Blogerka Roku 2015, jedno obrovské DĚKUJU! a nejoblíbenější blogerky roku

Otevírám oči. Jenom ale tak trochu, aby se neřeklo. Je tma. Venku projíždí auta a sem tam nějaká tramvaj a já cítím ten nádherný teplý pocit štěstí, který mi proudí tělem. Nemůžu spát. Zase. Je asi pět hodin ráno. 
.
Trochu tápu a přeju si, aby se mi ten včerejší večer jenom nezdál. Rázem by totiž vyhrál Sen Roku 2015.
.
.


Natočené vlny, (ne)uvěřitelný „předvečírkemseklasickynestíhá“ bordel v bytě, nádherná vůně květin a blyštící se trofej mě roztřese a já se myšlenkama vrátím do druhé řady sálu divadla v Karlíně. 
.
Páni… to bylo nádherný, kouzelný, emotivní. 
.
Sedíme tam a já jsem opravdu přesvědčená, že letos v tak obrovské konkurenci pro mě jednoznačných jedniček v blogerském světě nemůžu na vítězství ani pomyslet. John Erik mě utvrzuje v tom samém, protože by mu srdce prý asi puklo, kdyby mě viděl zklamanou. Mám skvělou náladu. Je mi nádherně. Potkávám kupu lidí, které ráda vidím a taky vás. Vy jste byli ze všeho úplně nejlepší. Jo a taky ten
pán, co se chtěl vyfotit s mýma zádama :)) (neodbíhej od tématu,
Terezo!) 
Nemusím se stresovat, že půjdu na pódium v těch nádherných šatech, ve kterých se moc chodit nedá, natož pak po pódiu před tisícovkou lidí a jsem ohromně napnutá, komu dneska udělají tu obrovskou radost. 


.
Vraťme se do druhé řady… zní znělka a rozezní se hlasité bubny a ve mně hrkne. Wow… tak tohle bude pecka. Tohle má grády. Mojí kategorií se začíná a čtou se nominované blogy. Já si v duchu říkám při každém dalším nominovaném blogu „tahle vyhraje“, „tahle  vyhraje“, „tahle  vyhraje“, „tahle vlastně taky může zfleku vyhrát“… bum… obálka je na pódiu… Když se obálka pomalu rozlepuje, vnímám jenom, že mi John Erik bere z ruky foťák a kabelku… jako by mě na něco připravoval..  a pak už jenom slyším, že cena poputuje trochu na sever a … pak už si toho moc nepamatuju. Uvnitř mě se spustí najednou něco obrovského. Oslavný ohňostroj mi bouchá v celém těle a v hlavě mi bliká alarmující nápis „nemáš proslov“ a hned vedle něj „tak to chci vidět, jak tam dojdeš“. Je mi to jedno. Obrovská vlna euforie mě zvedá ze židle. Vidím modro. A už stojím na pódiu v tom nádherném divadle a jenom si pamatuju, že říkám něco o motivaci a asi desetkrát řeknu slovo  „děkuju“. Pak už mě celou rozstřesenou Johni líbá na tvář a já tam sedím jako v Jiříkově vidění a silou vůle zamačkávám slzu.

DĚKUJU!
.

.
Tohle měl být jenom krátký článek, který se psal v pět ráno plný emocí a nádherné energie… já u něj pak usnula a dopsala ho až teď. A protože jsem se včera cítila jako princezna, chtěla bych z celého srdce poděkovat všem, kteří se podíleli na mé přípravě za pět minut dvanáct. Tereza si totiž v neděli večer vzpomněla, že nemá šaty a vlastně vůbec nic. 
 .
Děkuju mojí milované Petře Budinové za nádhernou barvu a styling vlasů, Sam Dolce, který by se pro vás rozkrájel, za parádní líčení a božské šaty, mojí Barunce, za půjčení všeho možného i nemožného (rozuměj doplňky a kuráž 🙂 a Johnimu za naprosto všechno. A vám… protože bez vás bych tohle nedala a já bych si tak jednou přála všem vám poděkovat osobně. Nekecám. Tak prozatím jenom tady virtuálně. A nemyslete si, že to má menší váhu.

A už je venku i pořadí TOP 10. Obrovská gratulace všem blogerkám!!!! Jsem na váš pyšná! Však vy víte 🙂

 1. TEREZA IN OSLO
 2. KAFE A CIGÁRKO
 3. KISSBOOK
 4. ANIE SONGE
 5. DBLOG
 6. THE NATTINESS
 7. SEXY MAMAS
 8. BE AT PEACE NOT IN PIECES
 9. MYSTIC LIPSTICK
 10. BLOGES ROBES

.

