Stránky

pondělí 8. října 2018

Jak se z toho nezbláznit!

Krásný večer. Právě jsem vyslala do světa čtvrtý podcast, ve kterém mluvím o tom, jak mi moje tělo dává na vědomí, že už má dost a co se s tím snažím udělat. Přišla jsem totiž na Paretův princip, který má podle mě dost velkou ambici mi zachránit zadek. Tak sluchátka do uší, legíny a šup do přírody. 
 
Vaše Tereza Salte4 komentáře:

 1. Podle mě je v podcastu Paretovo pravidlo prezentováno trochu zdeformovaně. Aplikováno na produktivitu Paretovo pravidlo znamená, že k osmdesátiprocentnímu výsledku stačí vyhmátnout 20 % té nejdůležitější aktivity/snahy a zbytek, tedy tu část, kde člověk svou snahu vybrušuje k dokonalosti, lze vypustit. Ale má to samozřejmě ten háček, že člověk bude mít 80tiprocentní výsledek, tedy výsledek dostatečný, ale ne skvělý. Paretovo pravidlo se nijak nevztahuje k tomu, že existují chytrá a účinná řešení problémů a řešení neefektivní.

  OdpovědětVymazat
 2. Terez,hodila jsem legíny, sluchátka, lehla do houpací sítě na zahradě a fakt jsem si odpočinula,když malá usnula👍

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Terezko, toto je prvý podcast, ktorý som počula a musím poveda, že máš nádherný a príjemný hlas :) spríjemnila si mi večer :) dúfam, že sa ti podarí si podeliť si tie veci, ktoré sú pre teba najdokezitejsie, aby si bola stále tak usmievavá �� keďže som prečítala tvoju prvú knižku �� ktorú som náhodou získala aj s podpisom ❤️ tak sa teším veľmi na ďalšiu ❤️ ste nádherná rodinka veľmi Vám prajem všetko len to dobré ❤️ s láskou Mia.

  OdpovědětVymazat
 4. ahoj, budeš psát ještě články? podcasty mě moc nebaví...

  OdpovědětVymazat