Stránky

neděle 30. července 2017

Mých 7 motivačních vět, abych si šla zaběhat a jedna soutěž pro vás k tomu


GRATULUJI vítězům, i když vítězové jste pro mě všichni, kteří jste si doběhli pro dobou náladu :) 

Ahoj, já byla včera, v plánu bylo večerních 7km na naší chalupě v Brdech (i když běžně v Praze jsem spíš ranní běžec). Nevím proč jsem si řekla, že svoji běžnou trasu vyměním za něco spontánnějšího. Cestička, která na mapě vypadala tak hezky, se ale po chvíli úplně ztratila, a já tak zběsile pobíhala po louce ve vysoké trávě, takže to byl o dost intenzivnější a dobrodružnější trénink, než bylo v plánu:) 7 ale nakonec stejně padlo a krásnej barevnej západ slunce a ten skvělej pocit byly dvě sladký třešničky na dortu. Dřív jsem běhávala dost, ale pak jsem nějak zlenivěla a teď se konečně po dvouměsíční dřině dostávám do staré formy. A jelikož moje botky už toho zažily dost, udělaly by mi nové velikou radost. Byla by to pro mě odměna za návrat ke vstávání a překonávání sama sebe:) Niki

Ahoj T., zrovna dnes jsem sama se sebou sváděla vnitřní boj. Po desetidenním nicnedělání a neustálém se přemlouvání ze dne na den, že už to konečně musí vyjít, jsem i přesto samu sebe nebyla schopná donutit. Veškerá motivační hesla, sliby, všechno k ničemu. A najednou - v osm ráno mi zazvonil budík, vyběhla jsem z postele a po těch promarněných deseti dnech konečně znovu vyběhla. Sice jsem zvládla pouhých šest kilometrů, ale ten pocit, ten pocit potom, byl k nezaplacení. Běžela jsem pomalu probuzeným městem kolem řeky, přes mosty, cítila, jak začíná žhnout sluníčko a okamžitě jsem věděla, že je to zase ono. Takže zítra motivace - budík v sedm ráno a splnit sedm kilometrů. A pak se vyvalit a nemít žádné výčitky :). Mějte se s Johnim a bejby jen a jen krásně.


Dneska ráno jsem po dlouhé době vyběhla. Už toho na to moji hlavu bylo trochu moc - dobrého i špatného :) Navlíkla jsem na sebe svoje ultra neonové oranžové tričko (aby mě každé auto na silnici vidělo :D), upletla cop, nazula svoje staré ale neuvěřitelné pohodlné boty a šla jsem. Ze začátku to šlo hodně těžko. Nohy by běžely, ale hlava nechtěla. Ale nepřestávala jsem a běžela dál. Po 3 kilometrech jsem doběhla na místo k lavičce, kde se protáhnu a běžím zpět. Tentokrát jsem si sedla na lavičku. A bylo to tady. Slzy mi začaly samy téct z očí - štěstím i smutkem. Seděla jsem ,kdo ví jak dlouho a jenom byla. Cestou zpátky už jsem běžela s čistou hlavou a bylo mi dobře. Doběhla jsem domů, protáhla se, dala si sprchu a snídani. A víš co Terezko? Cítím se úžasně. V klidu s čistou hlavou, lehce bolavýma nohama, ale jsem šťastná :) Všechny věci se v životě dějí z nějakého důvodu ¨:)
Přeji Vám teď - všem třem :) - ať to všechno - ten maličký zázrak - zvládnete s úsměvy na rtech :)Mě už úplně svrbí nohy a nemůžu se dočkat, až zase nazuju boty na běhání, který na mě házej škaredý pohledy ze skříně, protože se už pár měsíců neprotáhly. Asi už je taky bolí kostrč jako mě. Každopádně jsem si říkala, že když nemůžu vyběhnout teď já, tak můžete vy. 

A k tomu bych vám chtěla naservírovat notnou dávku motivace. 

Tak jsem pro vás přichystala spolu s PUMA krásnou soutěž. O co a jak soutěžit se dočtete dál. A taky vám s radostí prozradím těch mých 7 motivačních vět, které mě ráno vykopou z postele a do těch běžeckých bot mě téměř vždycky dostanou. Tak šup na ně...
Mám je ráda. Pokaždé mě dostane nějaká jiná, ale všechny v sobě mají tu sílu mě namotivovat. Tak třeba některá z nich pošťouchne i vás. Doufám!

1. "Vzpomeň si na to, jak báječně ti po běhu vždycky je!"

A to, že mi po běhu je vždycky báječně. Někdy to tedy chvíli trvá, někdy se mi chce spíš zvracet, ale ten pocit báječnosti přijde. Vždycky. A neklepe. Zpravidla se staví na kafe po stretchingu, kdy mi moje tělo děkuje a ten pocit vděčnosti projíždí celým mým tělem.

2. "Běh mi dává pocit, že když vyběhnu ten velkej kopec, dokážu všechno na světě!"

A to je ten nejlepší trénink vůle ze všech tréninků. Uvidíte, jak se po čase začnete zlepšovat a budete tu terapii chtít aplikovat zas a znovu. Mně opravdu pomohla i v těch nejnáročnějších pracovních, školních, životních úkolech. Hlavně nevypustit duši.

3. "Budeš si moct zaslouženě odpočinout!"

A co je lepší, než zasloužený odpočinek? Nic. Tečka. Jen si představte, jak nádherně vám je, když se večer svalíte celí namožení na kanape, pustíte si skvělej film a jen tak odpočíváte a máte ze sebe vážně dobrej pocit. 
4. "Endorfiny ti vykouzlí dobrou náladu!"

A endorfiny mě nezklamou nikdy. To už mám ozkoušený. Nikdy. Jsou to legrační postavičky, které zmateně pobíhají po celém mém těle a buší do něj skvělou náladou. Stačí je jen probudit z toho lenošivého spánku.

5. "A zítra až se probudíš, tak budeš mít příjemně namožený tělo a to přece miluješ..."

Miluju. Miluju. Miluju. To je pravda pravdoucí. Co už je horší, je to ranní vstávání na ten běh. 

6. "Těš se na ten skvělej pocit!"

A že vždycky zapomenu, jak báječnej TEN pocit je. Někdy se trochu podezřívám, že jsem na sportu vážně trochu závislá. Asi možná i proto, že byl od malička součástí mých každodenních dní. Ale bez toho pocitu si ten můj život nějak nedokážu představit.

7. "Budeš zase o kousek lepší než minule!"

I když třeba jen o kousilínek... :) Ale budeš!


Tak která věta vytáhne vás? A aby ta motivace byla ještě o trošilinku větší, pokud vážně vyběhnete, můžete si doběhnout pro zbrusu nové tři páry běžeckých PUMA Ignite bot a běžecký balíček k tomu. Já jsem si tyhle krásný zamilovala. Jsou úžasně lehounký a pohodlný a líbí se mi ty jejich detaily.

Boty Ignite mají navíc naprosto skvělý a unikátní systém zavazování tkaniček. Tkaničky můžete namotat do botky přesně podle toho, jaký máte tvar nohy, nebo na jak náročnou aktivitu se zrovna chystáte. Tak co, doběhnete si pro nové modromodré krásky?

Abyste se mohli do soutěže zapojit, musíte k tomu udělat dva jednoduché kroky. Tak za prvé - vyběhnout. Kamkoliv, s kýmkoliv, kdykoliv. Akorát běh na tramvaj se nepočítá. Zas tak jednoduchý to nebude. A druhá část úkolu: do komentáře mi napište, jak daleko jste běželi a kudy kam. Polem-nepolem, lesem-nelesem, kolem řeky, kolem baráku, ... A nezapomeňte přidat email, ať vás můžu kontaktovat.

Těším se na tu vaší radost :) 


Protože v téhle soutěži vyhrává každý - minimálně tedy dobrou náladu. Tři z vás se můžou těšit na Ignite botky, tričko, kraťasy nebo legíny, lahev na pití a armband na telefon. 

Soutěžit můžete do 6.8. a vítěze náhodně vylosuje Johni. Tak na co ještě čekáte? Šup, nazout boty, ponožky, svázat vlasy do culíku a běžíme. Těším se na tu vaší radost a doufám, že někdo nevyběhne jenom jednou. Ráda bych napsala, že ti, kteří vyběhnout několikrát do týdne mají větší šanci na výhru, ale myslím, že by se to celkem špatně hodnotilo... Tak vám důvěřuju a přeju, abyste si to moc užili! Bude to paráda!

Vaše TerezaInOslo

257 komentářů:

 1. a nohy sis upravila v photoshopu proc?😂

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hahaha :) Páni, to kdybych jenom uměla :))) Ale děkuju za poklonu!

   Vymazat
  2. Ahoj, běhám pravidelně, i když sítem tvých měřítek jistě propadnu. Je mi hodně přes čtyřicet a běhám 1x týdně druhým rokem spolu s manželem. Beru běh jako zpestření sportovních aktivit, které jsou nutné, aby člověk v tomto věku ráno vůbec vstal z postele. Běháme večer, když se setmí, z centra města do parku, kde je moc fajn. Moje trasa měří cca 2 km, víc rozhodně nedám (aspoň zatím). I tak jsem na svůj mini výkon docela hrdá, protože celý život byl pro mě běh zcela nedostižná meta, nebyla jsem schopná jej udýchat. dkralikova@centrum.cz

   Vymazat
  3. Ahojky, no ne vždy se mi chce, ale snažím se a věřím, že by mě botky motivovaly ještě víc. Zatím běhám asi 5 km, ale i za to jsem ráda, ještě když k tomu denně cvičím nebo jinak sportuji! Ale ráda bych uběhla třeba 10km, to by byla pecka!! Ráda běhám kolem silnice, vždycky mě dokáže nabudit to, že na mě lidi koukaj. Navíc sama když vidím běžce z auta, říkám si, jak je obdivuji a že bych měla taky vyběhnout. Tak vždy doufám, že stejným způsobem motivuju někoho já svým během. Jinak super článek, přesně cítím to samé, nejlepší je ale vážně pocit po běhání, ale i jakékoliv fyzické aktivitě, to miluju! Jinak můj email: niki.boryskova@gmail.com

   Vymazat
  4. Ahoj Terezko. Motivační věty jsou super. Běhám pravidelně 2-3 krát týdně vždy na půl hodiny takže cca 5km. Ze začátku jsem běhala na ovále ovále ale připadala jsem si jako křeček v běhátku. Akorát jsem počítala kolečka a stále mě frustrovalo, jak málo jsem jich zatím uběhla. Nejlépe se mi osvědčilo běhat v přírodě obklopená zelení. Vzhledem k terénu našeho parku je to spíš takový přespolní běh ale o to je to běhání zábavnější;) K motivaci mi pomáhá si vždy večer připravit boty a oblečení na běhání na hromádku, kterou prostě nemohu minout, když ráno vstanu;)

   Vymazat
 2. Ahoj,běhám už čtvrtým rokem,začalo to náhle,kdy jsem utekla přímo od plotny,chvíli před obědem😮.Dnes běhám 12 km lesní cestou. V těchto vedrech se musím ale hodně přemlouvat😕. Zkusím tedy štěstí,třeba mě výhra namotivuje. Katka. pilatovak@email.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Ahob Terezka!No to je ale skkvela sutaz. Ja som zacala behat len teraz na jar. Zatial robim 4 km trasu- do kopca a s kociarom, v ktorom sedi moja 15 mesacna dcerka. Ta si to uziva. Ticho sedi, pozuruje mna alebo okolie a blaboce...sama nechapem, ze s tym nema ziaden problem. Chodime 2x do tyzdna. Vyhra by ma veeeelmi potesila. redajka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Teri. To je naozaj super sutaz. Tak som si povedala, ze skusim stastie. 😊 Ja Ti teda hned napisem kam denne beham ja. Nove hlavne rychlo "obuvacie" boty by sa mi zisli. Pokial nie sme doma zamknuti, okamzite to vyuzije nas "fiskus" (ma jeden rok a a osem mesiacov). Uteka z domu v ponozkach! A mam co robit, aby som ho dobehla 😂 Rychlejsi a intenzivnejsi beh si uzijem ked dostane svoje "motorkove" odrazadlo. To by sa mi uz niekedy zisla "babeta" 😀 Moc Vas do Prahy pozdravujem, tesim sa, ze ste vsetci v poriadku. A samozrejme drzim palce 😉