Vaše NeuvěřitelněVděčnáTerezaInOslo
Komentáře
 • Deni napsal:

  Terezko, moc ti gratuluju :)! Měla jsi opravdu krásné šaty a moc ti to slušelo:)!

 • Michala Salava napsal:

  Velka gratulace!!!
  Misa s Eliz

 • Kristýna napsal:

  Moc gratuluji Terez :)) Jsi báječná :)) Velká motivace a inspirace pro nás všechny 🙂

 • Lucy napsal:

  Ohromná gratulace! I když pro mě to takové překvapení nebylo, tvůj blog je prostě skvělý. 🙂 Moc ti to slušelo, nádhera.

 • Anna napsal:

  Terinko, moc gratuluji! 🙂 :* Vedela jsem, ze to vyhrajes uz od te chvile, co zacalo hlasovani. I ja dekuji tobe, ze mi dodavas energii, motivaci, silu, ze se tu u tebe bavim, zasmeji se i pobrecim. 🙂 Doufam, ze v tom budes dlouho pokracovat! Anna

 • AJ LAF FEŠN napsal:

  Velká gratulace a ať to stále tak pěkně píše i nadále.. Oba jsme obdivovali na večeru vaše šaty, vážně nádherné 🙂 Good choice.

  Lukáš
  http://ajlaffesn.cz/

 • Anonymní napsal:

  Gratulace největší!!! Obrovská motivace pro další rok. Mám blog a Vás, Terezko, moc ráda. Jako maminka na mateřské bych měla sledovat blogy o vaření a dětech, ale Váš blog mi ukazuje, jak se musí užít každý okamžik, jak moc je důležitá a nenahraditelná maminka pro dceru… A to jsou ty nejkrásnější věci a chvilky, co si člověk musí během té honičky uvědomovat… Petra

 • Paula Fleur napsal:

  Terezka, gratulujem… Zaslúžiš si to, si jednoducho neskutočná. Držím palčeky a ďakujem za inšpiráciu, ktorú mi dávaš 🙂

 • Nevika napsal:

  Velká gratulace! Poprosila jsem pár lidí v okolí, aby Ti poslali hlas! Moc si to zasloužíš, poprosila jsem pár lidí z okolí aby ti poslali hlas a ty jsi vážně vyhrála! Ještě jednou velká gratulace!

 • Lenka Habova napsal:

  Krasne!!!! Moc gratuluji!!!!!

 • Renata Jahnová napsal:

  Terezko, gratuluji. Moc Vám to sluší.

 • Lucie napsal:

  Moc gratuluji, Terezko!!!! Zasloužíš si to! Mám to tady u Tebe ráda 🙂
  Lucie

 • Hanna napsal:

  Gratulace! Tyjo WOW to musí být zážitek něco takovýho zažít. 🙂

  http://hannablogstyle.blogspot.cz/

 • Ještě jednou obrovská gratulace, jsi jednička!!! Musí to být super pocit. Třeba jednou otevřou kategorii "Travel blogs" a zažiju něco podobného (teda ne že bych si tak moc věřila 🙂 )

 • Mikinka napsal:

  Mega gratulka, prostě si to zasloužíš =o)
  vždycky, když mám špatnou náladu, tak mi tvůj blog vykouzlí úsměv na tváři…

 • Lucie J. napsal:

  Obrovská gratulace!!! Ve sportu platí, že obhajoba titulu je mnohem náročnější, než jej vyhrát poprvé. Ty jsi si to zasloužila;-) A mám radost i z druhého místa blogu Kafe a cigárko, ten je taky můj oblíbený:-) Přeji Ti krásný den a ať euforie z výhry vydrží co nejdéle!!!

  meandmyrunning.wordpress.com

  • Tereza In Oslo napsal:

   Děkuju Lucie. Je to tak, i ve sportu jsem to několikrát zažila a žádná prča to není 🙂 Já blog Kafe a cigárko mám moc ráda!!! Je to pro mě obrovská inspirace.

   Děkuju, drží se mě zuby nehty 🙂
   Vaše TerezaInOslo

 • Pecka pecka peckaaa!!! Óbr gratulace, zasloužíš si to Terezko :-*

 • Ha Ja napsal:

  Teri moc a moc gratuluji- jsi kořením mých dnů- tvé články jsou skvělé…..zasloužíš si vítězství právem Hanka

 • Katie napsal:

  Přidávám se k ostatním gratulantům! Mockrát gratulujuuuu! Tvůj blog mooooc ráda čtu a je úžasný! =)

 • Katie napsal:

  Přidávám se k ostatním gratulantům. Mockrááát gratuluju! Tvůj blog moc ráda čtu a je úžasnýý! =)

 • No, že jsem si teď polila celou postel ranní kávou, jak jsme se hrnula k počítači, abych si přečetla tenhle článek mi za to rozhodně stálo! Je to v kapse!! Moc gratuluji a kdybych ti mohla dát pusu, udělám to! 😀 Tak alespoň virtuálně a snad k tobě přes ten oceán doletí! :* Z Texasu až do Prahy tvoje V.

