FRESH NEWS: Můj John Erik má dneska 30. narozeniny :)))))

Píše se rok 2010 a John Erik poprvé přistává v Praze. S velkou taškou na kolečkách, norskou národní bundou a tím jeho nezapomenutelným úsměvem. Pamatuju si to jako dneska, jak jsme ho s holkama jely vyzvednout na letiště ve sněhové vánici a byly jsme nervózní, jestli si budeme mít o čem povídat. Pro mě to byl trenér z Norska s velkým „T“, o kterém všichni mluvili jen v tom nejlepším světle. Já jsem tenkrát několikrát týdně trénovala děti gymnastiku a tancování v Sokolovně Průhonice, a protože bylo pondělí, hned z letiště jsem ho vzala s sebou na vánoční lekci. Seděl tam na balkóně a já se snažila o ladné jazzové variace na melodii Jingle Bells pro pětileté princezny. 

Johni mi vždycky říká, že už to věděl na tom letišti, ale ta taneční hodina ho prý dostala úplně. Já se tomu vždycky hlasitě směju, protože jsem si připadala jako kdybych spíš šlapala zelí, než tančila moderní jazz. 


Foto: Nika Herec


Píše se rok 2017 a my jedeme směr Sokolovna Průhonice. Vracíme se na místo činu. Johni se domnívá, že jedeme na rodinný oběd. Jenže vevnitř už je připravených na padesát lidí, kteří napjatě přešlapujou a čekaj na oslavence. Já taky přešlapuju, protože se moje několikaměsíční nejtajnější mise blíží do grande finále… Wohooooooo!! Vcházíme skleněnýma dveřma dovnitř, lítají na nás zlatý konfety a všichni zpívají happy birthday a mně se nezastavitelně valí slzy po tváři… Když se dozpívá, připije se na překvapeného Johniho, tak se v tom ze zadu vyřítí Norové, kteří zpívají jejich verzi „happy birthday“ a tleskají…
.

…a já jen vidím v Johniho očích tu nádhernou radost a vděčnost.  
Oslava jeho třicátin byla báječná.

A ze mě to všechno napětí spadlo. Jenže všechno to plánování a utajování si vybralo svojí daň. Když v pátek přiletěla Johniho rodina, já lehla. Proležela jsem celou sobotu, půlku neděle, pak se zmátořila na oslavu a teď jsem zase skončila v posteli. A i když jsem si představovala 16. květen a Johniho den třicátin úplně jinak, měli jsme dneska zamluvenou restauraci Grand Cru a měli jsme si pochutnávat u samotného pana Punčocháře, tak jsem vlastně celkem spokojená. Vím, že Bridget s Pally Johniho v práci rozmazlujou (dostal od nich do hubu fotbálek a už mi poslal asi deset fotek s milionem smajlíků :))) A dneska se prý stejně nejvíc těší na to, jak si dole uděláme domácí kino z peřin a polštářů, objednáme take-away a budeme koukat na filmy a budeme spolu. 

Prý je to stejně jeho nejvysněnější varianta, jak strávit třicetiny. 
Jenom my dva. Teda tři.„Já jsem norský fešák!“ :))) musíte jednou slyšet v Johniho podání  (foto: Michal Lebl)


 Takže, i když občas ty dny, na který se těšíte sakra dlouho nevyjdou podle té vaší představy, zkuste je proměnit v plán B, který třeba bude ještě lepší. Žádnou lepší radu dneska nemám a já se jdu ponořit do polštářů a ráje kapesníků. Původně jsem totiž chtěla psát článek o celé té nádherné oslavě, ale na něj nemám sílu… tak zítra, jo? 🙂 

A takhle to teď vypadá u nás doma :))Tak „Na zdraví!“ na toho našeho Johniho, kterýmu je dneska třicet a já si nedokážu představit lepšího mužskýho pod sluncem. A ještě jsem si říkala, že vám na jeho počest sem přidám vámi tolik oblíbený článek s názvem: Jak mi manžel změnil život aneb článek na přání o tom, jaký je můj Nor. Můžete si ho přečíst TADY.


Tak krásný den
Vaše TerezaInOslo

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymní
Anonymní
5 let před

Jee můžu se zeptat odkud je ten motýlek? Je krásnej! (a ty šaty taky:)) Market

Tereza In Oslo
Tereza In Oslo
5 let před
Reply to  Anonymní

Podívám se, Johni dostal dva, tak napíšu hned obě firmy 🙂

Krásný den
Vaše TerezaInOslo

Marki
Marki
5 let před
Reply to  Anonymní

tak jo, budu cekat, dekuju 🙂

Jitka Šrůtková
Jitka Šrůtková
5 let před

Terez,

Posílám Johnimu gratulace k narozeninám. Užijte si společný večer. Jo a fotbálek to je supr věc! Já ho v práci strašně ráda hraju s těma našema pubertálníma klukama a soupeřím, kdo je lepší :-D. Takže naprosto rozumím tomu nadšení!! :-)))

Mějte se krásně, zdravím oslavence Johniho.

Tereza In Oslo
Tereza In Oslo
5 let před

Moc děkujeme, Jitko 🙂 Tak až někdy budeš zase v hubu, tak si můžete dát s náma rundu 🙂

Krásný den
Vaše TerezaInOslo

toffo
toffo
5 let před

všechno nejlepší!

Tereza In Oslo
Tereza In Oslo
5 let před
Reply to  toffo

Johni moc děkuje 🙂

Anonymní
Anonymní
5 let před

Všechno nejlepší Johnimu a Tobě Terezko přeji , ať se brzičko uzdravíš !! Jste oba takové sluníčka ! Šá

Tereza In Oslo
Tereza In Oslo
5 let před
Reply to  Anonymní

Moc děkujeme 🙂 Teď to pro změnu ode mě chytil Johni, takže se v tom trochu plácáme. Ale snad to bude už lepší 🙂

Krásný den
Vaše TerezaInOslo

Markéta
Markéta
5 let před

Wow, ta výzdoba a těch dárků! Muselo mu to udělat strašnou radost 🙂 Opožděně posílám i já gratulace k 30tinám, to nejlepší už ale stejně má – Tebe a mimčo 🙂

Zápisky z cest a života v Anglii ⇨ Secrets of M

Amelie
Amelie
5 let před

Ještě jednou všechno nejlepšííí, ale má nejlepší ženu a to je nejvíííc.

Podobné články
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x