FRESH NEWS: TerezaInGreece

Jemně ovíněná a s bublinkama až za ušima, rozuměj ty z vany, padám do polštářů v pokoji, kterej je asi tak třikrát větší než býval náš byt v Oslu. Po dvou prostonaných dnech v posteli jsem jako v Jiříkově vidění. Možná jsem se probudila v nějakém blogerském snu. Zdá se, že jsme na konci světa. Je tu všude kolem krásnej blogerskej šrumec. Všichni něco fotí a štěbetají jazyky, kterým jsem možná kdysi vno trochu rozumněla.  Nechávám se unášet tím, co je. Na ten moment asi nikdy nezapomenu. Chci jim všem jenom zašeptat, že se tahle nádhera stejnak nedá fotkou zachytit. Přicházíme do prosvětleného lobby a hudba nám hladí (d)uši. Do jedné ruky dostáváme navoněný ručník na osvěžení, do druhé welcome drink, ve třetí mám foťák a čtvrtou rukou píšu Johnimu, že tohle je tedy něco. Abyste tomu dobře rozuměli, na trh se uvádí nový Olympus PEN E-PL8 a do Řecka při této příležitosti byly pozvané blogerky z celé Evropy.
Ani nevím jak jsem se sem dostala právě já, ale je to tak trochu blogerský splněný sen. 
Jo a je opravdovej. A děkuju za něj!

Sbalit saky paky a odletět do země řeckých olivovníků a přeslazených dezertů. To mě baví. Bublinky z hlavy i z vany vyprchaly a hotel pomalu usíná. Wifi už běží zase rychleji, asi už všechny blogerky nahrály fotky dnešního kýče. Je tu nádherně a mně těžknou víčka. Troufalá ospalost mě přemohla a je na čase vás nechat trajdat po světě. Zítra nás čekají fotografické workshopy a focení s fotografy ze všech možných koutů světa. Pokud vás to zajímá, můžete všechno sledovat na Instastories TEREZAINOSLO.
Krásný den a ještě lepší sny. Vymyslete něco peprného, ať se vám při tom splnění  pořádně rozbuší srdce. Stojí to za to 🙂
Vaše šťastně ovíněná (možná i ovíněně šťastná)  TerezaInGreece
Komentáře
 • Tereza píše napsal:

  To je nádhera. Řecko je úžasný. Moc si to užij.

 • Gratulace, zni to kouzelne:-). M.

 • Moc se mi líbí, že když saháš na to blogerský nebi, že si pořád zachováváš respekt a vděk a tím se držíš při zemi.
  Užij si to!

  Deník terapeutky.cz

 • Czech Blondýn napsal:

  Ten západ slunce je dokonalý!

 • ►Nadush napsal:

  Wau, tak tam je naozaj krásne!
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

 • Podobné články