Stránky

neděle 3. března 2019

#13 Už bys měl(a)...


11 komentářů:

 1. Přikládám do seznamu "poslechnout". Začínám měnit při kardiu YT videa za podcasty :-D !
  Určitě pokračuj :)

  FIT MADDIE

  OdpovědětVymazat
 2. na instagrame ste nedostupná :-(

  OdpovědětVymazat
 3. Terezko, co se s vámi děje??? Tak dlouho žádný příspěvek na blogu ani instagramu???

  OdpovědětVymazat
 4. Terezko, pobavila jste mě s těmi kondičními jízdami :D Jsem v podobné situaci. Řidičák mám skoro 9 let, nejezdím a letos to chci konečně prolomit. Cítím, jak mi ta "nezávislost", kterou tato dovednost dává, neskutečně chybí a je na čase se tomu "strachu" postavit. Mně sice kondiční jízdy začnou nejdříve v polovině jara, ale už teď mě ta představa trochu děsí. Přeji tedy hodně štěstí, nejen s jízdami :)

  OdpovědětVymazat
 5. ještě nemám doposloucháno, ale ano... rozhodně přijedeme, Norsko děti ještě neviděly :)

  OdpovědětVymazat
 6. Za mňa zatiaľ najlepší podcast :) Tie kondičné jazdy - asi si ma inšpirovala a dokopem sa k tomu tiež.
  Zrub v Nórsku - je to skvelý nápad, hneď by som si tam nejaký týždeň dva rezervovala s rodinkou :)

  OdpovědětVymazat
 7. Tereza bolo to super, vôbec mi nevadilo, že to bolo dlhšie. Ja som sa práveže bála, že to bude príliš krátka. Téma je to dosť obsiahla čiže to sa nedá za 5 minút. Ja o podnikaní uvažujem dlho a mám už niečo v hlave, ale vždy ma zabrzdia starosti. Našťastie frajer je viac spontánny, tiež chce podnikať takže uvidíme čo z toho bude. Mali ste ťažké začiatky, ale prišli ste na trh s niečím, čo na ňom nebolo. To je dosť podstatné vymyslieť niečo unikátne a vložiť do toho svoje srdce presne ako si to spomínala. Podcasty počúvam rada a už teraz sa teším na ďalší.

  OdpovědětVymazat
 8. Terez podcast #11 o podnikání je naprosto skvělej. Úplně to ve me rezonovalo a nakonec mi bylo dost líto, že měl jen hodinu. :-D Já bych tyhle příběhy mohla poslouchat pořád.. Je to neuvěřitelně inspirující. Hned sdílím!
  Díky, Lucie

  OdpovědětVymazat
 9. Terezko, díky za #11 díl, moc pěkně jste popsala, jaký mají ELITE BLOGGERS přínos a jak jste vznikali, i jak jste si brala k srdci negativní komentáře... Myslím, že označování SPOLUPRÁCE a určování blogerské "ceny" pro klienty je důležité a že jste v tom udělala spoustu práce. A i když jste na prvním místě máma, ohromně mi imponujete i vaším rodinným podnikatelským příběhem. Hezky se to poslouchá:)

  OdpovědětVymazat
 10. K podcastu "#9 Proč se vykašlat na předsevzetí" bych Ti chtěla napsat, že mě trochu překvapilo, že vaříš jen Ty, Terez. A to i když jsi na mateřské. Přeci i ta je náročná, tak proč je to jen na Tobě? U nás se s partnerem střídáme ve vaření i v úklidu. A je to pro nás naprosto normální, stejně tak to má naše okolí. Musím přiznat, že jsem teď trochu zaskočená, obzvlášť když je Johni z Norska, které je v tomhle dost pokrokové. No, to je jen tak k zamyšlení.

  Obecně ale, u těch Tvých podcastů se tak úžasně relaxuje! Máš velmi příjemný hlas a sděluješ informace, které jsou inspirativní a milé. Nic, z čeho bych potom měla špatnou náladu. Líbí se mi, když přidáváš v podcastech různé náměty a přitom to není reklama. Osobně si myslím, že podcasty Ti jdou asi nejlépe ze všeho, jako by ses pro to narodila. A taky zníš trochu jinak, než když píšeš - zníš upřímně a velmi mile.

  Myslím, že Tvoje podcasty by měli vysílat všem krizovým manažerům, sociálním pracovníkům a dalším lidem s psychicky náročným zaměstnáním, kteří musí mít jednou za čas psychohygienu, protože je to nejlepší relax, co znám!

  OdpovědětVymazat