  OdpovědětVymazat
 5. S během jsem nedavno zacala, kdyz jsme se na jare prestehovali k lesu. V lese behani po cestackach je uzasne. Ten klid, mekoucky povrch je paradni. Jsem zacatecnik, beham pouze v lese, je obrovsky, zacla jsem s 2 km a pomalicku si pridavam. Je to uzasne. Mail: kamkasparova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Terez! Já jsem začala běhat kvůli svému hyperaktivnímu pejskovi, abych ho utahala jaksepatří a doma měla pak klid :-D Běháme parkem, a lesem když je příležitost. Zatím jen 5 někdy 7 km, ale snažím se zlepšovat se! t.veronika@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj Terinko! Běhám už delší dobu, ale doposud to nebylo nijak pravidelně, vždy podle toho, jak se mé tělo cítilo a kdy si o to řeklo. Ale teď se to změnilo! Slíbila jsem si, že když udělám zkoušky, tak se přihlásím na Night Run v Olomouci- 10 km běh. Musím říct, že to byla i pěkná motivace na to, abych ty zkoušky zvládla "levou zadní" :-)
  A tak tedy už měsíc pilně trénuji, zatím jsem se teda nedostala přes 6 km, ale věřím, že to brzy přijde! Snažím se těmi uběhnutými km moc nestresovat a užívám si hlavně nádhernou atmosféru kraje, ve kterém jsem od malička vyrůstala. Toho vinařského. Sama si umíš jistě představit, jaká je to paráda běžet vinohrady při východu (častěji teda při západu :-D ) slunce, kdy tě paprsky hladí po tváři a každým kilometrem je toto pohlazení krásnější a krásnější.
  Hups, trochu jsem se nechala unést. Omlouvám se za takový menší sloh! :-D
  Přeji jen to nejlepší a držím vám palce, ať jste všichni zdraví a Baby Salte dělá jen a jen radost! <3 :) mirka.martincov@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj Teri,
  moc děkuji za článek a za soutěž!:) Běhat jsem začala intenzivně před měsícem a půl po více než dvouleté pauze. Ze začátku to bylo náročné, moje první meta byly 3km a to jsme se spíš ploužila, funěla a trpěla. Ale vydržela jsem poctivě každý den a teď to opět miluju! Ze startovních 3km jsem to postupně vytáhla až na 7km a příjemné pohodové tempo. Oblečení je mi velké a to je neskutečně příjemná změna. Každý den běhám v parku, v zeleni, kolem řeky, vyběhnu si k Ostravskému hradu a pak zpět na konec parku do místa, kde jsou vysoké stromy a louky. Běhám k večeru, kdy už je chládek, ale o víkendech si dávám ranní běh, kdy v parku nejsou žádní lidi a to je teprve paráda! Můj cíl je na jaře půl maratón:) Posílám moc pozdravů a energie,
  Petra L.
  petralegindi@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Parada:) zrovna jsem se vratila z 6 km behu na ostrove Skye ve Skotsku. Podel pobrezi, takovy ten ranni chlad jak na jare (i pres den je tu tak 15 stupnu), nikde nikdo, jen ja, moje tenisky, hory v mracich a more... Jen jsem doufala, ze uvidim lachtany na brehu a bohuzel... Katerina.starek@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 10. Vyběhla jsem po delší době včera a dnes ráno taky. Ačkoli se mi strašně nechtělo a vstávání před šestou je pro mě přímo noční můra, tak ten pocit "po" je prostě nenahraditelný! :) Sama mám boty na běhání od Pumy a nemůžu si je vynachválit, proto jsem se rozhodla, že zkusím štěstí taky. Běžela jsem parkem, kolem rybníka... Krásné ráno to bylo, stojí to za to! :)
  julie.dlouha@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 11. Ahoj, já běhám asi tři roky, ale ta intenzita je pokaždé jiná. Dříve jsem běhala 3-4x týdně, pak nějakou dobu vůbec a teď tak jednou týdně. Nejraději běhám v přírodě, takže chodím do lesa a to je pak běh v kombinaci s přírodou ten nejlepší relax :)
  Lucka
  luciepankova13@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoj Terezko,

  já běháme nejčastěji s přítelem - a to hlavně kvůli motivaci. Vždycky, když už jsem na pokraji sil, tak mě neskutečně vyhecuje. Občas je to těžký, ale za běhání ve dvou jsem neskutečně ráda. Bohužel během prázdnin se nám běhání moc nedaří, protože pořád někde "lítáme", ale tento týden to chceme napravit. Už teď se těším až společně vyběhneme do našich lesů, tam je totiž ten nejpříjemnější chládek.

  Měj se krásně, děkujeme za další dávku motivace.

  A abych nezapomněla, přeju hladký a brzký porod, ať jste všichni v pořádku a ať už taky brzy obuješ botky a vyběhneš zase s námi. :)

  Lucka (hrabakovalucka@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 13. Ahoj,super článek. Já se snažím chodit běhat tak nějak už rok,ale vždycky mě to přestane tak nějak bavit. Už od zakládky byl běh tím nejhorším sportem pro mě. Milovala jsem basket a fotbal,nevadilo mi honit se za míčem,ale běhat jen tak.... To jsem nikdy nechápala. Moje oblíbená trasa,kterou jsem běžela i dnes je mezi polem,pod lesem,kde mě vždycky postipe nějaký ten komár,tam už většinou síly dochazeji,ale běžím dál,protože se bojím,že potkám divočáka... Pak už jen sebehnu po louce,kousek proběhnou vsi,tam si nechavam na mém stylu obzvlášť záležet,ikdyz už mnoho sil nemam :-D ale díky tomuto balicku bych snad běhala jen po vsi a dělala parádu... Verča pavelkova.veronika@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 14. Ahoj (brzyužmaminko) Terko,

  já s během začínám. S manželem si stavíme baráček, tak teď není moc času, ale mám tu výhodu, že kousk od budoucího baráčku je les a nic víc. Jsou tu skvělé lesní cesty, takže si můžu vybrat jestli poběžím 3 km, 5 km nebo 15km a stejně se vždycky dostau na výchozí bod, není možné se ztratit. Ve všední den nepotkám živáčka, o víkendu už mi "mojí" cestu narušují cyklisti, ale miluji to tam. Většinou doběhnu k 700 let staré lípě, kde pak odpočívám a relaxuji. Měj se krásně, srpen se blíží :-) Pa. Veve.
  svituska@post.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Ahoj Terko, také běhám už asi třetím rokem. Některý týden častěji, jindy zase méně, podle toho, jak mi to vyjde. A máš pravdu, je to návykové. Nejraději běhám po lesích a loukách. A moje botky se mi už pomalu začínají rozpadat, takže by se mi nové mooc hodily. Třeba budu mít štěstí :) Díky za super soutěž Blanka (b.dusankova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 16. Me behani zacalo po 3 letech konecne bavit :-) V zari se chystam na svuj prvni zavod.

  Nejcasteji trebuju v Praze. I tady se daji najit pekna mista. Ale nejkrasnejsi byl 12 km vybeh v Irsku na utesy. Byl tam sice kopec, ale ty vyhledy staly za to ;-)

  A dnes 10 km v Praze.

  Tak at se vam vsem hezky beha,

  Bara

  barbora.mala89@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 17. Ahoj Terez, háááááá určitě zítra nějakou z tvých vět zkusím, je to peklo donutit se ráno vyběhnout. Já běhám každý den, v současné době se připravuji na Jizerskou 50 a na maraton v Mnichově :) asi si nedokážu představit jeden den nevyběhnout, i kdyby jen na pár kilometrů :) Měj se krásně dvorskazot@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 18. Super soutěž tak proč nezkusit štěstí? :))
  Ahoj Terez, já chodívám běhat s mou úžasnou sestřenicí. Většinou uběhneme tak 5 km. Ale v ne moc velkém klusu. Jdeme si skoro už půl roku vżdy zaběhat přes pole a louky. A při tom západu slunce a pozorování vinohradů je to vždy jak v pohádce. Sestřenice brácha si doběhl pro 1. místo v juniorech. Celá naše velká moravská rodina sme na něj hrdí. A proto se chceme se sestřenicí podporovat. A bratranec nám v tom běhání drží palce! Já vám držím palce v tom abys co nejlíp uvedla na svět to (určitě) krásné miminko co se skrývá v břiše a Johnymu přeju pevné nervy! A taky vás zvu na večerní běh po jižní Moravě, uvidíte že budete nadšení!:D Bára :))) email: barca.tlachova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 19. Ahoj Teri, poslední dobou mám pocit, že běhám jenom na tramvaj do práce, protože jsem zase vstávala až na poslední chvíli. :D Ale když jdu doopravdy běhat, což se snažím alespoň dvakrát do týdne, tak ráda běhám okolo vody. U nás v Brně máme cyklostezku okolo Svitavy, jeden břeh je beton, druhý břeh polňačka, tak si dávám kolečko, abych vystřídala povrch a užila si aspoň trošku "lesa" ve městě. Držím moc pěsti s miminkem!! Budete úžasní rodiče. janulkajiruskova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Ahoj Teri & Johni :-)
  běhám pět měsíců, tedy od doby kdy mi umřel pejsek. Třikrát v týdnu si ho tak připomenu na naší 6km trase Stromovkou. Podrbu známé psy, pozdravím páníčky, z nichž řada ještě nepochopila, proč běhám sama... Občas sama sebe překvapím a je z toho 10 km, jindy je to boj a dám jen 5. Pro mě je ale vždycky největší úspěch, že jsem si na to udělala čas, protože to znamená čas jen sama na sebe. A toho je jinak strašně málo... martina.spatna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 21. Terez, dokazala jsi to! Motivovala jsi me jit si zabehat! Po tom, co jsem hodinu snoozovala budik - chystala jsem se na ranni brusle (ty jsem si ted hodne oblibila), ale v hlave mi rano beha spousta vymluv a v tom polospanku je to teda vazne boj... tak jsem dnes rano vstala se zklamanim ze sama sebe a na facebooku jsem pak narazila na tvuj clanek. Vsechny motivacni vety mi zabrnkly kazda na jednu ze strun mnoha vymluv a soutez tomu dodala jeste poradny grady - chci se ucastnit, ale nemuzu prece, kdyz se budu valet na gauci! A rekla si a tak ted vazne musim... vybehla jsem Biskupskou ulici pekne k nabrezi a vzala to po naplavce k Rudolfinu, kde jsem se protahla a odtamtud sla domu uz rychlochuzi pres Staromak, kolem Palladia. Pohanela me slunecni energie a usmevy protijedoucich cyklistu. :)) A ten cvrlikot mesta, turisti a vune trdelniku tomu dodaly kouzelny nadech. Ted sup do sprchy a na snidani! Dekuju za motivaci na dnesek! Celkem jsem ubehla ani ne dva kilometry a chuzi sla pote taky tak nejak, ale stalo to vazne za to! (anetapetrzilkova@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 22. Moje motivační věta je: "Potom si můžeš dát tu čokoládu a zaslouženě." Nicméně běh miluji hlavně kvůli dobrému pocitu, který mám po něm a jak si při něm dokážu pročistit myšlenky. :D Dneska jsem běžela asi 6 km s hafanem do parku a zase zpátky. Šli jsme brzy ráno, protože pak je moooc vedro 😅 a já bych se nedokopala jít (už teď tu máme strašné horko).
  lanhoangova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 23. Zdarvím Terezko, pravidelně běhám zatím jen na šalinu. Ale když jsem o víkendu v přírodě neubráním se rannímu krátkému vyběhnutí a protáhnutí ztuhlého těla. Sice potom funím jako lokomotiva, ale je mi krásně. Naposledy jsem se proběhla o víkendu kolem jezera s krásným výhledem na Dachstein. Mějte se krásně Eva capkova.eva@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 24. Ahoj Terezko, to, že jsem našla lásku k běhu způsobilo především to, že se mi během jednoho roku podařilo nabrat cca 15 kg- jak se říká, všechno špatný je k něčemu dobrý, a tady to platí tedy obzvlášt:). Běhám tak dvakrát, třikrát do týdne, a to po částech Prahy, kde zvažujeme koupi bydlení :)ted v sobotu jsem si proběhla Malešickým parkem, dneska to bude Vítkov. Celkově běhám tak 5-6 km a nejen, že objevuju krásy jednotlivých pražských oblastí, ale objevuju také sama sebe :). Pocit po běhání je výbornej, miluju si dát dobrou véču a pak si hodit nohy nahoru a třeba se začíst do knížky.
  Mimo mé běhání jsem taky začala vést hodiny běhání a posilování ve společnosti, kde pracuju -dělá mě moc štastnou, když vidím, že k tomuto sportu přivádím další lidi.
  Ačkoliv celá tahle cesta byla o překonání sama sebe (hlavně v počátcích), jsem na sebe pyšná, že jsem to zvládla a ještě začínám inspirovat další a další:).

  Terezko, přeju vám moc a moc štěstí a mějte se nádherně.
  Moc zdraví,
  Terka (t.svobodo@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 25. Ahojky Terko,
  Moc děkuji za krásnou soutěž.
  Já si chodívám běhat do lesa. Naštěstí bydlím v Beskydech, tudíž těch tras je tady několik a hlavně ten klid a ticho. No prostě skvělá věc, jak si pročistit hlavu a vypadnout z toho všeho schonu. Běhávám cca 5km a nejradši na svůj malý, mechem porostlý, lesní palouček. Mým společníkem bývá můj pejsek.
  Jen teda mám problém s pravidelností a tím, že jsem časově docela dost vytížená. Přes rok, kdy mám ještě výšku, tak zvládám i běhat, ale přes prázdniny mi skoro všechen čas vezme práce. A pokud přece nějaký mám, tak rekonstruujeme s přitelem dům a to už mnohdy usínám lusknutí prstu i bez běhu. Každopádně by mě nová výbava rozhodně namotivovala a udělala by mi velkou radost.

