FRESH NEWS: Co se u nás děje

Je pátek večer. V bytě to vypadá, jako kdyby tu řádilo osmiměsíční batole, taky že jo! Ve vaně jsou rozházený hračky, oblečení všude možně, na terase je ještě hrníček od vypitýho odpoledního kafe a v kuchyni binec po připravování večeře, kterou jsme jedli ve vaně. Jo, když je máma s Williamkem sama doma, podává se večeře ve vaně. Usoudila jsem, že je to pak jednodušší a nemusíte mimi po večeři umývat. A navíc je to celkem fakt sranda. Jo, a v tý vaně jsme spolu. Takže je nutný si všechno připravit předem.

Johni nám dneska odletěl do Norska, rozhoduje na Mistrovství Norska a já mám před sebou víkend slaměný vdovy, nebo jak se to říká. Sbírám energii, protože Williamek už neposedí a je vlastně téměř nemožné udělat cokoliv jinýho, než ho hlídat, kam zase poleze, vyleze, naleze a narazí. A já musím do pondělí stihnout dopřipravit prezentaci na přednášku WO.MEN, napsat několik článků a dohnat všechny ty velikonoční resty. 
Ale mým největším úkolem je se z toho nezbláznit. 

Kruci, jak já bych si tak nejradši pustila nějakej film, zahrabala se do deky a dala si skleničku červenýho. Tak někdy v příštím životě asi. 


Ale, ten uplynulej týden byl famózní. Podepsali jsme finální kontrakt s investorem, objednali letenky do Asie na naši velkou cestu, kam vyrážíme už za pár týdnů,  zamluvili jsme přes AirBnb ubytování, Williamek zvládnul další očkování, já zvládla dvě interview, dotáhla několik náročných jednání a taky vám konečně můžu ukázat zákulisní fotky z prosince, kdy jsme s holkama (Domčou – DBlog a Barčou – DetoxChutně) s úžasnou Petrou Kvitovou fotily pro značku L’Occitane a jejich novou hydratační řadu Aqua Reotier.

.
Petry si nesmírně vážím jako člověka, i jako sportovce. A bylo pro mě obrovskou ctí být po jejím boku. I když jsem musela být celou dobu na špičkách, protože je Petra vysoká a já jsem fakt drobek. Celkem legrační je, že tenisoví nadšenci na Petry Instagramu polemizují o tom, kdo jsme my, ty holky vedle Petry. Jasně, že jsme taky tenistky. Já jsem prý Bethanie Mattek.

A pro vás něco mám. Jestli máte značku L’Occitane rádi, s heslem BLOG dostanete 20% slevu na nákup. Sleva platí i v kamenných prodejnách i na e-shopu. Tak se budu těšit na tu vaší radost. 
Vaše uzívaná TerezaInOslo
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymní
Anonymní
6 let před

Cesta do Asie s ani ne ročním dítětem… Původně jsem myslela, že jste dostali nějakou extrémně výhodnou nabídku na spolupráci s luxusním baby-friendly hotelem nebo tak něco. Ono i tak, ale na druhou stranu kolik lidí by to odmítlo, že… S ubytováním přes AirBnB to už působí jako pokus zatraktivnit obsah/ zvýšit návštěvnost blogu.

Ester Says
Ester Says
6 let před

Jste s holkama krásně sladěný♥️

Podobné články
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x