Stránky

pondělí 26. února 2018

Jen tak.

Content Marketing

Krásné dobré ráno. Dneska je zrovna ten den, kdy mám náladou dělat věci jen tak. Nemusí mít vždycky nějaký plán, cíl, účel. Prostě jen tak. Jen tak vstát o hodinu dřív. Navonět si polštář. Jen tak si ráno dát dvě kafe místo jednoho. Zůstat v pyžamu do odpoledne. Jen tak si vzít na sebe něco, co k sobě vůbec neladí. Naladit divný rádio a usmívat se u každý ještě divnější písničky. Jen tak si dát lžičku na nos a mít tam zbytek jogurtu. Pozdravit cizí paní na ulici. Udělat stojku. Nepočítat kolik sušenek jsem snědla. Přesunout vázu s tulipány na druhou stranu bytu. A pak přesunout ještě další dvě křesla, lampu a koberec. Jen tak. Protože se mi chtělo.


Takové dny "jen tak" jsou pro mě poslední dobou tak osvobozující. Nepřemýšlet nad vším do hloubky. Prostě žít a dělat to, co se mi chce. Prostě jen tak.
 

Zkuste to někdy žít taky "jen tak".

Je to totiž v těch našich životech mnohdy svázaných důvody, pravidly, počítáním každé minuty a obhajováním našemu druhému já, příjemně osvobozující.Budu se těšit na tu vaši radost.
Vaše TerezaInOslo


8 komentářů:

 1. Krásný den Terezko,

  děkuji za krásné články, které hřejí :-). I když dávno nejsem v období starostí okolo dětí, Vaše články moc ráda čtu. Jsou to takové krásné chvilky dne. Romana

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den, podle čeho se řídí, jestli článek bude mít napsáno "content marketing" na úrovni nadpisu nebo sponzorováno až na konci článku? A na instagramu je jaký rozdíl mezi hashtagem ad a spons? Díky za odpověď

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za dotaz. Moc ráda vysvětlim. Pokud má článek "Content Marketing" - je to placený článek v rámci předem domluvené kampaně. Pokud se pod článkem objeví Sponzorováno, není placený. Jestli článek napíšu o dané značce je většinou na mém vlastním rozhodnutí. Daná firma mi buď nějaké produkty poslala, nebo mě někam pozvala. A pokud produkt nebo služby doporučím, ráda o nich napíšu a doporučím je vám. U hashtagů je to velmi podobně. #Ad - placená kampaň. #Spons - většinou sdílím z mé vlastní vůle. Sponzorováno bych psát nemusela, ale přijde mi fér čtenáře netahat za nos. A když jsem produkt/službu dostala, dát vám to vědět. Jinak si myslím, že blogerka ztrácí důvěryhodnost a čtenáře obchází.
   Hezký den,
   Tereza

   Vymazat
 3. Čekala jsem, že článek bude po rozkliku nějak pokračovat :/ Vážně jsem to rozklikla a byly tam jen další tři věty? Jinak víc takových milých článků, jen si to nějak rozvrhni. Text, bum, hromada fotek, bum, tři věty, konec. Takhle ne, prosím.

  OdpovědětVymazat
 4. Krása 😄 ja mela dneska taky jen tak den a pak jsem skakala v posilovne hrozne moc vysoko s rukama vzhuru a bylo to paradni. Muzu se zeptat, odkud mate tu lampicku na nocnim stolku? Pritel si ji uz dlouho preje, ale nikde nemuzu najit takhle peknou. Diky moc😊

  OdpovědětVymazat
 5. Pohlazení na duši, děkuji :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Terko, kde se da poridit ten reminder?:( na posl obrazku

  OdpovědětVymazat
 7. prosím prosím, já bych si moc přála ten hrníček 'super mom'- odkud je?

  OdpovědětVymazat