  Držím palce s miminkem! Mějte se krásně :)

  FojtikovaK@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Ahoj, já byla včera večer, i když normálně jsem spíš ranní běžec. Vyběhla jsem od nás z chalupy v Brdech a po dlouhé době jsem neběžela svoji rutinní trasu, ale zkusila něco novýho. Bohužel se ukázalo, že cestička, která na mapě vypadala tak krásně, už celá zarostla a není ani vidět, takže jsem nakonec zběsile pobíhala po stráni:))) I tak jsem ale dala svých naplánovaných 7km, i když to bylo trochu dobrodrůžo:) A ten nádhernej západ slunce ve spojení s tím bájo pocitem po doběhu, to už byla jenom třešnička na dortu:) Niki (seligovanik@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 27. Ahoj Terezko tak jsem se dnes opět odhodlala a trochu si přivstala, abych si šla zaběhat. Běžela jsem svojí oblíbenou trasu Modřanskou roklí poté přes Cholupice a zpět domů. Trasa má dohromady 6.2 km. Sice to nebylo úplně jednoduché, ale jsem moc ráda, že jsem se z té postele nakonec zvládla vykopat. Protože ten pocit po běhu je vážně skvělý. (danda1999@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 28. Ahoj Terez, běhání jsem už od školy nenáviděla, neuměla jsem při tom dýchat a sesynchronizovat pohyby nohou a rukou (a vlastně celého těla). Poslední dobou, ani vlastně nevím proč, jsem si furt představovala, jak to musí být super běžet po naší cyklostezce, podél řeky a pozorovat při tom přírodu. A při tomhle představování si jsem vždy ležela na gauči a koukala na televizi :-D ...až jednou se to prostě zlomilo a já vyběhla. Přesně tak jak jsem si vysnila, podél řeky, pozorovala jsem při tom přírodu, lidi na procházkách...a od té doby je tohle má oblíbená trasa :) tyto krásné botky by mě určitě skvěle namotivovaly v běhání s radostí pokračovat a ještě víc se do toho zamilovat! MisaRitterova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Ahoj Terezko,

  od tvého minulého motivačního článku o běhu to zkouším a zkouším. Jsem pořád v začátcích, takže uběhnu tak 2 max. 3 km. Snažím se i ve fitku běhat na pásu. Ráda bych si někdy zaběhla i nějaký závod :) tak uvidíme jak to půjde dál.
  Pokud jdu běhat většinou chodím do lesa u nás. Po silnicích se mi špatně běhá.

  Děkuji za soutěž.
  Přeji vám všem třem hodně zdraví a štěstí!
  Můj email je: lesovahedvika@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 30. Ahoj Terko tak ja se bohuzel k behu dokopu jen kdyz me vytahne kamaradka, protoze samotnou me to vubec nebavi 😂, ale ona je nastesti vytrvala a tak 2-3x tydne vybehnem :) chodime nase klasicke okruhy v lese, ktery maj jeden 5km a dame vetsinou tak dva :). Uzivejte posledni dny tehotenstvi

  Katka (katka.koubova@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 31. Ahoj, včera, pět kilometrů okolo řeky a lesem. Je to vždycky balzám na duši. :) Snažím se v běhu stále zlepšovat,nikdy totiž nevydržím běžet celou trasu v kuse. Mám problém, že bezim vždy moc rychle a pak to neudycham. :( Tak snad se k tomu jednou dopracuji. :) Hlavní je se nevzdavat, že? :)

  Držím palečky s budulinkem, mějte se všichni krásně :)
  kristy.nejmanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Ahoj Terez a Johni :-)
  Můj vztah s běháním nebyl zpočátku vůbec jednoduchý, ale přes překážky v podobě kroužení na stadionu ve škole na čas se z nás stali nerozluční parťáci. Jen jsme potřebovali trochu čas se zase najít a zamilovat se do sebe. Teď nám to klape, našli jsme, co nám vyhovuje a společně strávený čas nám přináší spoustu energie a hlavně ŠTĚSTÍ!
  Neběhám na čas, protože ten mi takovou radost nepřináší. Po dlouhých hodinách v práci, náročných emočních obdobích, nebo prostě jen tak vybíhám z domu a běžím si kudy se mi zrovna chce a jak dlouho můžu. Příroda do mě buší energii a já si lítám hlavou v oblacích...
  misa.popkova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Ahoj, s menšími pauzami běhám už několik let, někdy více, někdy méně. Vždycky jsem běhala sama a většinou 5-7km, jaké bylo však moje překvapení, když jsem minulý týden s kamarádkou a bez motivační hudby dala 10! Mé nejoblíbenější trasy vedou mezi vinohrady směrem k rozhlednám a následné výhledy na Pálavu při západu slunce jsou mojí největší odměnou. Mějte se všichni krásně :) . Ondrova19@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 34. Ahoj Teri, já nejraději běhám přírodou krásnou zelenou, parkem, po cyklostezce, tam kde je klid a můžu si vyčistit hlavu, nezáleží jak dlouho běžím a jak rychle, běhám sama, někdy s hudbou a nejradši se svoji skoro švagrovou ;)

  OdpovědětVymazat
 35. Ahoj Terezko,

  ty tvoje věty by mě dokopali k běhu i teď z práce (jen kdybych mohla :)) My jsme začali běhat s manželem nedávno. Dojeli jsme na svatební cestu a zjistili jsme, že ani jednomu nejsou plavky :-D Takže jsme přijeli z líbánek a začali jsme. Kdybych měla chodit sama, asi by to pro mě bylo horší, ale takhle mám každodenní oporu v manželovi. Vždycky když už nemůžu běží za mnou a hecuje a hecuje 'ty to dáš', 'pojď miláčku ještě kousek' atd. :) A kdo by mu odolal!! Většinou běžíme do vedlejší vesnice, lesem, polem... místo romantických procházek máme romantické běhy :) Tak snad se na mě usměje štěstí a Johni bude mít šťastnou ruku :) Hezký den a pozdravuji méďu ♥ (kristyna.velc@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 36. Ahoj Terko, běhám už dlouho a přemlouvat se nemusím, baví mě to. Běhám sama, polem, lesem, do kopce, z kopce. A mám radost, když mi synové řeknou: ,,Mamko, můžeme dnes s tebou? "
  Krásné léto! Zdeňka z.havelkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 37. Mam minimimino, tak jsme vydaly na prochazku rychlou chuzi. Kocarek ji ovsem moc nebere, takze domu to byl sprint na 200 metru :). Motivuje me momentalne potreba nakoupit a rev maleho trenera, doufam, ze se to pocita. Tesim se, az se vse srovna a budu moct vybehnout! Iwuska.s@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 38. Ahoj, já byla včera, v plánu bylo večerních 7km na naší chalupě v Brdech (i když běžně v Praze jsem spíš ranní běžec). Nevím proč jsem si řekla, že svoji běžnou trasu vyměním za něco spontánnějšího. Cestička, která na mapě vypadala tak hezky, se ale po chvíli úplně ztratila, a já tak zběsile pobíhala po louce ve vysoké trávě, takže to byl o dost intenzivnější a dobrodružnější trénink, než bylo v plánu:) 7 ale nakonec stejně padlo a krásnej barevnej západ slunce a ten skvělej pocit byly dvě sladký třešničky na dortu. Dřív jsem běhávala dost, ale pak jsem nějak zlenivěla a teď se konečně po dvouměsíční dřině dostávám do staré formy. A jelikož moje botky už toho zažily dost, udělaly by mi nové velikou radost. Byla by to pro mě odměna za návrat ke vstávání a překonávání sama sebe:) Niki (seligovanik@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 39. Ahoj, já začala běhat nějakou dobu po porodu, protože jsem s hrůzou zjistila, jak jsem rozteklá a moje kondice se vzala za ruku se svalama vyrazili na výlet... Dalším důvodem bylo, že bych ráda synovi ukázala, že pohyb je normální a fajn :) Sice jsem se ještě nedobrala k žádným velkým výkonům, ale i cesta je cíl :) Běhám nejradši ráno takový okruh polňačkou okolo rybníka, mezi loukama a několika samotama, má asi 3 km... Je fakt, že moje vybavení už pamatuje lepší časy, tak bych nějakou obměnu uvítala :)
  pavla.marsanova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 40. Jelikož mám špatná kolena, tak moc vyběhávat nemůžu, ale rozhodla jsem se, že to hecnu alespoň po polích a "měkkých" cestičkách, které mě nebudou tolik bolet jako tvrdé chodníky. V těch vedrech to sice nebyl žádný med, ale lesní cestičky nabízely přece jen o trochu lepší vzduch než rozpálené město. A protože jsem úplný začátečník, považuju za úspěch i mé krásné dva kiláčky! A vlastně nejde jen o samotný běh. Člověk si krásně vyčistí hlavu. A o to jde! O:)

  kratochvilova.misa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 41. Ahoj. Beham zatim kratce, 3 mesice. Zatim se snazim po malych kruccich, takze se snazim nevynechat ranni beh. Zatim 2 az 3 km. foxyjitka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 42. já jsem začala běhat před rokem, když se mi narodila dcera a chtěla jsem se dostat zpět do formy :) běhám každý týden 2x s kočárkem v parku cca 5 km a to v rámci Fitmami lekcí (doporučuju mrknout na jejich stránky, mají lektorky skoro v každém městě). výhra by mi udělala radost a modro-šedý outfit by mi ladil s kočákem :D
  barbora.pp@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 43. To je motivace! Běhala jsem než jsem čekala Cecilku, teď po roce a půl jsem dospěla k tomu, že chci zas. Strašně moc. Ale zatím je to spíš ploužení podle Labe než běh. No uvidíme.... Krásný den

  Kateřina Hlaváčová
  katerinahlavacova17@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 44. Ahoj Terko,
  Chodit běhat jsme měla nutkání delší dobu, ale pocházím z Krkonoš a výběh do kopců mně vždy úplně zřídil. Skoro už před dvěma měsíci jsem se přestěhovala za prací do Písků a tak jsem začala běhat po rovince okolo řeky. Postupně se z toho stává moje vášeň, už mám za sebou i první běh v dešti. Myslím, že ten příval euforie, když se mi podaří doběhnout o další klikatou zatáčku řeky dál než minule je nenahraditelný. Zatím běhám jen ve starých botaskách, ale časem si rozhodně nějaké takové krásky taky pořídím.... petra.stankovic@seznam.cz a přeji ať jste všichni zdravý hlavně baby :)

  OdpovědětVymazat
 45. ahoj :) dříve jsem běhávala hoodně, ale s nástupem do práce jsem zlenivěla a s oblibou sport oddalovala. Letos v létě jsem ale měla ujít minimálně 280 km na mé vysněné dovolené - Svatojakubské cestě. Takže alespo|ň posledních 14 dní jsem vyběhávala každý den do parku na 3 km kolečko a na večer vybíhala (nebo spíše rychlochůzovala) s batohem na poutní místo v našem městě (10 km). a vyplatilo se to. cestu jsem zvládla a doufám, že běhání si udržím :) jen moje běžecké boty už by zasloužily důchod :D
  cervenkova.barbora@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 46. Ahoj Teri!
  Môj posledný beh bol do parku Meadows v Edinburghu. Je to nádherné miesto, ktoré je vždy plné študentov, športovcov, kde tu aj umelcov a som naozaj vďačná, že ho mám momentálne takto nablízku, pretože na ranný beh, jógu či stretching je to prijateľná voľba v centre mesta. Neviem presne, koľko som zabehla, nepočítam si to, ale dokopy aj s menším tréningom a natiahnutím som bola približne hoďku von.
  Ďakujem krásne za súťaž a prajem ti pekný deň.
  diana.kmetkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 47. ahoj,už je to dost dlouho co jsem byla běhat s tátou,tvůj článek mi to připomněl a asi je na čase jít zase.Chodíme do lesa kousek od našeho domu,kde je krásná cesta:) běhám tak 7 kilometrů.
  petra.malikova8@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 48. Ahoj Terez, jsem z Prahy, běhat tady není vždy jednoduché pokud nemáš za barákem velký park nebo lesopark, což já ve Vršovicích bohužel nemám. Ale mám jednu velmi oblíbenou trasu v konkrétní den a to každou sobotu ráno mezi 7-8:00 hodinou. On totiž po pátečních kalbách není vůbec nikdo v ulicích. Maximálně potkám nějakého pejskaře nebo stejného blázna jako já. Běžím přes Vršovice do Grébovky, je to tam nádherné a ještě krásnější v létě po ránu, to i ta Praha krásně voní :-) a z Grébovky pak zas zpět přes Vršovice a celou trasu (cca 5km) zakončím na farmářském trhu na Kubáni, který pak zrovna začíná a ještě tam není moc lidí. Tam se vždy osvěžím čerstvou šťávou a někdy pak i rovnou posnídám voňavé pečivo a slaďounké ovoce. Neznám lepší start dne a už se těším na další sobotu ;-)
  Hezký den, Míša.

