FRESH NEWS: Jak balancujeme životem a konečně jsme odhalili naše velké překvapení

Nádherný večer, 
vysvlíkla jsem se bleskurychle z legín, hodila sprchu a ještě před tím, než se hodím do gala jsem pro vás ukradla pár minutek. My jsme se před pár minutama vrátili z dalšího tréninkového kempu v Liberci a dneska máme nádherný důvod k oslavě. Je to totiž přesně pět let, co John Erik přiletěl do Prahy… Tak nějak jsem to věděla už tenkrát. Netrvalo mi to ani chvilku. Ale o tom zase jindy. To by totiž bylo až moc na dlouho… 🙂  
Balancujeme spolu životem…
.

Já mám pro vás tolik fotek, zážitků, momentů a novinek… Ale víte, co? Všechno to teď naplno prožiju a zažiju a jakmile budu v pohodlí severského srubu, pod dekou, s horkou čokoládou na stolku, venku bude posněhávat a já čas od času zkontroluju, jestli ten nádherný výhled na fjord ještě nezmizel – všechno vám to napíšu a ohromně se na to těším. Tenhle půlrok by tak ohromně intenzivní a plný snad největších kroků, které jsme kdy v životě udělali a já bych vás do toho moc ráda chtěla taky trochu ponořit. 

Tohle vám ale prostě musím říct. Ve čtvrtek jsme měli vánoční party pro naše Elite Bloggers a jako vánoční dárek jsme jim dali Elite Bloggers Hub. Místo, kde se budou moct scházet, psát, inspirovat se, potkávat, my tam budeme pořádat coffee hours a nejrůznější workshopy tvůrčího psaní a fotografie a já si splnila další obrovský sen. 
Já vím, že už to asi bude znít jako klišé, ale teprve teď jsem pochopila, že práci snů najít nemůžete. Práci snů si musíte sami vytvořit. 
A já jsem vděčná za to, že jsem si musela nejdřív několikrát nabít, abych to konečně pochopila a začala to volání srdce brát vážně. Byla to dřina – mnohem větší, než jsem si kdy dokázala představit. Poslední týdny jsem byla už tak unavená, že jsem ani nepoznala, že jsem si vyčistila zuby krémem na obličej, několikrát jsem usnula oblečená a namalovaná na gauči, o metru ani nemluvě, únavou mi jen tak z ničeho nic tekly slzy, doma nám z dřezu vykvetly klíčky řeřichy a už týden nemáme vypranou ani jednu ponožku… ale za ten pocit, za ten pocit, kdy někomu můžete splnit jejich velké přání a vidíte ty lesknoucí se slzy v očích blogerek a rozjásané tváře – za ten to stálo. 
Ještě pár fotek z našeho blogerského království, na které jsem tak ohromně pyšná.

Nádherné doplňky z mého oblíbeného Nordic Day


A teď už vážně musím… Jdeme do kina a na pořádný rande a já už se nemůžu dočkat 🙂 
Nádherný večer, 
Vaše TerezaInOslo

Komentáře
 • Jana D. napsal:

  Gratuluju, moc!! 🙂

 • Terezko tleskám… Doufám, že jednou své vollání srdce taky poslechnu, udělám ten velký krok do neznáma a vytvořím si svou práci snů, kterou mám už nějakou dobu v hlavě :).

  Krásné výročí s Johnim a spousty dalších ,,vybalancovaných,, let ;). Jitka

  • Tereza In Oslo napsal:

   Jitko, moc děkuju. Mně to teda taky nějaký ten pátek trvalo… život je cesta. Všechno pak začne dávat smysl až přijde ten správný čas.

   Moc děkujeme a přejeme nádherné svátky 🙂
   vaše TerezaInOslo

 • Marcela napsal:

  Uzasna uvodni fotografie, smekam!:-) Marcela

 • Markéta napsal:

  Terezko, přeji spoustu dalších společných a šťastných let spolu! Jste krásný pár.

  Hezký den, M.

  Diary of M

 • Le fille Ash napsal:

  Krásně napsáno! 🙂 Zvláště to o té práci. Mám dost podobné myšlenky… 🙂 A není jistě náhoda, že se celý život zatím snažím řídit heslem "Nesni svůj život, ale žij svůj sen". A světe div se, ono to funguje! 🙂

 • Terezko, opět krásný článek. Držím ti palce, ať jde vše podle tvých plánů:)

  Mimochodem, to šedé křeslo mám doma také a úpně ho miluju!:)

  http://www.stylishcoffee.cz

 • France baby napsal:

  Musim se priznat, ze jsem tvuj blog nikdy nijak necetla, ani k nemu nemela vztah. Ale ted citim, ze to skutecne vsechno delas s obrovskou laskou jako malo kdo a je super videt, ze nekdo pro nas bloggerky neco dela :). Preju ti, at si poradne uz odpocines a tesim se na dalsi clanky :).

 • Anonymní napsal:

  Copak to je Elite Bloggers?

  • Tereza In Oslo napsal:

   Elite Bloggers je projekt, která má za cíl stmelovat české blogerky, podporovat je v jejich kreativitě a zastupovat je v marketingových kampaních. Tyto kampaně by měly být založené na transparentních číslech čtennosti blogů, ve kterých by blogerky měly mít volnost vyjádřit svůj vlastní názor na produkt/službu (nikoliv být tlačené k pozitivní recenzi) a za tyto kampaně by měly být rovněž adekvátně ohodnocené vzhledem k jejich výstupům.

   Za celým projektem stojím já a můj manžel John Erik a inspirovali jsme se konceptem, který už několik let funguje v celé Skandinávii. Další informace můžete najít na našich webových stránkách http://www.elitebloggers.cz

   Hezký večer.
   Vaše TerezaInOslo

 • Terezko, jsi neuvěřitelně šikovná. Moc ti fandím. M.

 • Markét *_* napsal:

  Terezko, ty jsi neskutečná !! 🙂 Miluji tvoje články. 🙂 Gratulace 🙂

 • Mitchiia napsal:

  Ať napíšeš článek dlouhý nebo krátký, vždycky z něj mám radost 🙂

 • Podobné články