FRESH NEWS: Nová dávka energie, motýli a interiérové hrátky

Pršavá rána jsou taky skvělá. Dneska se jedno takové u nás na severu odehrává. Po klasické kaši zasedám k hordě emailů. Miluju je. Jste skvělí. Já zas tak skvělá nejsem… protože nestíhám odpovídat. A to že v poslední době vůbec… Ale čtu je – o tom žádná. Od prvního: 
„Ahoj Terez, sama nemůžu uvěřit, že tento email
opravdu píšu. Jsem totiž osoba, které blogy nikdy nic neříkaly,
nechápala jsem je, ani jejich pointu.“
 až do posledního:
„Diky ti za kazdodenni zlepseni dne :)“


 
Děláte mi radost, děláte mi radost, děláte mi radost! Kolik z vás se „nakazilo“ tím zákeřným „chci“ a „jdu si za svým snem“ a já každodenně žasnu. Vytvořili jsme komunitu lidí, které už nebaví jenom „o tom“ mluvit – ale kteří se do toho vrhli. No a co, že se se to desetkrát nepovedlo. No a co, že si o vás vaši blízcí myslí, že jste se dočista zbláznili. No a co, že na chvíli ztratíte pevnou půdu pod nohama. 
Skvělé věci se dějí, když opustíte tu vaší komfortní zónu pohodlnosti, kde se máte dobře, protože se chcete mít skvěle. 
To si možná někam napište, protože se na to lehce zapomíná. Několikrát si nabijete – co si budem namlouvat. Nestačili by mi ani vaše prsty, abych spočítala, kolikrát jsem si nabila já. Ale každé jedno „rozbité koleno“  (a věřte mi, odehráli se i horší věci) mě naučilo tolik, že jakmile se necítiím komfortně, rozletí se mi motýli v břiše, protože se bude dít něco velkého a doufejme, že i skvělého.  
žasnu, žasneme, žasnete
  
Žasnu, kolik z vás se vrhlo do neznámých vod – rozjelo svůj vlastní business, dalo výpověď v ubíjející práci a odcestovali jste na druhou stranu světa hledat štěstí a zkušenosti, kolik z vás zabojovalo se zákeřnou nemocí a vyhrálo a kolik z vás jste na té tenké hranicí a ode mě potřebuje jen ten poslední potvrzovací email: „Tak na co čekáš? Jdi do toho!“ Klobouk dolů, milí čtenáři. Klaním se, až mi z toho lupne v zádech…
přiletí motýli…

U nás se v poslední době konají VELKÁ rozhodnutí. A to tak velká, že se trochu klepu, když na to jen pomyslím. 2. června bude mít blog třetí narozeniny a já se rozhodla, že vám to oznámím právě na ty třetí narozeniny. Všechno, co v poslední době naplňuje naše dny, se kolem „toho“ točí, takže moc nemůžu psát, co vlastně dělám(e). O čem ale můžu psát je to, jak se chystám narozeniny blogu oslavit. Rozhodla jsme se oprášit ty články, které byly v minulosti oblíbené, ale na moje poměry tak trochu ošizené. Takže se každý den můžete těšit na závan z minulosti – v novém kabátu. Co vy na to? A o čem byste si přečetli nejraději? 

Já vím, já vím, nějak moc často se vás tady ptám, ale když mě to baví, číst, že máte názor, přání a já vám ho můžu naservírovat. Tak se neostýchejte a lupněte to sem. 

hra na interiérové designérky

A ještě něco k fotkám, které provází článek. Včera byl skvělej den. Takovej ten, jak je narvanej k prasknutí a letí jako světlo, že se vám až z toho motá kebule. Vedle všeho okolo jsem včera měla tu čest okouknout M. a S. nový byt. Tak takovej výhled jsem v Oslu ještě u nikoho neviděla. Představte si nádherný světlý byt s obrovskými okny a ještě větší terasou s výhledem na Oslo fjord. Na všechny ty kouzelné ostrůvky a modro. Strávily jsme asi tři hodiny plánováním interiéru, listováním v magazínech o interiérech a nekonečným měřením a plánováním. Tak takový kafíčka mě nikdy nepřestanou bavit!
Tak a je to… dnešní FRESH NEWS jsou u konce. A na vás nechávám dvě věci: 
1) Vystoupit z vaší komfortní zóny
2) Lupnout mi, jaký článek z minulosti chcete, abych oprášila
Krásný den a těšte se na ty motýly!
Vaše TerezaInOslo


Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Petra K
Petra K
7 let před

Skvělý článek, ostatně jako vždycky … moc obdivuju, jak máš energie na rozdávání, ale sama vím, že stačí se rozjet, dát do toho všechno a pak se to rozhoupe, žiju v Německu, už třetím rokem a do teď jsem měla práci 'abych se uživila", řekla jsem si dost, během 4 měsíců poslala 80 životopisů a minulý týden čekala na feedback z práce, která se mi líbila nejvíc .. .a přišel – negativní, i tak jsem na email pozitivně odpověděla a šla dál …a co se nestalo, včera jsem podepsala smlouvu, nakonec se přeci jenom rozhodli pro mě díky mé reakci a vystupování 🙂 mám radost a věřím všemu co říkáš, stačí se do toho opřít a chtít… 🙂

Tereza Hošková
Tereza Hošková
7 let před
Reply to  Petra K

To je krásnééé 🙂 Takovéhle "náhody" v životě miluji 🙂

Zuzana
Zuzana
7 let před

Tak to se tedy velmi těším, co to bude, až se budou slavit narozeniny blogu 🙂

Polární vlk

toffo
toffo
7 let před

Milá Terez, zajímalo by mě, jak by si s odstupem modifikovala, (a nebo třeba ne) – Tajemství životního balancování. Narozeniny si píšu do kalendáře 😀 Hodně radosti s přípravami a ať to klapne!

Kaisa FireFlie
Kaisa FireFlie
7 let před

To překvapení vypadá zatím dost zajímavě a začínám být zvědavá. 🙂 Já většinou v momentě, kdy začínám pochybovat, najdu blog podobný tomu tvému – neuvěřitelně optimistický a nadšený, který nakazí svou náladou všechny okolo a tehdy přestanu. 🙂 Protože vím, že jsem se rozhodla být šťastná správně a že to jde, i když to občas všem připadá nemožné. 🙂 A pak děkuji lidem jako ty za to, co dělají. 🙂

Podobné články
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x