  OdpovědětVymazat
 49. Ahoj Terko,
  já jsem s během začala na studiích ve Švédsku, když mi chyběl pohyb a jakýkoliv sport byl příšerně drahý. Navíc jsem zjistila, že mě to strašně nabíjí energií a dobrou náladou (přesně jak píšeš). Po tom, co jsem se vrátila do Prahy jsem úplně přestala a začala až jsme se přestěhovali k Ďáblickému háji. Nejčastější trasa je tedy od bytu tam, nějaký ten okruh v Ďáblickém háji a zase zpátky, cca 6 km Snažím se běhat tak dvakrát týdně, když je příjemný počasí, běhám i častěji.
  Mail: alzbetad5@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 50. Pro mne je behani to co silene boli, ale ma neskutecne vysledky. Snazim se vybehnout 2x tydne do lesa za barakem, pesinkou kolem rybarskeho kempu a vybehu s kravickama. Vdycky si tak v pulce rikam, ze tu nekde pojdu. Ale pri ceste zpet se citim jinak, a neuzivam si jen ten beh, ale i prirodu kolem. Ja proste nedokazu behat se sluchatky. Prichazim pak o milion nadhernych zvuku, jak tece voda pres kameny, nebo jak sumi listi pri vetru. Vsechny smysly se zaostri.......no tohle asi nebude oda na beh. Spis na ty pocity, ktere pri tom prozivam.
  eva.furnadziev@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 51. Ahoj nastavajici maminko,
  Presne pred 4 mesicema jsem se rozhodla behat a doted mi to drzi! Beham denne nebo obden podle nalady. Chodim behat kolem rekyrekyzoo, zoo a kanalu v Indianapolis a je to naprosto skvělý!! Trasa ma kolem 6 mil cca 10 km =)
  Mail: mpochmanova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 52. Ahoj Terko,

  běhat jsem začala letos v březnu, mám krásnou 5 km dlouhou trasu, mezi poly a lesem. Užívám si ten klid a pohodu. Neuběhnu celou trasu, ale střídám chůzi a běh, i tak jsem nadšená. Pořídila jsem si krokoměr a je to pro mě další motivace, splnit naplánovaný počet kroků za den :-). Donutit se je ale někddy problém, díky za článek, doma mám super tabuli, tak už vím, co bude další "příspěvek". Díky Venda venkar@post.cz

  OdpovědětVymazat
 53. Začala jsem běhat po 1. dítěti a bylo to super. Po 2. dítěti je troch boj o čas, ale stejně je to vždy skvělé. Běhám nejraději lesem a po polních cestách. Boty by byly skvělé! Petra (fetrova.petra@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 54. Ahoj Terezko, já běhám se psem každý den, vyběhnu z domku a za pět minut jsem v lese. Tam si to užíváme... Pravda je, že je to spíš takový indiánský běh (chvilku jdu, chvilku běžím), ale snad se to také počítá. Moc ráda Vás sleduji. A díky za soutěž Martina (martinavan@email.cz)

  OdpovědětVymazat
 55. Ahoj Terezko, v květnu jsem porodila chlapečka, takže s běháním teď začínám zas od nuly a těším se hlavně na podzim, kdy se běhá nejlíp, ty vedra moc nemusím ani já, ani moje psí parťačka :-)... Držím palce, ať porod proběhně tak hezky jako u nás a brzy si užíváte to krásný miminečko doma i vy ... Krásné léto! T. (zacharovatereza@centrum.cz)

  OdpovědětVymazat
 56. Po dlouhe nemoci jsem diky tomu, ze me pritel namotivoval vybehla pred par tydny i ja. Zacala jsem na slabounkch 3km a vracela jsem se ufunena a znicena. Nejvetsi vitezstvi pro me bylo pred tydnem ubehnout 5km v kuse a ne jako do te doby "indianskym behem" :) minulou stredu jsem dala 7km a jsem na sebe vazne hrda :) konecne me to zacalo bavit a neznam lepsi relax ;) navic pritel beha svych 10 km a ja si po tom svem behu, kdyz na nej cekam davam 20 minut relaxacni jogy v trave a to muzu opravdu doporucit vsem ;) stepankakramperova18@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 57. Tereza Žižlavská31. července 2017 13:38

  Ahoj Terezko! Tak jsem vyběhla, po dlouhé době, těsně před bouřkou. Doběhla jsem k parku a pak běhala dlouho schody, které vedou k mojí nejoblíbenější lavičce a kouzelnému výhledu kousek od Baterií. Zaslouženě jsem si sedla a koukala na Prahu. V dálce šlehaly blesky a bylo to tak nepopsatelně magický! Seděla jsem tam asi hodinu a když jsem pak doběhla domů, akorát začalo pršet. :) Je to moje oblíbený místo, sedávám tam hrozně ráda, krásně se tam přemýšlí!

  A tyhle boty jsou boží, určitě by mě nakoply abych běhala víc a víc!:D:)
  Jsi skvělá, krásný den všem třem!

  Tereza
  terezazizlavska13@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 58. Jé, to je bezva motivační soutěž! Já se tak moc těším, až vyběhnu (odběhnu:-D) od svých dvou malých krakeňátek, což ale nebude dřív, než se mi dají po porodu do kupy bolavá záda. Ale snad už brzy. Zatím běhám po zahradě s téměř pětikilovým závažím ve formě novorozeněte na rukách a na nohou táhnu závaží ve formě dvouleťajdy. Sportu ku zdraví! :) Lucka (hadejmatildo@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 59. Dekuji za hezkou soutez. Mam dve oblibene trasy. Jedna je u nas doma, vybehnu po silnici, ale pak dobehnu k rece JIzere a tam uz bezim pro nebo proti proudu lesem, nadhera. Druha trasa je u rodicu, kde je bajecne. Tam beham polni cestou kolem letiste az do lesa s vyhledem na hory, proste skvele. Beham kolem 45 - 50 minut, ridim se spise casem. Jenze me zlobi koleno a pata, tak si rikam, zda to neni botami. Takto bych mohla zjistit, zda ano:-). Pekne dny a pohodovy prichod miminka na svet. M.
  info@nordicpassion.cz

  OdpovědětVymazat
 60. Dneska jsem byla ráno běhat po hezké zpevněné cestě kolem pobřeží. Potom cesta pokračovala lesem, potkala jsem tam jiného běžce, Švéda tak jsem si procvičit mimo běhu i angličtinu. Tuhle trasu (dohromady asi 4,6 km) jsem běžela poprvé tak jsem pořádně nevěděla kam běžím. Bylo docela překvápko když jsem doběhla na nějakou nuda pláž :D

  OdpovědětVymazat
 61. Krásný den, tak chuť by byla, ale lenora ji vždy přemůže. ;) Ale dnes polem nepolem ...a v lese bylo krásně!
  Hezký den. Jarka
  j. truksova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 62. Ahoj Terez,beham poctivě každy den a moc rada.Dvě,tři kolečka kolem řeky a je mi fajn.
  Diky za soutěž,měj se krasně a at ti všechno dobře dopadne.Vlasta

  OdpovědětVymazat
 63. Ahoj, běhat jsem začala vloni, sice má zatím nejvyšší meta byla 8 km a nad 10 km asi nepůjdu, ale i tak mi to přináší pocit uvolnění a vždycky si při běhu promyslím, co je potřeba udělat, naplánuji další dny atd. Je to fajn, nikdo mi do toho nemluví a nikdo za mnou nemluví a nic po mě nechce. Je to moje půl hodina. Pěkný den a hodně zdraví a zdaru při příchodu miminka. Blanka. (bbacova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 64. Milá Terezo, díky za krásnou soutěž. Já jsem začala běhat letos s manželem (děti už jsou odrostlejší a vydrží spolu samy doma), máme takový okruh kolem rybníka, mezi poli, cca 5 km.
  Přeji krásné léto a pohodový a rychlý porod! Jana (janina.vencova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 65. Ahoj Terezko,
  skvělý motivující článek! Já teda běhám nejraději večer (pročistím si hlavu po celém dni) se svým psem, který mě motivuje. Přece jen je potřeba ho unavit a když vidím jak je šťastný, tak jsem taky :)) Běháme kolem řeky a po lesních stezkách, většinou 5km.
  Měj se hezky, Patricie (paty.feld@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 66. Ahoj Terezko, moje běhání začalo s vyhlášením tvé minulé soutěže. Sice jsem nevyhrála, ale běhání mě začalo bavit. Protože vstávám docela brzy do práce, běhám hlavně o víkendu a teď o prázdninách. Je pravda, že někdy se musím přemlouvat, ale když už se obléknu, je to paráda. Budu se moc těšit na 6. 8. (to mám narozeniny), snad bude mít Johni šťastnou ruku. Ale kdo ví, možná už bude mít i jiné radostné povinnosti :-). Přeju hodně štěstí a zdraví celé tvé rodině. Olina

  OdpovědětVymazat
 67. Ahoj, Terko. Běh mně pomohl zbavit se přebytečných dvaceti kilogramů, které jsem přibrala, když jsem se vdala...začala jsem manželovi vyvařovat a vypékat dobroty a baštit je s ním :-) A už to bylo z padesáti kil jsem se vykrmila na děsivých sedmdesát :-( První vyběhnutí bylo hrůzostrašné...Neuběhla jsem snad ani sto metrů a myslela, jsem, že nastala má poslední hodinka :-) Ale nevzdala jsem se a dnes běhám minimálně třikrát týdně osm kilometrů po lesní cestičce a to za každého ročního období :-)Běh se pro mě stal drogou bez které nemůžu být a jako bonus jsem asi v nejlepší fyzické kondici v jaké jsem kdy byla :-) Měj se krásně. Kamila kamilapytlova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 68. Krásný den! :) Moc se do takovýchto soutěží nezapojuji, ale zrovna dnes ráno jsem se po téměř dvou měsících dokapala k tomu, abych si šla zaběhat (má motivace byla "pro ten pocit po běhu") a pak přijdu sem a vidím tu tenhle článek, tak jsem nemohla jinak :)). Běhám dost nepravidelně, ale dnes jsem běžela necelých 6 kilometrů nahoru nad město, kousek po cestě, zbytek lesní cestou, máme to tam krásné. :) Doufám, že mě ten dnešní běh nakopne k pravidelnějšímu vybíhání do přírody, je to fat pohlazení po duši. :) Tak hezký zbytek dne přeji! :)) (apolena.sustkova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 69. Ahoj,ja zrovna ted beham po Barcelone,kde travim leto jako aupairka. Snazim se 5x do tydne bezet takovych 5km. Me osobne se behaji lip kratsi trasy, ale zato casteji. Vim,ze kdybych si dala treba desitku,tak by to bylo tak max 2x do tydne,ptz vicekrat by se mi do toho proste nechtelo :-D Ale tak vsechno se pocita,ne. Pro me je beh momentalne super odreagovani od hlidani mimca, mych 30 minut,ktery mam jen pro sebe a svohe myslenky :-)

  OdpovědětVymazat
 70. jo a muj email je marietabastlova@gmail.com :-)

  OdpovědětVymazat
 71. Ahoj Terezo, běhám kolem dětí, každý den, nesmírně ráda, a když mám možnost, ráda si zaběhnu závod, někdy běh pro radost na 2míle u nás v parku. Jindy třeba rodinný běh nebo Irongirl a neskutečně krásný běh kolem jezera Woerthersee, 4,2km s úžasnými lidmi a atmosférou. Ano, ne trénuje jak bych měla, ale během pro radost a proto, aby děti viděly, že i máma, která cvičí jógu, se hýbe :) ale chci si zabehnout příští rok půlmaraton a k tomu by se nové boty moc hodily:) Míša Večeřová michaelave@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 72. Ahoj Terezko, já jsem s během začala v Řecku tři roky zpátky. Byla jsem zrovna na Erasmu a nebyla to kdoví jaká hitparáda. Tak jsem si řekla - proč nezačít běhat? A už mi to zůstalo :) někdy mám období, kdy běhám víc, někdy míň. Poslední dobou mě nejvíce motivuje partner - chodíme běhat v Brně do Lužánek - on si dá tři kolečka, já dvě a cvíčo, a jsme spokojení :) Měj se krásně. Lucie (pytlikova.lucie@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 73. Milá Terezko,
  děkuji za vyhlášení této soutěže. O výhru se neucházím, já raději chodím, než běhám, ale moc mě potěšily všechny ty příběhy tady!
  R.K.

  OdpovědětVymazat
 74. Ahoj a děkuju za skvělej článek (ostatně jako vždy), právě teď v létě se vážně hodí, protože vyběhnout v těhle vedrech chce pořádnou dávku motivace! :) ale i přesto se snažím se k tomu minimálně jednou týdně dokopat a přesně jak píšeš, ten pocit po doběhnutí stojí za to! Moje nejčastější trasa vede kolem řeky, kterou mám nedaleko od domu, a věř, že (nejen) v létě mám velkou chuť do ní skočit a trošku se osvěžit :D Měj(te) se krásně a těším se na další články!
  Můj e-mail je: lucie.novotna12@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 75. Ahoj Terezko, děkuju za další skvělý článek. Obvykle se do soutěží moc nezapojuji, ale tahle je výjimkou, protože běh miluju a nedokážu si bez něj představit život. Jako malá jsem běh nesnášela a každý tělocvik pro mě byl utrpením. Zlom nastal v momentě, kdy jsem se sebou chtěla začít něco dělat a lépe vypadat. Nebudu lhát, ze začátku jsem se do běhání nutila a každá minuta na víc pro mě byla utrpením. Postupem času se to ale úplně změnilo. Za ty čtyři roky běhání jsem si uvědomila, že to není jen o tom, jak člověk díky běhu vypadá, ale jak se cítí. Přestala jsem to dělat kvůli toho, abych zhubla, ale kvůli toho, abych byla zdravá šťastná. Ať už mám za sebou jakkoli náročný den, stejně ty běžecké boty nakonec obuju a jdu si zaběhat, člověk má pak hned energie na rozdávání. Běhám několikrát do týdne, většinou večer, ale teď přes prázdniny to stíhám i ráno a musím říct, že to je ten nejlepší začátek dne! Co se týče délky, tak je to různé. Někdy je to pět kilometrů, někdy dvanáct. Bydlím na vesnici, takže má trasa téměř vždy vede přes les a já si to hrozně užívám. Nezastaví mě ale ani to, když jsme na dovolené. Před pár dny jsme se vrátili z Mallorcy, kde jsem vyběhla skoro každé ráno, protože zaprvé bych nedokázala dva týdny neběhat a zadruhé, člověk zase pozná něco nového, je až neskutečné, kolik mi toho běh dal.. No co si budeme povídat, kdo ten pocit při běhu a po běhu nezažil, tak tohle asi nikdy nepochopí. :) Tereza Kruťová, můj email: terezkr@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 76. Ahoj Terezko :)
  Běhám více pravidelně už asi 5 let. S běháním mám spojeno spoustu krásných, ale i těch špatných vzpomínek. Před 3 lety jsem si při běhání škaredě zlomila nohu, potrhala vazy v kotníku a dle doktorů jsem prý už nikdy neměla být schopna zase běhat. Ale já jsem mezek tvrdohlavej a k milovanýmu běhu jsem se postupně zase dopracovala :). Nejradši běhám v přírodě, kde je klid a krásně se tam dýchá a většinou běhám okolo 10 kilometrů :).

