FRESH NEWS: 6 hodin v tělocvičně, 2 fotky, 1 zmrzlina

Miluju, když mě bolí každý sval na těle. Na některé svaly jsem už docela zapomněla. Jsou to takové ty pod chodidlem a ty mezižeberní. Ty bolí jako čert. Dneska jsme téměř celý den strávili trénováním českého národního teamu, který se připravuje na Mistrovství Evropy. Bylo mi ctí choreograficky připravovat na ME už tři teamy a vždycky, když jsem po nějaké době v tělocvičně si uvědomím, jak ohromně mě to baví a naplňuje. Vždycky se sama sebe ptám, proč se tomu kruci nevěnuju víc… 

Miluju tu nádhernou energii mladých gymnastek, které stejně jako dřív já, každý den touží a dřou. Miluju ten pocit, že mám co předávat a miluju to souznění choreografie s hudbou, kdy můžu plout a tvořit. 

Vždycky mi tak někde vzadu něco rýpne, jestli bych se třeba jednou chtěla vrátit a ještě si zazávodit… ale ta dřina… ta mě z toho snu vždycky probudí.

Padáme unavení do peřin, protože nás čekají ještě čtyři dny kempu. A aby toho nebylo málo, místo obědové pauzy lítám z jedné schůzky na druhou a večerní rande strávíme prohlídkou několika bytů.

Tohle byl ten dnešní. Co tomu kousku říkáte? Je to takovej větší brácha našeho bytu v Oslu a je skvělej. Ale volba to není jednoduchá…  

Usínáme… dneska to už asi zalomím u pomerančové znělky… 🙂 Zítra nás čeká další pernej a doufejme, že i skvělej den!

Vaše TerezaInOslo

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymní
Anonymní
7 let před

co tomu "kousku" můžeme říkat, když tam není vůbec nic poznat?

Anonymní
Anonymní
7 let před

Na fotce mezi futry mi pripominas Barboru. Profilem. Asi jste vazne segry. 🙂 Uzijte si hledani bytu, planovani, predstavy. 🙂

Tereza In Oslo
Tereza In Oslo
7 let před
Reply to  Anonymní

Vážně? 🙂 Někdy, ale opravdu jen málokdy jsme si trochu podobné!

Krásný den,
Vaše TerezaInOslo

Anonymní
Anonymní
7 let před

…to je opravdu kousek,ale co tím autorka myslela???…." já jsem akademickej malíř a žádný nepovedený obrazy nemám!…:))))))))

Anonymní
Anonymní
7 let před

Byteček bude jistě krásný, podle Vašich fotek nemůže člověk pochybovat o kvalitách Vašeho vkusu.
Dle fotky, nejen Karlínského kostela, bych to typla na nějaký loft ve staré karlínské továrně (samozřejmě mezonet:D ). To veliké okno vypadá úžasně a pokud jich je tam víc, jen bych slintala blahem!
Akorát osobně bych se Karlína trochu "bála" – rozhodně nepatří mezi mé favority co se týče bydlení v Praze…
Každopádně přeji "šťastnou ruku" při výběru toho bytu a určitě se s námi podělte o info, která lokalita a byt to nakonec vyhrál:)
Pěkné léto! Martina

Anonymní
Anonymní
7 let před

Krásná poslední fotka bytečku:)
Pro poslední anonymní:bydlení v Karlíně je nyní preferováno.Problémoví spoluobčané tu prakticky nejsou,většina bytů jsou v OV nebo družstevní.Pro mladé je tu spousta kavárniček,restaurací.Je tu klid a přitom centrum Prahy.Byty jsou zde nyní dost drahé.Karlín již není to,co bylo před léty:)

Veronika H
Veronika H
7 let před

Tak byt bych osobně vzala už jen pro ten výhled a to schodiště. V takovém bych jednou chtěla žít 🙂

Janička
Janička
7 let před

Krásný výhled

Podobné články
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x