Stránky

pondělí 2. října 2017

Jedna svatba, babí léto a zaječí rozkošnosti

Je neděle večer, páni, vlastně skoro už pondělí... "Mazej do peřin, holka jedna bláznivá.", ťuká si na čelo moje druhý já. Ovšemže to línější. A možná, že má pravdu. Jsem uzívaná, padaj mi víčka, ale ještě musím poslat dva rozhovory a vybrat k nim pár fotek. Začíná se mi totiž roztáčet kolotoč těch nádherných povinností kolem vydání knížky a to se přeci nedá prospat. Věřili byste tomu, že už jenom dva týdny a kousek a bude na pultech knihkupectví?

A věřili byste tomu, že už jenom dva týdny a něco do křtu a momentu, kdy se potkám i s vámi?

Víkend byl nádhernej. Stihli jsme jednu nádhernou svatbu, dvě procházky babím létem, spořádala jsem desítky svatebních koláčků a upekla kuře na másle, vyprala povlečení, které mě teď svádí vůní do postele, vyfotila tisíce fotek Williamínka, napsala dva články, protřídila skříň a s Johnim jsme si užili jeden dlouhej nedělní brunch po tom, co jsme všichni tři spali až do půl jedenáctý. Ovšemže s pauzama na kojení. Nebojte, tak růžový to není. A vlastně jsme měli jeden dlouhej romantickej večer u filmu The Notebook (Zápisník jedné lásky), kterej jsme si ani jeden nepamatovali a přitom je tak nezapomenutelnej. Vždycky, když ho vidím, rozpláče mě představa toho, že John Erik by byl totiž úplně stejnej. Když jsem mu dneska šeptla, že mi třeba jednou bude předčítat na stará kolena blog, nebo knížku, objal mě a řek, ať neblázním... kdo ví?Williamínkovi jsme konečně postavili skříň, která nám stála v chodbě několik týdnů, a několikrát jsme přesunuli nábytek v celém pokojíku. Chybí nám už jenom pověsit poličku z břízy, kterou vyráběl Johni, zarámovat obrázky a vybrat jim místo, nalepit nálepky na zeď, pověsit velkej balón, kterej se zatím krčí v krabici a pokojík bude sakum prdum hotovej. Jsou to takové ty malé důležité detaily, které umí kouzlit. A já se nemůžu dočkat. No, však už taky bylo na čase. 

Williamkovi je dneska totiž osm týdnů. 
A vy mi řekněte, to ten život s dětma vážně tolik letí?Tak já se dobrovolně vzdávám a padám do postele, než se mi ten můj zaječí rozkošňák probudí. Jsem do něj zamilovaná až po uši. A Johni v tom jede se mnou...

Tak na nádherný pondělí! 
Vaše TerezaInOslo

7 komentářů:

 1. Teri, to je rozkošný zajoch! A Ty jsi šikulka! Užívej si!

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. Taky jsem si všimla, ach to skloňování! A vůně se píše s kroužkem nad u... Snad v nakladatelství, které knížku vydalo, pracuje pečlivá korektorka :-)

   Vymazat
  2. Díky :)))) Křest chřestu :)

   Vymazat
 3. Vy jste nádherní a a maličký zajíček rozkošnáček je NEJ... A pěkně to letí...gratuluji k osmi týdnům! A těším se na knížku!Marcela

  OdpovědětVymazat
 4. Jak se prdola meni, jak uz to tak u deti byva, uzivejte ve zdravi. M.

  OdpovědětVymazat
 5. Terezko, plánuješ aktualizovat - doplnit - část blogu ,,About me"? :-) Kristýna

  OdpovědětVymazat