  Měj se krásně.
  Karolína
  karol.novakova95@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 77. Díky Terezko, zase jsem si díky Tobě uvědomila, že je čas zase vyběhnout 💚
  Petra petra.filipovic@email.cz

  OdpovědětVymazat
 78. Terezko,nejraději běhám kousek od domu,pěkniu lesní cestou,je to balzám na duši!
  Přiznám se,že teď to trochu flákám,protože se stěhujeme,ale slibuji,že se polepším!;-)
  Simfajnor@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 79. Opět skvělý a motivační článek, Terezko, děkuju ti. S motivací do sportu mívám problém, proto jsou pro mě tyhle rady naprosto dokonalé. Při připomenutí všech těch benefitů to šlo snadněji. Vyběhla jsem v Brně v parku Lužánky, u kterého mám to štěstí bydlet. Chodím tam ráda i svižnou chůzí ;) Dekuju za soutez, puma kousky vypadají skvele :) kanjitoshite@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 80. Ahoj Terezko, s během pořád začínám a často mi chybí motivace, takže jsem ráda za tvůj článek. Jinak bydlím na okraji Prahy, kde máme krásný les. Je teda kopcovitý a s těma kopcema se pořád peru. Ale říkám si, že jednou ty kopce vyběhnu bez pauzy. Zatím uběhnu tak 4km s pauzama, ale doufám, že se to zlepší!
  terka.hoskovcova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 81. Ahoj:) Začala jsem běhat na jaře. Od té doby mě to tak chytlo, že mám za sebou svůj první běžecký závod a doufám, že budu pokračovat. Zatím běhám kolem 5km a snažím se zlepšovat!:) terella1122@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 82. Ahoj Terez :)
  Behat jsem zacala pred rokem, po rozchodu s byvalym pritelem. Ta doba pro me byla neskutecne tezka a ac jsem beh nikdy nemela rada, proste jsem jednou sla a uz mi to zustalo. Vse jsem v tech chvilich vvypustila z hlavy a bylo mi skvele. Dnesk tedy vic chodim do fitka, ale behat jsem neprestala. Nikdy jsem nebyla oplacana, ale uz mi meni 20 a chci byt zdrava, pevna a vitalni. :)
  Preju to same cele tve rodine :)
  sissi.krh@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 83. Ahoj Terez a Johni :)

  Běhám tak jednou týdně, když mi to vyjde, ale chtěla bych se běhu začít věnovat intenzivněji. Prokládám to sice jinými cvičeními, ale běhání je tak jednoduché a zároveň komplexní, že by si zasloužilo víc. Většinou se proběhnu večer tak na 30 minut, sice po asfaltu, ale zase podél řeky až na most a zase zpět :) Tak snad se mi podaří namotivovat i díky tvým krédům a vyběhnout častěji :) anna.repikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 84. 6,47 km. Z domova do lesa rovinou, do kopce i z kopce a zpět a v dešti, ani ten mě nezastaví:) Jana Tvrdá jana.tvr@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 85. Ahoj neboli hei....diky za motivacni vety...rada beham skoro kazdy den..i kdyz mi je press 40 (a 27 let bydlim v Norsku)..rada beham v Divoky sarce nebo kolem Sognsvann v Oslu...preji Hodne stesti
  klem Lenka
  lenkawestin@hotmail.com

  OdpovědětVymazat
 86. Ahoj :) V poslední době se snažím dostat zase zpátky trošku do formy a tak si chodím zaběhat do lesa, protože po tom měkoučkým povrchu se krásně běží a hlavně z toho nebolí kolena. Vzdálenosti jsou různé, záleží to hlavně na mém rozpoložení. Někdy si jdu zaběhat jen ,,k lesu a zpátky" a najednou je z toho několik kilometrů, protože prostě nemůžu zastavit. No a někdy k tomu lesu ani nedoběhnu. Každopádně tahle výhra by mě určitě namotivovala k větším sportovním výkonům, protože s takovou parádou člověk prostě nemůže zůstat sedět doma. (Email - lena.cechovaa@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 87. Běhám za domem, kde je takové kolo o délce cca půl kilometru, takže si jich dávám vic😆 beham podle toho, jak dlouho se mi chce😂

  surikatka000@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 88. Krasny clanek. Az ted mi doslo, ze i ten kdo sportuje cely zivot se do sportu musi nekdy kopat.. :-) Ja myslela, ze premlouvani a odhodlavani se tyka jen mych pokusu o beh :) Nazula jsem boty, zapnula dve aplikace na beh najednou (takovej vykon se musi zdokumentovat) a vyrazila. Jeste zapnout paradni hudbu a slo to skoro samo. V Tabore kolem reky, vzdycky se musim dotknout rukou svetlouckeho pisku na beachvolejbalovem hristi, jedno kolecko kolem ovalu na Komore a tradaa domu.. Aplikace se mi nejak popraly a jedna zaznamenala 0,3km, druha nic. Ale ja vim, ze to bylo !minimalne! 5km ktere mi uz nikdo nevezme! ;-) Mejte se krasne a dal motivujte ostatni. Pavla paje@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 89. Ahoj Terez, na to, že u Vás na blogu stíhám číst každý 3. článek, tak ten dnešní o běhu přišel jak na objednávku :) Po dovolené jsem se rozhodla, že začnu se sebou něco dělat a protože mám před státnicema, rozhodla jsem pro nějaký stabilní režim, který by obsahoval i pohyb. Po delší době jsem čtyřicet minut běžela na našem eliptickém trenažeru, protože venku je ale strašný horko. Takže asi po půl roce s obrovskym strachem, že to po pěti minutách vzdám, jsem vydržela. Potom jsem si přečetla tenhle článek, hlavně těch sedm motivačních vět a dost se mi líbí, takže si je asi vytisknu bíle na černém a zarámuju si je v pokoji. Ať to mám pořád na očích :) Gábina. horynova.gabina@email.cz

  OdpovědětVymazat
 90. Ahoj, začínam zase behať :) tak tento článok sa mi hodil. Behávam okolo rieky, na začiatok 3-4km, časom snáď viac. Behám aby som si vylepšila postavu a aby som sa lepšie cítila. Pri behu skvelo vypnem od problémov :)
  kat.krajcovicova@gmail.com.

  OdpovědětVymazat
 91. Beh jsem vzdycky nesnasela, ale i diky Tvym bezeckym motivacnim clankum, skvelemu pocitu po a casu na srovnani myslenek jsem se nakonec probehala ke 12 km a radosti z nej.. nebavi me behat porad stejnou trasou, takze se porad snazim objevovat nove cesty a to vsude, kde zrovna jsem. Bar.Uhr@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 92. Beh jsem vzdycky nesnasela, ale i diky Tvym bezeckym motivacnim clankum, skvelemu pocitu po a casu na srovnani myslenek jsem se nakonec probehala ke 12 km a radosti z nej.. nebavi me behat porad stejnou trasou, takze se porad snazim objevovat nove cesty a to vsude, kde zrovna jsem. Bar.Uhr@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 93. Ano, ano, se všemi větičkami souhlasím :) Přesně takhle se snažím sama sebe motivat, ačkoliv je to často dost težké, protže běhání není má nejsilnější stránka. Závodně dělámm jiný sport a proto beru běh jako kondici, kterou se stále zlepšuji a moje motivační věta zní: "Běž, budeš lepší v tom, co děláš!" Běháme v rámci tréninku většinou kolem řeky u nás ve městě. Sama si vyběhnu do Grébovky :D versande@seznam.cz
  Gingernika

  OdpovědětVymazat
 94. Ahoj, já toho v pátém měsíci a navíc v takovém horku už moc nenaběhám, dýchat za dva přeci jen není taková sranda :D, ale když mi doma dojde zásoba broskví a nektarinek tak jsem ochotná běžet kamkoliv, kdykoliv a za jakéhokoliv počasí. Letos v létě jím tohle ovoce totiž na kila... Ale jsem si jistá, že by se mi příští rok na jaře mohla takové botičky hodit, až budu hubnout po porodu svého vánočního miminka :). Přeji krásný zbytek dne a přidávám svůj kontakt: stepankova.k@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 95. Nazdar Terko <3 ja behám často a rada, bohužiaľ moje, nazvyme ich, pokazené kolená s tým majú občas problém, takže to nechávam vždy na tých 5-6 km.. Ale o to lepie mi je, pretože viem, že sa prekonávam ešte viac! Bývam však v cenre Brna, takže v týchto teplách a rozhorúčenom meste je to teda občas celkom na facku, ale nevadí! Aj teraz práve idem, tak sa snáď v tých (omg, strašne ľutujem, že som si pozrela počko :D) 37 stupnoch nerozpustím :D
  Danielka - grof.daniela@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 96. Ahoj,

  běhat jsem začala před 3 lety. Běhala jsem maximálně 2 km, po kterých jsem vźdy přišla úplně vyřízená domů a nevěřila jsem, že by tyhle moje ,,výběhy" měly nějaký smysl. Proto jsem byla překvapená, když jsme šly se spolužačkámi běhat 2800 m a já doběhla poprvé v životě první. Bylo to neuvěřitelné a v té chvíli jsem se do běhu zamilovala. Od té doby běhám pravidelněji (teď o prázdninách skoro denně). Bydlím na vesnici a největší výhoda jsou asi lesy kolem. Vždy si vyberu nějakou trasu, a pak běží k, dokud nejsem znovu doma. Občas jsem pak sice hrozně unavená, ale ty vyplavené endorfiny to štědře vynahrazují. Dnes jsem běžela 7 km z domova přes pole, lesy, okolo hradu v blízké vesnici, zpět domů. Pořád běhám v starých teniskách, takže tyhle krásky by se mi hodily (mrk, mrk Johni :-) ).

