Stránky

pondělí 12. února 2018

FRESH NEWS: Proč dneska jedeme do Brna a kde budu zítra od 5:30 na značkách?

Dneska zase zabalit saky paky a jedeme do Brna. A zítra, v úterý, když vstávaj mlíkaři a pekaři maj už upečený housky budu stát na značkách v brněnském studiu České Televize. Dostalo se mi totiž milého pozvání být hlavním hostem v pořadu Dobré ráno a takové pozvání se neodmítá. Obzvlášť, když vás poprvé zvou jako spisovatelku a mluvit se bude převážně o Šlehačkových oblacích :)

Páni, já mám vážně radost! 
Nesmírně se těším a v hloubi duše doufám, že jedinej, kterej to zaspí, bude Williamínek. 

Tak ještě jednu vzpomínkovou fotku na jeden živý vstup ze Sama Doma, kde mě nejspíš zapomněli přepudrovat, či co a leskla jsem se na všechny strany. Johni to popsal, že jsem doslova zářila :)) A to se prosím zjistilo, až když se začalo odpočítávat deset vteřin do živého vstupu a u sedmičky někdo vykřiknul: "Ježiš, ta blondýnka se hrozně leskne..." Tak tomu říkám skvělý začátek mého prvního živého vstupu na České Televizi. Vůbec mě to neznervóznilo... :))) Vůbec.


Tak krásný začátek týdne a třeba se právě na vás budu zítra usmívat z televize u té vaší snídaně. A nevstávejte. Chrupejte. Určitě se to bude dát pustit ze záznamu :) 

Vaše TerezaInOslo

6 komentářů:

 1. Terko přijde mi, že se až často přehnaně zabýváš takovými povrchními věcmi... Ten záznam jsem viděla až nedávno a fakt mě nenapadlo, že tě zapomněli přepudrovat, naopak jsi mluvila moc pěkně a zajímavě. Držím palce, ať se to v Brně vyvede podle tvých představ!

  OdpovědětVymazat
 2. Sama doma!!!! Kdy se to bude vysílat? Zítra? Kolem jedné? Potřebuji to zjisti pro svou maminku, četla Vaši knihu Terezko a byla nadšená, musím jí někdy ukázat Váš blog aby viděla Williamínka :-) zdraví AlenaP.

  OdpovědětVymazat
 3. Jéé, Terez, to by mě tedy rozhodilo slušně. Ale nějaký lesk je jedno. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Včera jsem si pustila záznam a byl to zajímavý rozhovor, hlavně téma o blogování se mi líbilo. A působíš moc sympaticky a přirozeně :) Měj pěkný den! <3

  OdpovědětVymazat
 5. Včera jsem si pustila záznam a byl to moc zajímavý rozhovor, hlavně téma o tom, jak to chodí ve světě blogerů se mi líbilo. Myslíš, že v současné době je na české blogerské scéně nějaká mezera?
  Jinak jsi působila tak přirozeně a uvolněně :) A žádný lesk! :D Měj krásný den!

  PS: "Šlehačkové nebe" v úvodu pobavilo :D

  OdpovědětVymazat