Stránky

CONTACT

Nebudu tu chodit kolem horké kaše a řeknu vám to zase na rovinu. Miluju emaily a zprávy od vás... mých čtenářů... 


Musím se přiznat, že některé vaše zprávy a životní příběhy mně dokážou mnohdy podlomit kolena, jiné mě rozbrečí jako malou holku. Jsou plné emocí, velkých životních kroků a skoků, ale i nádherných momentů, ke kterým jste se v životě odvážili. 

A věřte, nebo ne, nacházím v nich obrovskou motivaci! 


Psát blog je ohromně časově náročné... každá taková zpráva mě vždycky mile popíchne, že tu jste .... Vy, vy, které jsem vlastně nikdy neviděla, ale kteří denně klikáte na blog a hledáte v něm životní inpiraci a motivaci a sílu pro rozhodnutí, která byste jinak neudělali.

Proto bych vám chtěla říct, že čtení zpráv od vás je mojí oblíbenou chvilku dne. Přestože bohužel nemám čas, na každou zprávu hned odpovědět, protože je jich ohromná kupa,  pište! Čtu je do poslední tečky, a přestože to někdy bude trvat nějaký ten pátek - odpovím. Chtěla bych  totiž být alespoň na zlomek času součástí toho vašeho života. Chtěla bych se zase jednou inspirovat i já od vás. 

Tak jestli máte chuť a chvilku, budu moc ráda za ten váš příběh. 
Děkuju... 

Vaše TerezaInOslo

2 komentáře:

  1. Ahoj, super čtení a pro mě osobně velmi příjemná vzpomínka na dobu, kdy jsem coby student v Oslu (a později v Trondheimu) pobýval. Teď žiju v Paříži, ale s Norskem se to opravdu nedá srovnat. Nebudu to prodlužovat, díky za tenhle blog a budu tě sledovat na Insta :) Měj se!

    OdpovědětVymazat
  2. Dobrý den, chci se zeptat jaké jsou rozdíly v přírodě, v lidech, v atmosféře země, v mezilidských vztazích, v životním stylu, detaily mezi Dánskem a Norskem. Děkuji za odpověď. Jirka

    OdpovědětVymazat