  Měj se hezky

  Kristina (christalis007@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 97. Ahoj už od základní školy se běhání vyhýbáme.vzdy když mi došel běh tak jsem to vzdala.ted je mi 26 mám dvě děti a běhat se teprve učím.ucim se dýchat,vydržet a relaxovat.beham všude kde to jde s kočárkem.kdyz je horko běhám sama lesem a polními cestami.M
  Mail: spolpi1@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 98. Haha, zrovna dnes jsme se bavili s přítelem o běhání a pak najdu tenhle článek se soutěží. Už totiž skoro 6 let (tak dlouho jsme s přítelem spolu) se ho snažím den co den přemlouvat, aby se mnou chodil běhat. Jenže on fotbalista má hold rád běhání jenom na hřišti a já běhám prý pomalu. Takže mým nejvěrnějším dlouhodobým parťákem na běhání je múj pes! A za tu dobu už jsme i sehraní. Běžíme, občas se zastavíme (protože on čmuchá a já pauzuju a nabírám síly). A je to supr. Neběhám každý den, běhám max. 3x týdne. Ale byly dny, kdy jsem běhala opravdu každý den a to kvůli tomu, že jsem chtěla zhubnout. Můj poslední běh byl v pátek ráno kolem 7. hodiny v lese, který mám hned za barákem a běžela jsem necelé 3 km. A to mi stačí. Ráno se tím nastartuju a po celý den mám pak lepší naladu a pocit, že jsem pro sebe něco udělala. Terka, spickova.tereza@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 99. Krasny den! :) Driv jsem behala za klukama, nicmene posledni mesic beham jen k lednicce, v ramci moznosti po kramech a shanim s pritelem posledni potrebne veci do vybavy, ale hlavne beham na zachod! :D Za chvili (17.8.) mam rodit a mala si proste usmyslela, ze mi to zprijemni objimanim mechyre :) Snad ji to tuleni vydrzi i pres pubertu, jen to bude objimani kolem ramen. :)
  Preji krasny den a Vam drzim palce, at se vse taky vyvede! :) Mia - mjujakwerth@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 100. My akorát doběhli s přítelem a hafanem. Jsme na horách na pár dnů a výhledy jsou tu úžasný! Přes den chodíme po lesích a loukách a večer si dáváme pár svižnějších kiláčků. Dnes to bylo 5,67km, tak uvidíme, co zvládneme zítra :) sajdlovak@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 101. Ahoj T., zrovna dnes jsem sama se sebou sváděla vnitřní boj. Po desetidenním nicnedělání a neustálém se přemlouvání ze dne na den, že už to konečně musí vyjít, jsem i přesto samu sebe nebyla schopná donutit. Veškerá motivační hesla, sliby, všechno k ničemu. A najednou - v osm ráno mi zazvonil budík, vyběhla jsem z postele a po těch promarněných deseti dnech konečně znovu vyběhla. Sice jsem zvládla pouhých šest kilometrů, ale ten pocit, ten pocit potom, byl k nezaplacení. Běžela jsem pomalu probuzeným městem kolem řeky, přes mosty, cítila, jak začíná žhnout sluníčko a okamžitě jsem věděla, že je to zase ono. Takže zítra motivace - budík v sedm ráno a splnit sedm kilometrů. A pak se vyvalit a nemít žádné výčitky :). Mějte se s Johnim a bejby jen a jen krásně. E-mail: elena.moods1990@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 102. Ahoj Terezko,
  K mému dětství podobně jako k tvému, ve velké roli patřil sport. Dělala jsem plavání a tak až do konce gymplu, pro mě byl běh způsob jak vyčistit hlavu a každodenní tréninky mi přispívaly k tomu, ze jsem mohla uběhnout třeba kolem 15km. Teď už běhám jen za barakem, lesem, kolem rybníku 5-7km. Proste už jen pro ten dobrý pocit :) Hezky den tobě i Johnimu, Aneta (Pucanova.Aneta@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 103. Ahoj. :) já ani nějakou motivační větu nepotřebuju, sportuju ráda. :) Ale jen tak pro radost, nic extra.
  Běžela jsem okuh kolem naší vesnice. I když ho radši jezdím na kole, tak jsem dneska kvůli tobě udělala výjimku. :)
  Můj email je soukupova.ria@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 104. Ahoj Terez, já neběhám moc často, spíš teda vyhledávám kolo. Když už vyběhnu, tak jako dnes ráno, běžím po polní cestě. Miluji tu svobodu, kdy nepotkám ani živáčka, kolem jen pole a stromy, cítím vůni obilí a květin. Tohle je prostě ten největší relax a jsem vděčná, že tohle mám jen nějakých 10 minut od domu :) jak jsem psala, pro mě je nejdůležitější, abych při běhu potkala co nejméně lidí, protože jedině takto si odpočinu..halfarova.jitka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 105. Vytiahla ma kamoška a bežali sme asi 6 km po okolitých dedinách. Nebol to práve najlepší nápad v tomto teple 😊 ale som rada, že som sa prekonala. Majte sa všetci spolu krásne ☺️ slukovaver(at) gmail.com

  OdpovědětVymazat
 106. Ahoj :)
  Behávať som začala kedysi na strednej, no ak ako rýchlo som začala, tak rýchlo som aj skončila. K behu som sa potom vrátila na výške a ako rýchlo som začala, tak som ďalej aj pokračovala a pridala k tomu aj cvičenie. Behávať sa snažím každý deň, resp. tak často ako mi to čas dovolí. Mám sedavú prácu a takisto sedávam aj v škole takže vo voľnom čase sa snažím hýbať. Behávať chodievam s priateľom, pretože keď som s ním sa nemusím strachovať, že ma niekto vidí a smeje sa mojej technike prípade tomu, ako fučím a nevládzem. Priateľ ma posúva ďalej a pomáha mi ísť ďalej. Naposledy sme vybehli včera, pri Kunratickom lese, 3km večer. Bolo príjemne, žiadne autá a žiadny ľudia, občas sme si niečo povedali. Niekedy zabehnem 5km, niekedy 3km a niekedy sa stane, že zvládnem iba 2. Nepotrebujem sa každý deň chvastať na instagrame, robím to pre seba a keď sa cítim dobre a beh bol pre mňa naozaj super, odfotím sa a zdieľam svoju radosť. No dosť ma niekedy mrzí keď vidím, ako niekto zverejňuje podobné fotky každý deň s tým, koľko toho ubehol keď daného človeka poznám a viem, že to robí len kvôli póze. O tom pohyb nie je, ide o to cítiť sa dobre a prekonávať po kúskoch sám seba a to presne ma na tom baví. K behu som pridala taktiež posilňovanie a chystám sa chodiť na jógu. Mám stres s pohybu pred ľuďmi, je to taká trauma ktorá sa so mnou ťahá už od základnej školy a postupne sa ju snažím eliminovať aby ma prestala brzdiť. Výhra by mi spravila veľkú radosť, keďže milujem módu športové oblečenie a doplnky sú takisto na mojom wishliste a mám rada kvalitné a funkčné veci :)
  liadrozdova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 107. Ahoj, konečně jsem vybehla od porodu a začala jsem 3 km k rybníčku v Uhříněvsi. V těhotenství jsem bohužel musela přestat, protože mi dost tvrdlo bricho. Teď jsem šest týdnu od porodu a nabehano mám 20 km. Je to tak úžasné konečně vybehnout po půl roce, I když u toho mám pocit, ze každou chvíli vypustim duši :) Nove boty by mi v běhu určitě pomohly, protoze pořad běhám v 6 let starých teniskach, které jsem si koupila na badminton.Tobě přeji hladký porod a brzký návrat k běhání, je to ten nejlepší relax:) tomanovakaterina1@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 108. Ahoj Terko, běhat jsem začala před 5ti lety, když jsem byla na stáži v Anglii. Vždy to bylo kolem 8km, jen tak na vyčištění hlavy. Ted nejvíce běhám o zkouškovém :DD ale i na dovolené. Dnes jsem si dala běh v lyžařském středisku v Alpách a ocitla se i na sjezdovce, nebylo to nic příjemného a nakonec z mých plánovaných 10km bylo 15km s velkým převýšením :DD. Zatím moje největší výkony a osobní "výhry" jsou půlmaratony, ten poslední v Olomouci byl asi můj nejlepší.
  Máš super blog, tvoje příspěvky se čtou jedním dechem.
  t.lepkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 109. Krásný večer :-)
  Do soutěží se většinou nezapojuji, bohužel na takové věci nemám štěstí. Ale tento článek mi naprosto mluví z duše a některé z těchto vět jsou právě ty, které mě vždy podpoří v tom, nazout boty, nasadit sluchátka a jít si vyčistit hlavu. No a ty boty, ty stojí za to!! Takže děkuji za soutěž a snad se na mě jednou štěstí usměje. :-)
  Poslední dobou neběhám tak často, jako dříve. Většinou je má trasa dlouhá asi 7km, nejlépe v přírodě. Můj poslední běh byl ale městem po cyklostezce cestou na praxi. Studuji porodní asistenci a chtěla jsem zkusit, jaké bude 12hod pracovat po běhu, který mi vždy dodá energii a hlavně zvedne náladu. A byla to pecka! Sice jsem večer jela po směně domů trošku vyčerpaná radši trolejbusem, ale naprosto spokojená později padla do postele a spala jako nemluvně. :-)
  Tak přeji hezký zbytek dne a hodně štěstí všem. Já díky článku už vyhrála, a to velkou motivací zase začít běhat. A za to moc děkuji!

  nikola-rekova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 110. Ahoj Terko, pravidelně běhám druhým rokem směr brněnská přehrada.Běh je pro mě nejlepší věc, jak si po celým dni v práci vyčistit hlavu!
  krobotova.t@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 111. Zdravím, s běháním jsem nedávno začala, abych se udržela v kondici a neseděla jen doma na zadku. Právě dnes předtím, než jsem šla běhat, četla jsem tento článek a ty motivační věty mě nakoply ještě víc. Běhám lehce 4 km za naší vsí kolem lesa, kde je hodně polí a luk, takže pastva pro oči. Vždy jsem běhání odsuzovala, ale byla to obrovská chyba. Ten pocit po je úžasný a opravdu se další den cítím spokojeně, když sotva lezu do schodů. :D Přeji hezký večer. :) vanrk66@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 112. Ahoj Terezko,
  běh je pro mě úžasný relax a nejlepší věc na pročištění hlavy. Běhám zásadně bez sluchátek a v přírodě, kde naslouchám tamním krásám. Šumění říčky nebo zpěv ptáků to je balzám na duši. Ačkoli běhám po známých trasách, vždycky mě něco překvapí. Jako třeba včera - jedna srnčí rodinka :-).
  Pěkný den, Martina.
  suchomelovamartina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 113. Tak jsem vyběhla podél Orlice, ale jen kousek, protože už mi při běhu taky překáží břicho :) Ale cítím se stejně, taky už se moc těším až se k běhání zase vrátím - snad to půjde i s kočárkem :) Botičky jsou úžasné! jezkova.katerina@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 114. Ahoj! :) Běhám on and off už několik let. Nejraději ráno, kdy je venku klid a příjemný vzduch. Občas také navštívím zlínský útulek a půjčím si pejska na vyvenčení, to potom běžíme spolu a je to hrozně fajn. :) Naposledy jsem si vyběhla v pátek ráno, po lesní cestě, kde se mi běhá nejlíp. :)
  klarasosolikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 115. Ahoj Terko, běhám celkem často tak 3-4 týdně, neskutečně mě to chytlo. Poprvé jsem letos byla běžecké akci a nejradši bych na takových akcích byla pořád, obzvláště když se tím pomáhá. Běhám nejradši v lese i když se občas bojím se,že na mě někdo vyskočí. Běhám tak 2-6 km, je to podle nálady a trasy. Na začátku jsem běhala tak 1km a teď v kuse klidně 5km. Je to neskutečný jak se tělo dokáže zlepšovat. Mějte se krásně:-) kudrluc@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 116. Ahoj Terezo, kdyz jsem si precetla, ze i sportovec jako ty se musi obcas k behani kopat..rozhodla jsem se, ze vybehnu i ja. Cestou necestou, kolem reky v Tabore.. zapnula jsem hned dve behaci aplikace najednou, aby byl vykon patricne zdokumentovan ;-) Pri zapinani hudby se mereni v obou aplikacich zastavilo (nevim proc) na 0,3km. Ale ja vim, ze to bylo !minimalne! kilometru 5! A pocit bajecnej. Takze diky, Pavla paje@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 117. Ahoj Terezko. Dříve jsem běhala téměř denně, ale co jsem na vysoké škole, tak jsem běhání absolutně vypustila. Začala jsem dělat halové sporty a hlavně posilovat. Tohle léto jsem si ale začala opět pohrávat s myšlenkou, že se do běhání opět znovu vrhnu. Jako svůj cíl jsem si dala uběhnout v květnu půlmaraton a léto potom pokořit Malofatranskou 50 (pro mě extrémní běh v nádherných slovenských horách). Zatím se tedy pomalu rozbíhám na polích v mých staletých botech, na které sice nedám dopustit, ale v hloubi duše vím, že je na čase vyměnit je za nový model. Moc ráda bych v těchto kráskách naplnila všechny své cíle.
  Mějte se krásně Terezko a hodně sil do posledních dnů těhotenství! :)
  email: hlusickova.denisa@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 118. Ahoj Terko,

  běhám ráda kolem fjordů a v přírodě když jsem v Dánsku. Když pak vidím tu nádhernou přírodu nohy mi běží skoro sami. Dřív jsem patřila mezi ty, kteří byli na těláku poslední a co běhaní nenáviděli. O deset let později dám i šest kilometrů volným tempen za hodinku a jsem na sebe hrdá. Říkám si, vidět mne teď tehdejší učitelka tak má ze mne infarkt.

