Co si nesmíte ještě nechat ujít na Olympiádě

Za chvíli začíná finále čtyřboje ve sportovní gymnastice a já se nemůžu dočkat. Sledovat online můžete na České televizi TADY. Myslím, že to bude neuvěřitelná podívaná i pro ty, kteří nejsou zrovna znalci a zarytí fanoušci. Dala jsem dohromady pár jmen a disciplín, která si v následujících dnech rozhodně nenechám ujít. Tak třeba se na ně budeme koukat virtuálně spolu 🙂USAIN BOLT – atletika – 200m, 100m, štafeta
Držitel tří světových rekordů a šesti zlatých olympijských medailí, který rád jezdí na český závod Zlatá tretra v Ostravě. Já se těšim na ten jeho úsměv při běhu jak malá holka. Poběží 100m 13.8. 14:30, 200m 16.8. 16:50 a štafetu 4x100m 18.8. v 16:40.


SIMONE BILES – gymnastika – finále čtyřboj

Tahle
142 centimetrů měřící gymnastka se zdá být posledních několik let
naprosto neporazitelná. Simone, která byla příliš mladinká na to, aby se
kvalifikovala do Londýna 2012, přestože by se nominovala s prstem v noce a porazila většinu amerických
gymnastek, má neuvěřitelnou formu. Simone má velké šance vyhrát pět zlatých medailí v gymnastice a zapsat se tak do historie gymnastiky. Musíte vidět její přeskok a prostná.


MICHAEL PHELPS – plavání – finále motýlek

Michael má v současné době 25 olympijských medailí – z toho 21 zlatých, dvě stříbrné a dvě bronzové. Plavání není zrovna můj šálek čaje, ale motýlka od Phelpse si rozhodně nenechám ujít, i přestože je to ve čtyři ráno. Bude plavat v pátek 12.8. ve 4:01 ráno. Photo Courtesy: Peter BickTOM DALEY – skoky do vody – 10m

Roztomilouš a miláček Velké Británie. Tom – skokan do vody, který poprvé závodil na Olympijských hrách v Pekingu, když mu bylo 14 let. Z Ria už má jednu bronzovou medaili z 10m synchron a bude závodit 19.8. ve 21:00. Až ho uvidíte, zamilujete si ho.
Source: Daleythisisplymouth.co.uk

PETR KOUKAL – badminton – dvouhra muži
Petr dokázal porazit rakovinu a jako jediný český badmintonista se dokázal nominovat na tři Olympiády Peking (2008), Londýn (2012) a Rio (2016). Za manželku má moji oblíbenou Gábinu Soukalovou. Dvouhru bude hrát v pátek 12.8. v 0:55 a v sobotu 13.8. v 15:10.

DIPA KARMAKAR – gymnastika – finále přeskok
První gymnastka z Indie, která bude skákat skok, který se jmenuje Produnova. Přemet dvojné salto skrčmo, což je skok, který spíše skáčou muži. Dipa bude závodit ve finále na přeskoku v neděli 14.8. v 19:45 a pokud skok doskočí, bude mít olympijské zlato. 

Source: Reuters 2014

A samozřejmě si nenechte ujít všechny české sportovce! 
Jak si vedou můžete sledovat TADY.

Tak krásnou zábavu a držíme palce!
Vaše TerezaInOslo

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Radka Z.
Radka Z.
7 let před

Chtěla jsem namítnout, že když nemám televizi, olympiáda mě nezajímá, ale tys mě uzemnila hned druhou větou 😀 Z olympiády jsem zatím neviděla ani ň, o medailích se dozvídám ze sociálních sítí, ale ještě není všem dnům konec, třeba se na něco podívám.

Tereza In Oslo
Tereza In Oslo
7 let před
Reply to  Radka Z.

Radko, zkus třeba finále gymnastiky na Prostných. To se musí líbit snad každýmu :)))

Krásný večer a budu se těšit, jestli se líbilo 🙂
Vaše TerezaInOslo

Lou C
Lou C
7 let před

Ta gymnastika mě letos vážně chytla! Možná v tom máte tak zlehka prsty i vy s Johnim, kteří jste pro mě ten sport tak trochu zpropagovali… A jsem moc ráda, je to úžasná podívaná! Vůbec nechápu, že jsem na to nepřišla dříve! Jen mě včera trochu naštvalo, že ČT závod nepřenesla celý – i když samozřejmě chápu, že předávání 1. české zlaté bylo přednější. Jenže pak už pustili cyklisty a já nějak nevím, kde ty gymnastky dokoukat. 🙁 Nemáš nějaký tip? Jak jsi je dokoukala ty?
Díky moc a hezký víkend! 🙂

Tereza In Oslo
Tereza In Oslo
7 let před
Reply to  Lou C

Jů, tak to máme radost 🙂 Já jsem sledovala online na České televizi – mají hned několik kanálů a myslím, že gymnastika je na LOH3.

Pozdravujeme 🙂 a třeba ještě stihneš finále na jednotlivých nářadích 🙂
Vaše TerezaInOslo

Anonymní
Anonymní
7 let před

Já ještě doporučuju akvabely!;D Ano, je to proto, že je to můj velkej koníček, asi jako vy máte gymnastiku, ale je to moc hezká podívaná a pro mě hodně inspirativní!(a kdyby někdo chtěl tip, španěljy stojí za to:D)

Tereza In Oslo
Tereza In Oslo
7 let před
Reply to  Anonymní

Akvabely jsou taky super. A co Rusky? Odněkud si pamatuju, že Rusky jsou dobré akvabely.

Posílám pozdravy!
Vaše TerezaInOslo

Anonymní
Anonymní
7 let před
Reply to  Anonymní

No, ony jsou vlastně úplně nejlepší:D ale nějak jsou mému srdci blíž třeba dua španělek a potom tým italek, mají to hezky dynamické a s úžasným nábojem:) ale rusky mají podle mě vždycky nejhezčí plavky:D

Zzdenika
Zzdenika
7 let před

Miluju olympiády, včera v posilovně byla krasojízda na koních /ne, nevím, jak se to jmenuje a vůbec mě to nezaujalo, ale vypadalo to vtipně 😀 /

Co na olympiádě miluju, jsou naše český naděje. Vítězství Krpálka, trochu smutný bronz pro Synka a překvapivý nepostup do finále Topinkové… Moc se těším na Usaina, to je prostě srdcová záležitost a obě gymnastiky, protože to je moje dětství 🙂
Celkově ráda sleduju atletiku a naše sportovce.

Prostě je to jednou za 2 roky a taky tím žiju 🙂

Tereza In Oslo
Tereza In Oslo
7 let před
Reply to  Zzdenika

Jé, mám vždycky radost, když najdu dalšího fanouška gymnastiky 🙂 Krasojízda na koních je taky zážitek. Mně baví, jak v ní závodí samí princové a princezny :))

Krásný večer
Vaše TerezaInOslo

Lucie Novotná
Lucie Novotná
7 let před

Miluju olympipiádu <3 koukám pořád, teď mám zlomený kotník, takže mám dost času 😀 Ještě bych určitě doporučila Maxe Whitlocka a dnešní finále v koni na šíř- přeju mu zlato!

Tereza In Oslo
Tereza In Oslo
7 let před
Reply to  Lucie Novotná

Tak Luci přeju, aby se brzo zahojil. Jak se ti to stalo? Max je skvělej! 🙂

Podobné články
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x