Rozmazlujte své tělo a duši, bude vám líp

Je brzo ráno, do práce jdu až na 11. Chci nám udělat pořádnou snídani. Miluju snídaně. Mohla bych snídat pořád. Klidně i celý den. Cestou do koupelny však radikálně změním ranní plán. Neonky se přímo smějou na moje tyrkysový podkolenky a já vyrážim s iPodem vstříc rannímu běhu. Lítám jako pták lesem a potkávám jen pár osamělých pejskařů. Je mi jedno, jaký mám tep a jestli běžím rychle. Řídím se sama sebou. Jak se mi zrovna chce. A to je i heslem dnešního dne. Slunce mi hřeje na tváře a já plynule dýchám a protahuju svaly jógou. Jóga je nádherná v tom, že vám hned do těla vpustí cosi nepopsatelně krásnýho. Málem bych na jógu zapomněla. Miluju ji a moje tělo ji nutně potřebuje.

 
Po práci jsem se jen na chvilku zastavila v oddělení kosmetiky a žasla, jak rychle se ten malý košík naplní. A proč ne, když mi to vykouzlí úsměv na tváři. Vedle famózní domácí rebarborové a borůvkové zmrzliny jsem na večer přihodila norského syrového lososa na salátové hoře. To všecko jsem zpucla, když jsem na sobě měla bahenní masku. Tu sundáte přiloženým magnetem! Ještě teď tomu úplně tak nevěřím, že to opravdu funguje. 


Je to krása užit si den po svém. Už teď se těším na svojí ranní porci jógy. A co vy? Rozmazlujte se, udělá vám to dobře.

TIP:  Miracle Mud Mask od NevO


Vaše TerezaInOslo

Komentáře
Podobné články