  222731@via.dk

  OdpovědětVymazat
 119. Hei Johni! Ahoj Teri!:) běžela jsem 6,67 po zelené zarostlé hrázi okolo Dyje při západu sluníčka. Tak posílám sluníčko i vám, mějte se krásně. Ecukova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 120. Ahoj Teri :) Tak se musím přiznat, že s motivací na běh bojuji stále. Ale ten pocit, když nohy zaberou a nesou mně lesní cestou a můj malý jack rusell jménem Jarda běží vedle mně a oddychuje s vyplazeným jazykem - jakoby říkal: "tak makej, přidej ty to přece zvládneš" je pro mě ta největší motivace ze všech. Takže pořádné běžecké vybavení se určitě neztratí :) Moc tě zdravíme :) Martina Nečasová m.necasova617@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 121. Ahoj Terezo, běhám cca 3 měsíce. 3x týdně 4-5 km. V lesích a skalách Českosaského Švýcarska. A jsem užaslá, že po měsíci běhu se kondička tak moc zlepšila.
  Zdravím. Lenka (vaslen@centrum.cz)

  OdpovědětVymazat
 122. Ahoj Teri :) Tak přiznávám, že s motivací k běhání bojuji stále :D Ale když nohy zaberou a nesou mně lesní cestou a vedle mně běží můj malý jack rusell jménem Jarda s vyplazeným jazykem - jakoby říkal: "makej, zaber ty na to přece máš!" je moji největší motivací k lepším výsledkům. Určitě se profi běžecké vybavení u mně neztratí. Moc pozdravujeme, Martina Nečasová m.necasova617@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 123. Ahoj Terko, já se snažím běhat pravidelně, i když se dvěma malyma detma je to někdy těžké a do.hlídání se musí hodně zapojit tatínek.Naposledy jsem minuly týden ubehla 8,49km a beham po cyklostezce kolem rybníků za město, kde žijeme.hezky den Verca vero.nikka@post.cz

  OdpovědětVymazat
 124. Ahoj Teri, super motivace :)), chodím běhat už asi 5. rok, nyní jsem asi na 10 km, s kamarádkou uvažujeme o nějakém hromadném startu, tak musíme potrénovat, ať nemáme ostudu... :). V současných vedrech je ranní běh 2x super. Terinko, hodně štěstí a zdraví pro tebe, J. i to malé a rychlý, pokud možno bezbolestný porod!
  Renáta
  r.sechovcova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 125. Ahoj Terez, beh som v minulosti doslova neznášala, pretože ma vždy odradilo aký malý kus dokážem odbehnúť. Počas prázdnin ma mamka vytiahla von a odvtedy sme boli už pár-krát spoločne behať. Je to super, nakoľko sa obidve motivujeme a naša úroveň je zhruba rovnaká. Raz sa nám stalo, že sme uvideli cestičku v slnečnicovom poli, na ktorú sme okamžite zabočili a vznikli z toho aj krásne fotky :)

  OdpovědětVymazat
 126. Celý svůj život jsem buď ze zdravotních důvodů běhat nemohla a když už bylo všechno v pořádku, tak jsem si hledala výmluvy proč to nejde. Ale teď, pár dní před mýma 24. narozeninama jsem ale práskla do stolu a řekla si dost. A tak jsem vyběhla. Jako blázen ve starých keckách, tepláky jsem málem ztratila na příjezdové cestě od našeho domu, ale běžela jsem. Měla jsem pocit, že vypustím duši, v puse pachuť krve, ale nevzdala jsem to. A tak jsem si zaběhla kolem rybníků a po devíti letech života v našem městečku jsem vlastně konečně zjistila, jak je taky krásně (a to jsem jakožto úplný začátečník neuběhla víc jak 2,5 km, takže jsem tu parádu měla prakticky "za rohem") :). Joo a tak člověk kolikrát objeví Ameriku, kterou mohl mít dávno kdyby nebyl línej.
  Příští rok mi bude 25 a já si sepsala svých 25 věcí, které do toho dne chci stihnout. A jedna z nich je The color run 2018 v Praze. Inu... myslím že jsem začala za pět dvanáct :D.
  Hezký den! ♥ hasalikova.lucie@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 127. Ahoj Terezko, já začala běhat nedávno se svým milým, ale co se týče fyzičky, má zatím celkem náskok, tak to musím brzy dohnat :) Chodíme běhat do Prokopského údolí nebo lesem, to mám nejraději, radši cítím pod nohama hlínu než asfalt. Teď odjíždím studovat na půl roku do Dánska do Aarhusu, kde je běhání téměř národním sportem, tak by se mi nová výbava hodila, abych mohla taky každou volnou chvíli vyběhnout ven a přijít na jiné myšlenky než na to, že nerozumím pořádně dánsky :D
  Můj mail je tina-j@seznam.cz
  Díky a hodně zdraví a štěstí vám i miminku!
  Kristina

  OdpovědětVymazat
 128. Vyběhla jsem na svoje oblíbené místo, alej mezi polem a rybníkem u nás za městem. Je tam krátká, měkká, zelená tráva a dokážu tady zapomenout i na to, jak dlouho běžím. Někdy ani nevím, kolikrát jsem se otočila, prostě si užívám radost z pohybu... :-) Tentokrát to bylo 4,5 kilometru a společnost mi dělala moje psí parťačka :-)
  Klára Dušičková; klara.dusickova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 129. Loni jsem behala denně. Mám tu trasu 4 kilacky tak většinou se psem brzo ráno nebo později večer. Proste mimo sluníčko 😀 Letos se pripravuju na operaci kolen a běhat nesmím, takže maximálně tak na tu tramvaj. Ale pak se do toho mám zase v plánu pustit v plné parádě. Mám dva psy, jedna je na běhání zvykla ale to nový stenatko nejde unavit potvora. roo.rachel.1987@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 130. Ahooj, já jsem začla s během cca před rokem když jsem začala trénovat na půlmaraton a od té doby jsem se do běhu úplně zamilovala. Je to tak strašně skvělá aktivita při které se odreaguji, odpočinu si a přijdu domů jako úplně jiný člověk. Snažím se teď běhat každý den a pokaždé se snažím obměnit trasu, ale u nás na vesnici moc možností nemám. Naposledy jsem běžela dnes cxa 20km a podívala jsem se do 3 vesnic kolem té naší. Super soutěž, držím všem pěsti!! Email: renulkajaskova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 131. Ahoj Terez, ja jsem zacala behat pred nekolika mesici. Chodim vetsinou rano o vikendech a aspon dvakrat tydnne vecer po praci. Vetsinou vybehavam do hodne kopcoviteho parku takze je to velka makacka, ale citim se pak skvele!!:) Uzij si posledni dny tehotenstvi!! Micha.cardova02@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 132. Ahoj Terez, ja jsem zacala behat pred nekolika mesici. Chodim vetsinou rano o vikendech a aspon dvakrat tydnne vecer po praci. Vetsinou vybehavam do hodne kopcoviteho parku takze je to velka makacka, ale citim se pak skvele!!:) Uzij si posledni dny tehotenstvi!! Micha.cardova02@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 133. Hezký večer:)

  Protože jsem pracovně v Liberci, rozhodla jsem se, že tu zkusím vyběhnout, okouknu okolí a vyšistím si hlavu. Ale protože to tu vůbec neznám, z mých klasických 5 km v Praze podél řeky bylo 8,5 km snad celým Libercem, protože jsem se ztratila... Ale endorfiny byly tak jako tak;)

  Přeju hezký zbytek večera :)

  Mladkovamarie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 134. Běžela jsem mou oblíbenou polní cestou, šest kilometrů takhle na večer ideální:) jvuklinda@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 135. Dnes jsem vyběhla 6.01 ráno... na francouzské riviéře je jindy trochu dost teplo. Krásný večer Terezko ! :-)
  Michaela

  OdpovědětVymazat
 136. Zdravím, vyběhla jsem dnes po setmění neb jsem stydlivé děvče, od lampy k lampě, protože jsem bojácné děvče. Nebyla to žádná hitparáda, teprve se rozběhávám :).
  Dovolím si ještě nevyžádanou radu, ale pozor na brzké běhání po porodu, uhnala jsem si tak zánět patní šlachy. Ať vše dobře dopadne :). dia.kritika@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 137. Zapomněla jsem ten email, haha...
  Podzim.michaela@gmail.com :))

  OdpovědětVymazat
 138. Ahoj, na základní škole jsem běh na dlouhé vzdálenosti nesnášela. S věkem se ale všechno mění, takže já teď běh miluju. Naposled jsem uběhla teď v neděli 7 km přes Trojský most do Stromovky a společnost mi dělala bouřka :)

  OdpovědětVymazat
 139. Ahoj Terezo, běhám tady u nás ve Stromovce a podél řeky, protože i po půl roce běhání tu, jsou stále cesty, které jsem ještě nezkusila. Jsem ale začátečník a běhám si jen tak pro radost okolo 6 km. V poslední době miluju běh do kopců, což jsem dřív nesnášela. Takže poslední dnešní běh byl hezky nahoru a dolů - z Letný Stromovkou k řece, pak zas zpátky na Letnou a zas dolů a domů. :-) A zítra zasloužená pauza. :D Krásný den. Katka
  kknaislova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 140. Moje klasická trasa - okolo hřiště, dvěma parky (v tom druhém okolo jezera) a zase zpátky. Akorát to vychází na hezkých 5km :)
  Iveta.moravcova1@gmail.com
  Pusu všem 3 posílá Iveta in Cardiff :)

