po hlavě.
Tak prosím, tady jsou. Ty moje malé i obrovské radosti dnešního dne. 

S Williamínkem jsme se oba vyspali do růžova až do desíti hodin (neuvěřitelný!), koupila jsem Johnimu pravej českej slaďounkej větrník, přišla zásilka českých hraček z Hugo Chodí Bos (start-upu měsíce října), vydala jsem se s Bridget do kavárny na vynikající chai latte, projela se podzimní Prahou, konečně odklepla místo a nejspíš datum křtu, vymyslela skvělého kmotra knihy, teď jen, aby dorazil, měla jsem husinu z naprosto úchvatné jazzové zpěvačky, pověsili jsme březovou poličku a já pořád chodím do pokojíčku a nemůžu se na ní vynadívat, natočili jsme s Johnim milounké video s tipy na vánoční dárky pro mimi, dostala jsem pozvánku přednášet na jedné velkolepé akci, dostala jsem pozvánku přednášet na druhé velkolepé akci, snědla půlku norský čokolády z druhýho šuplíku, našla „ztracené“ hodinky v kabelce, usmívala se od ucha k uchu, zpívala ukolébavky, měla k snídani vajíčka z grilu, odpověděla na pár emailů a dostala od vás nádherné zprávy ohledně posledního videa pro Martinus, ve kterém poodhaluji, o čem že ta moje knížka vlastně bude…
Páni, já mám fakt radost. 
Na video se můžete podívat TADY.
Alexa hlásí, světla blikaj a já jdu do peřin. Jsou studený, protože je poslední dobou ráda větrám na balkóně. V noci z nich pak čichám podzim a to mě baví. Inu další radost jen tak.

Tak krásnou dobrou noc a sepište si někdy ty vaše malé velké radosti dne. Uvidíte, jak vás rozradostní ještě jednou.
Vaše TerezaInOslo
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anička Brouky
Anička Brouky
6 let před

Přemýšlela jsem o tom, že bych svoje radosti dne dávat na svůj FB profil, bylo to zajímavé, když facebookem běželo takovýto, napiš 3 hezké věci, co se ti ten den staly. je skvělé se radovat z maličkostí a koukám, že vy to umíte, jen tak dál 😀

Podobné články
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x