 • Le fille Ash napsal:

  Krásně napsáno a vystihnuto. 🙂 Je vidět, jak moc emotivní zážitek to byl a já ho teď díky Tobě prožila s Tebou. 🙂 A ještě jedno velké díky… pomohla jsi mi s objevováním blogové scény… tak trochu… 🙂 Tím seznamem top 10. Tudíž mám teď večer konečně co dělat… 😉

  • Tereza In Oslo napsal:

   Moc děkuju :))) A mám radost, že jsem vás tam mohla vtáhnout s sebou 🙂

   Všechny stojí za to a ještě další kupa, které se do TOP10 nevešly.
   Krásné čtení přeji
   Vaše TerezaInOslo

 • Měla jsi nádherné šaty. Velká gratulace.

 • Dena S napsal:

  gratulujem ! ja som to tiež tak nejako tušila, že to budeš ty, teším sa velmi uži si to 🙂

 • Andrea napsal:

  Terezko, moc moc moc Ti gratuluju! V úterý jsem Ti v sále moc držela palce. Neuvěřitelně Ti to slušelo, byla jsi jako princezna a nejvíc obdivuju, že ses do těch krásných šatů nezamola a s grácií zvládla sejít schody i s plnýma rukama. Já bych se tam válela někde v křečích z 2x zlomenýho kotníku. 😀 Respect! Mnoho úspěchů a energie do dalšího psaní! 🙂

  • Tereza In Oslo napsal:

   Moc děkuju, Andreo 🙂

   Haha, já ani vlastně nevím, jak jsem to dokázala. Byla jsem tak trochu v tranzu a nějakým zázrakem jsem to došla :)))

   Moc děkuju a už se nemůžu doškat psaní dalších článků 🙂
   Vaše TerezaInOslo

 • beze sporu nejlepší outfit za všech! 🙂

 • Margaret napsal:

  Z celého srdce Ti gratuluju 🙂 člověk s tak velkým srdcem a pozitivním myšlení si to rozhodně zaslouží 🙂 přeji Ti spoustu úspěchů!

 • Anonymní napsal:

  Tak manžel Ti z ruky nic nebral, dávala jsi mu to sama a ne v předtuše ale až po vyhlášení jména, viz video Cup Of Style), ale chápu, lépe se to hodí do článku pro emoce:-)
  Zrušte tyhle soutěže, peníze at se dají na něco důležitého, pro vás jsou přece odměnou čtenáři, ne?

  • Anonymní napsal:

   jooooop řesně!!!! 😀

  • Nika H napsal:

   Dle mého názoru tato soutěž ztrácí na hodnotě tím, že od prvního ročníku se v předních příčkách objevují tatáž jména. Tato soutěž je poněku… zavádějící a co se týče výsledků už nudná. Rok co rok se na prvních příčkách objevují tatáž jména, občas za nimi poklusává někdo nový, pro spoustu lidí ještě neznámý. Zajímavější by bylo, kdyby ti, co dosáhli prvních 3 míst, se této soutěže na další rok již nezúčastnili. Nešlo by je prostě nominovat. Ale na druhou stranu jsem někde v diskuzi četla postřeh, že právě toto organizátoři potřebují, aby se do dané desítky dostaly známé tváře, známí youtubeři/bloggeři, protože přilákají více diváků, kteří půjdou a koupí si lístek na vyhlášení. Chápu, že chtějí z této akce získat peníze, kdo by nechtěl, na druhou stranu vzniká otázka, zda je hlasování skutečně v režii diváků a není trochu zmanipulované…

  • Tereza In Oslo napsal:

   Hehe 🙂 Na tom videu už není vidět, co si všechno Johni bere k sobě ještě předtím. Měla jsem tak malou kabelku, že se tam nevešel ani telefon, ani kapesníčky, ani další objektivy 🙂 A rozhodně nemám důvod článek nějak emotivně "nafukovat" 🙂 To by pak už úplně prasknul :))

   Hezký den přeji a trochu té dobré nálady posílám, ani vlastně nevím komu.
   TerezaInOslo

  • Anonymní napsal:

   vnímám jenom, že mi John Erik bere z ruky foťák a kabelku… jako by mě na něco připravoval..citace Tvého článku, abych yla přesná…
   Bez ohledu na počet "vysmátých" znaků za větami to pro mě získalo pachut nafukování.
   Bohužel je tu dost častá reakce, že jak někdo nezáří jako slunce a nepovalí svými emocemi půlku světa – že závidí nebo se neumí radovat ze života.
   Nezávidím a ze života se raduji, jen tady je na mě toho cukru strašně moc:-(
   Hehe
   A TerezaInOslo…je v Oslo nebo v Praze no ni?

 • Terez Pimple napsal:

  moc si to zaslouzis,motivujes tolik lidi a jdou za svymi sny a blig se vyviji a zlepsuje kazdym dnem, je rados ,cist tvuj blog,moc moc gratuluji.
  http://www.pimplrworld.blogspot.cz

 • worldneedswomen napsal:

  Terezko, moc Ti gratuluji! Opravdu si to zasloužíš! Tvůj blog, je kouzelné místo, kam se spousta lidí ráda vrací! =)

  WORLDNEEDSWOMEN

 • Unknown napsal:

  Tady v Americe to taky vsichni moc prozivali a gratulujou!

 • Anonymní napsal:

  Tak loni jsem ti poslala hlas, ale letos už ne. Nelíbí se mi ten business směr co si nabrala.

  • Tereza In Oslo napsal:

   To mě mrzí, že Ti to tak přijde. 90% nabídek na spolupráci odmítám a vybírám si jenom ty, které už sama nějaký pátek využívám a chtěla bych je na svém blogu podpořit 🙂 Z reakcí ostatních mi přijde, že si čtenáři občas rádi nechají inspirovat a místo toho, abych to každému psala do zprávy, to napíšu raději sem na blog 🙂

   Přeji hezký večer,
   TerezaInOslo

 • Anonymní napsal:

  a proč by tě měl vidět zklamanou? vždyť si nechtěla vyhrát ne? chceš přece jen motivovat

 • Anie Songe napsal:

  Terezko, zasloužíš si to nejvíc na světě! Moc gratuluju podruhé, užívej si ty nádherný pocity, který přicházejí odůvodněle a ještě víc ty bez důvodu! Jsi tou nejnádhernější rybkou v českým moři, tou, která nejvíc září! Lásku..

 • Anonymní napsal:

  Ahoj, taky nechápu proč bys měla být tak zklamaná kdybys nevyhrála. Vždyť ti přece nejde o sbírání cen a o bussynes, ale o to motivovat lidi, rozdávat štěstí všude kolem sebe a chránit životní prostředí.Posledních pár měsíců občas mrknu na tvůj blog a musím uznat že opravdu umíš skvěle psát. Ale vůbec nechápu k čemu se cítí být tvoji čtenáři tak motivováni? To by je bez tebe nenapadlo udělat si dobrou snídani nebo jít si zaběhat. Prijde mi že na blogu hlavně propagujes svou vlastní dokonalou a všeho schopnou osobu a přeslazený život plný komerce. Promin, moc se omlouvam ale muselo to ze mně ven…

 • Anonymní napsal:

  Dotaz: je to nějaké už klišé, napsat, že den před dnem D nemáš co na sebe?
  Loni to samé.
  Je to nějaké trapné momento, napsat, vše jsem si nachystala?
  Nejsi jediná, x- krát je vidět/pardon jde číst, jak blogerky "nic" nemají", a pak jsou na takovou akci oblečené a vystajlované jak na Thálie (jestli některé ví, co to je)
  Je mi to líto, k čemu takové akce.
  MAGDA

 • Simona N. napsal:

  Jeeej, gratulujem 🙂

 • Anonymní napsal:

  Milá Terezko!!!
  Moc ti gratuluji k vítězství. Zasloužíš si to a moc, hlavně za tu motivaci a inspiraci, kterou nám virtuálně posíláš!
  Díky za to!
  Měj se krásně!! 🙂
  Eliška

 • Reny Mejtská napsal:

  Ještě jedna poslední gratulace i tady Terezko.
  Dostala jsem s k tomu až teď opožděně,dcera byla v porodnici a pak už si to umíš představit :))
  Gratuluju,slušelo Ti to moc,byla jsi jak princezna,usměvavá a elegantní.
  Mám obrovskou radost ještě dneska.
  Měj se moc hezky.Renča

 • Markét *_* napsal:

  Terezko, hlasovala jsem pro Tebe a doufala jsem, že to vyhraješ ! 🙂 Jsem fakt ráda, že jsi vyhrála zrovna ty, protože ty si to opravdu zasloužíš! Gratuluji. 🙂 ♥

 • Podobné články