  OdpovědětVymazat
 141. Krásný den,
  Běhání miluji, momentálně jsem s přítelem ve Vietnamu a běhání mi chybělo natolik, že jsem dneska ráno vyběhli do hanojských uliček a bylo to úžasné!! Běhám po silnici ale nejraději doma v ČR po polní cestě bez aut.
  Va.lucinka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 142. Ahojky!
  Právě druhá věta mne namotivovala, abych zase vyběhla. Naposledy jsem běhala asi dvě léta zpět. A taky vím, proč...prvních pár metrů - cítím se skvěle, říkám si proč jsem se po nemoci k běhu nevrátila? Asi po 300 metrech mi to začalo docházet..."Jak to bylo? 2x malý nádech, 2x výdech? Ok, tak ještě k tamhletý značce a chvíli půjdu...na začátku má být indiánský běh. Ne! Nevzdávej to!" Po uběhnutém kilometru, kterým mě doprovázely podivně vyhlížející pohledy od pejskařů, nebo v lepším případě od perfektně vypadajících a vystajlovaných, teď, už kolegů, se objevil ten kopec. Ten za, kterým jsem běžela. A přesně, jak jsi psala...ne jednou v životě jsem "ten" kopec hledala. Pomáhá a motivuje dál se zlepšovat. OK, tak jdeme na to! Běžím! ...samozřejmě, že jsem ten kopec, kterému se u nás přezdívá, KOPEČEK, spíše vyšla, ale to je právě ono...už se zase těším, až poběžím znovu a bude to lepší a lepší. :-)
  Tuhle trasu jsem běžela poprvé, není dlouhá, ale na začátek si myslím, že mi bohatě stačila. Přišla jsem urvaná, jak pes a hned ti o tom píšu 😊 Běžela jsem z Šestajovic ke Klánovickému lesu ke "Kopečku" a zpět. Celkem cca 3,4km a jsem neuvěřitelně ráda, že teď ráno. Těším se na endorfíny 😁😁😁
  Zuzka (zkosarova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 143. Ahojky!
  Právě druhá věta mne namotivovala, abych zase vyběhla. Naposledy jsem běhala asi dvě léta zpět. A taky vím, proč...prvních pár metrů - cítím se skvěle, říkám si proč jsem se po nemoci k běhu nevrátila? Asi po 300 metrech mi to začalo docházet..."Jak to bylo? 2x malý nádech, 2x výdech? Ok, tak ještě k tamhletý značce a chvíli půjdu...na začátku má být indiánský běh. Ne! Nevzdávej to!" Po uběhnutém kilometru, kterým mě doprovázely podivně vyhlížející pohledy od pejskařů, nebo v lepším případě od perfektně vypadajících a vystajlovaných, teď, už kolegů, se objevil ten kopec. Ten za, kterým jsem běžela. A přesně, jak jsi psala...ne jednou v životě jsem "ten" kopec hledala. Pomáhá a motivuje dál se zlepšovat. OK, tak jdeme na to! Běžím! ...samozřejmě, že jsem ten kopec, kterému se u nás přezdívá, KOPEČEK, spíše vyšla, ale to je právě ono...už se zase těším, až poběžím znovu a bude to lepší a lepší. :-)
  Tuhle trasu jsem běžela poprvé, není dlouhá, ale na začátek si myslím, že mi bohatě stačila. Přišla jsem urvaná, jak pes a hned ti o tom píšu 😊 Běžela jsem z Šestajovic ke Klánovickému lesu ke "Kopečku" a zpět. Celkem cca 3,4km a jsem neuvěřitelně ráda, že teď ráno. Těším se na endorfíny 😁😁😁
  Zuzka (zkosarova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 144. Ahoj,ja jsem zacala behat teprve pred 2 mesici.Vzdy jsem vsechny holky bezkyne moc obdivovala,ale sama jsem nedokazala ubehnout ani 100m v kuse.Byla jsem strasne prekvapena,jak neskutecne rychle prislo zlepseni:) po celkem kratky dobe uz ubehnu 3 km a muj malej velkej sen je dopracovat se na 5km.Pro spoustu lidi jsou to asi srandovni cile,ale ja bych byla moc spokojena,kdyby se mi to jednou podarilo.
  Byckova.m@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 145. Behať som začala pred 5.rokmi, kedy sme prišli o naše milované bábo - bola to vtedy pre mňa terapia - behala som preto, aby som čistila hlavu, nie aby som zhodila nabraté kilá..., po dvoch rokoch som otehotnela znovu a po narodení Samka striedavo s behom začínam a končím - momentálne zvládam 5km za 33, no do septembra to chcem stlačiť pod 30 min. majusik.kruzliakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 146. Ahoj, díky za článek :). Driv jsem běhala hodne a skoro každý den. Pak prislo divne období a bohužel jsem přestala. A ted jsem udělala zivotni krok a přestěhovala se daleko na sever za svým snem a chlapem :). Tri týdny zpátky jsme si řekli,ze je cas se sebou neco začít delat. A tak behame, lesem,po kamenech, kolem more :). Neni to moc 3-5km, ale dela nam to radost :). Rokosovajana@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 147. Ahoj, vzala jsem tě za slovo a dneska jsem začala svůj "back to run". Vyběhly jsem (přemluvila jsem mou kamarádku, která mi snad nikdy neřekla na cvičení ne) už v pět hodin - jelikož je dneska nejteplejší den, tak ať nejsme za chvíli jako grilovaná kuřata. Nejprve jsme vyběhly ven z města a běželi jsme po dobře upravené lesní cestě - jedna strana pole a ta druhá les. Doběhly jsme až do 5 km vzdálené vesničky cca za 30 min a potom jdeme přeběhly přes most, otočili se a běžely zpátky. Už jsem úplně zapomněla jaký dobrý pocit z toho vždycky mám, teď jsem na zahradě už i osprchovaná a je to hrozně fajn. Na závěr přeji krásný den a můj kontakt je marketapernicova45@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 148. Ahoj Terko :-) Já od července vybíhám s přítelem na vesnici, kde bydlíme..Běháme teda spíš lesy, loukami, ale někdy i po té " silnici" :-) pro mě je hlavní motivací to, abych změnila názor na vytrvalostní běh ( běhala jsem vždy sprinty a dálky jsou pro mě peklo, zatím :-D) a taky to, že jsme se letos přihlásili jako pár na Gladiator race v Josefově..tak snad to vše zvládnu :-) ale ten dobrý pocit je už teď, každý den, po tom, co se překonám jít :-) Jelikož jsem začátečník, zatím jsem neinvestovala do lepších bot..věřím ale, že by to můj zážitek z běhu zase o něco pozvedlo a pomohlo mi to k tomu, abych si běh zamilovala :-) Proto se ráda zúčastním soutěže :-) Ivetaplskova8@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 149. Ahoj :)
  Po těžkým období jsme s mamkou začaly běhat a zjistily jsme, že je to ta nejlepší věc na světě. Začínaly jsme na 3 km, až jsme se postupně po půl roce dopracovaly k 6-9km každý den. Je to závislost! A ten pocit potom! Nejlepší na tom je, že když se jedné nechce, druhá ji donutí. Máme pár různě dlouhých okruhů kolem místa, kde bydlíme ale nejčastěji běháme podél polí a co mimujeme nejvíc - lesem. Pokaždé sebou bereme naší malou krysařici, která s náma kilometry zdolává levou zadní. Ještě donedávna jsme běhaly i s naším druhým psem, ale z té už je teď stoletá babička, takže už odpočívá a čeká na nás doma.
  K.jahelkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 150. Ahoj :)
  Po těžkým období jsme s mamkou začaly běhat a zjistily jsme, že je to ta nejlepší věc na světě. Začínaly jsme na 3 km, až jsme se postupně po půl roce dopracovaly k 6-9km každý den. Je to závislost! A ten pocit potom! Nejlepší na tom je, že když se jedné nechce, druhá ji donutí. Máme pár různě dlouhých okruhů kolem místa, kde bydlíme ale nejčastěji běháme podél polí a co mimujeme nejvíc - lesem. Pokaždé sebou bereme naší malou krysařici, která s náma kilometry zdolává levou zadní. Ještě donedávna jsme běhaly i s naším druhým psem, ale z té už je teď stoletá babička, takže už odpočívá a čeká na nás doma.
  K.jahelkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 151. Ahoj Teri. Užívej si poslední dny bez mimíska, protože pak to bude teprve makačka, ale stojí to za to ;-)
  Já jsem o víkendu poprvé od porodu vyběhla se ségrou do lesa a kolem potůčku a byla to paráda! Příroda, příjemný stínek v parném létě a prostě jen pohyb a já. Člověk je hned zase nabitý energií :-) simona5r@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 152. Ahoj Terezka, ja som novacik v behani, zacala som pred mesiacom. Ale velmi ma to bavi, aj ked je to niekedy tazke, dostat sa do kondicky dava zabrat. Ked sme kupovali pozemok na dom, okolo boli krasne polne cesticky a velmi som sa tesila na moment kedy si po nich zabehnem ked budeme byvat v novom :) Tadaaaaaaaaaaaaa a uz beham, splneny sen :)
  Moj mail: kovacicova.stanka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 153. Ahoj Terezka, ja som novacik v behani, zacala som pred mesiacom. Ale velmi ma to bavi, aj ked je to niekedy tazke, dostat sa do kondicky dava zabrat. Ked sme kupovali pozemok na dom, okolo boli krasne polne cesticky a velmi som sa tesila na moment kedy si po nich zabehnem ked budeme byvat v novom :) Tadaaaaaaaaaaaaa a uz beham, splneny sen :)
  Moj mail: kovacicova.stanka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 154. Ahoj,
  já mám s běháním takový trochu neujasněný vztah. Snažím se běhat aspoň dvakrát týdně, trasu kolem pěti kilometrů a nejradši běhám na stezce kolem řeky, tam mě to uklidňuje a běhá se mi tam příjemně.
  Monika monika.nyoko@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 155. Ahoj,
  Já k běhu měla vždy odpor ale poslední dobou se to snažím překonat a přestože neběhám žádné dálky (začátky kolem 3km) a je to někdy spíše takový indianský běh tak mě hrozně baví ten pocit potom!! :) pal.pavlina@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 156. Ahoj Terko, v 11ti letech jsem začala s atletikou, v 16ti překonávala dva roky vleklé problémy se zády a přesto jsem u běhu a sportu zůstala. Běhám rekreačně 9-12km, pro ten příjemný pocit únavy a namoženého těla. :-) Všem krásný den... stepanka.chytra@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 157. Ahoj Terko, já jsem zatím takový začátečník, co se běhu týče, ale snažím se o pravidelnost a snad se mi to brzo povede. Běhám buď různě kolem naší vesnice nebo nejradši na páse, abych se nemohla vymlouvat na počasí, že je moc horko, moc dusno, příliš velká zima atd. Takže po přečtení článku jsem se znovu odhodlala jít běhat na pás. Bylo z toho 7 km a příště snad zase o něco víc :-) marie2kovarikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 158. Ahoj Terko, já jsem zatím takový začátečník, co se běhu týče, ale snažím se o pravidelnost. Běhám buď různě kolem naší vesnice, nebo ještě radši na páse, kde se nemůžu vymlouvat na počasí, že je moc dusno, moc horko, příliš velká zima, prší atd. Po přečtení článku jsem šla tedy opět na pás a bylo z toho 7 km, příště snad zase o něco víc :-) marie2kovarikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 159. Ahoj Terko, začala jsem v 11ti letech s atletikou, v 16ti bojovala s téměř 2roky vleklými problémy se zády a i přesto jsem u běhu a sportu, i když už jen rekreačního, zůstala. Asi pro ten pocit únavy a namoženého těla. :-) Dnes vybíhám na 9-12ti kilometrový okruh lesem a i když to zrovna neběží a bolí to, je to pořád mozkový relax...Ať to všem běhá, jako na drátkách! stepanka.chytra@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 160. Ahoj Teri, já vyrazila po téměř roční přestávce danou mým těhotenstvím a následném "dání se do kupy" teď o víkendu na chalupě. Celkem asi 3km s kočárkem a sem tam řvoucím miminkem. A ten pocit poté a hlavně druhý den? Pecka. Katka (kackylinda@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 161. Ahoj :) běhat se vždycky odhodlávám hrozně dlouho a nemám s kým, ale když se dokopu, mám pak ze sebe ohromnou radost. Teď běhám jen něco přes pět kilometrů, protože v tomhle vedru se to těžko snáší (nebo se mi nechce samotné) :D Hezký zbytek dne všem! lada.srnova @ seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 162. Ahoj Terezko, já jsem nikdy na běhání moc nebyla. Začalo mě to ale bavit před dvěma roky, kdy jsem začala s HEAT a to mě potom namotivovalo začít s běháním. Běhala jsem tady u nás v sadech po polňačkách a v lese cca 6-7 km, tak na pohodu. Teď bych kolikrát ráda vyběhla, ale mám čerstvé miminko a to mi zabere veškerý čas, takže běhám spíš s kočárkem kolem domu. Ale začínám.s.nošením.v šátku, tak budeme asi více chodit po přírodě jako turisti. Petfruf@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 163. Ahoj :)
  Po těžkém životním období jsme s mamkou začaly běhat. Nejdříve 3km s přestávkami a teď, po půl roce, už běháme každý den 6-9km bez zastavení. Je to ZÁVISLOST! Našly jsme si několik okruhů kolem místa, kde bydlíme, většinou kolem polí, kopce a co nejvíc milujeme - lesem. Běháme i s naší krysařicí, která s námi drží tempo levou zadní. Dříve jsme běhaly i s naším druhým psem ale z té je teď stoletá babka, takže už jen odpočívá a čeká na nás doma.
  Ne vždy si to užívám, někdy je to bolest a dřina až k slzám ale vždy to za to nakonec stojí! Největší plus je to, že když se jedné z nás nechce, druhá ji donutí. Už si nedokážu představit den, kdy bych nešla běhat i jen na chvilku. :)
  k.jahelkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 164. Ahoj, ja miluju orientacni beh s mapou v terenu po lese :) ale vzhledem k tomu, ze bydlim v Praze, tak mi obcas nezbyva nic jineho nez vybehnout na asfalt na cyklostezku.. nicmene trenovat se musi a ja jsem vcera zvladla 12 km z Palmovky do Stromovky a zpet a jsem na sebe pysna ;) Mej se krasne a at se dari! :)
  chovancova.z@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 165. Ahoj Terezko! :-) O prázdninách se snažím běhat každý den, vždycky po brigádě. Někdy na to už prostě není nálada a padne na mě veškerá únava, ale i tak se zkusím "překousnout" a jít si zaběhat! :-) Pak mám hned ze sebe radost a lepší pocit z toho, že pro sebe a pro své tělo dělám něco zdravého a užitečného. Ráda běhám v lesíku nedaleko od naší vesničky, protože je tam krásný vzduch a přijdu na jiné myšlenky. Běhá se mi tam tak dobře, že se mi někdy vůbec nechce přestat. Ráda běhám sama, protože běhám své vlastní tempo.
  Přeji Terezko bezproblémový a hezký porod a ať vám méďa dělá jen samou radost! :-)
  nataliestichova531@gmail.cz

  OdpovědětVymazat
 166. 9km okolo jezera, romantika a hic:) kat.janova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 167. Ahoj Terezo, ja se priznavam, ze se k behu odhodlavam uz dlouho. Prece jenom chuze a beh je nejprirozenejsi pohyb cloveka a prijde mi to lepsi nez se snazit zavrena v posilovne.Naposledy jsem si dala kvalitni sprint v Bratislave na vlak! Pak taky beham za detma, kdyz je potreba je zachranit pred nejakou nenadalou nehodou. A v neposledni rade beham ke sporaku, kdyz mi utika neco z hrnce. Tak snad se i tyto behy budou pocitat. A ja tady slibuju, ze pokud bych uplne nahodou vyhrala tak uz se prestanu vymlouvat a s tim opravdovym behem zacnu. Lenka lenka.polakovicova7@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 168. Milá Terezko,
  Dlouze jsem přemýšlela,zda se zapojit...do téhle štafety o božský balíček!!!!
  Proč? Protože je mi 55,,jsem již babička a to je ve Tvém okruhu docela rarita....
  Během moc ráda a jak mi to čas, deticky a zdraví dovolí....
  Věřím že tohle krásné vybavení by mi dodalo jiskru a šmrnc.... Rovnat se mladým děvčatům.
  Budu doufat a těšit se.....
  Přeji krásné dny Vám oběma+1....za chvíli se budete již těšit z maličkého andilka!!!
  Držím pěsti!!!
  Dana
  Dpinkavova@post.cz

  OdpovědětVymazat
 169. Ahoj Terko, dlouho jsem uvažovala o tom, že bych mohla začít běhat, ale nikdy jsem k tomu neměla motivaci, parťáka, co by mě hecoval a prostě jsem se vždy dokázala přesvědčit, že to není pro mě :) Před měsícem mě ale něco, teda spíš někdo donutil vyběhnout a skvělý na tom je, že jsme na tom kondičně tak nějak stejně (on je na tom asi malinko líp:)). Pořídili jsme si totiž štěňátko vlčáka, a to je ten nejbáječnější parťák na světě! Začínali jsme spolu postupně od krátkých tras (nejdřív jsme se báli vzdálit od domovních dveří, takže výhra byla malá procházka kolem), přes ty delší (s malou asistencí jsme došli až na protější kopec!), až po nynější vrchol, kdy vyjdeme ráno, když je ještě fajnově chladno, pozdravíme všechny pejsky ve vsi, vyběhnem si na kopec na zříceninu hradu, tam si pohrajem a běžíme sprintem až domu. Trasa to není dlouhá (asi 3km), ale my si jí tak užíváme, jako kdybysme běželi na nejprestižnějších závodech. Jsem si taky jistá, že časem trasu prodloužíme, protože nám ten pohyb tak krásně nastartuje den.. je to skoro jak nějaká droga:)
  Šárka F. sarka.fleischmannova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 170. Nejraději vybíhám na lesní cestičky. Naposledy jsem šla vyběhat svalovou horečku z kruhového tréninku :-) a běh prokládala protahováním (fakt to bolelo) a mlsáním ostružin, kterých bylo kolem cesty nepočítaně.
  Běhám kvůli endorfinům, hezkým nohám a celkové fyzické odolnosti ;-)
  Pavluska007@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 171. Celý život jsem si myslela, že běh není nic pro mě.. Ale stejně mi vrtalo hlavou, proč jiní zvládnou běhat spoustu km a pro mě byť jen jeden je utopie.. Loni koncem června jsem to znovu zkusila, nedávala jsem si extra cíle a ono to najednou šlo.. 4km v jednom kuse jsem uběhla asi za týden každodenního běhání a už jsem v tom lítala :-).. Shrnu to: běhám 13 měsíců, takřka denně, v horku i v mrazech obvykle kolem 6km.. A ten pocit je k nezaplacení... A že běh úplně nejlíp tvaruje tělo, to je další super bonus..
  Dnes jsem běžela v extra horku až kolem poledne, v lesích v Jižních Čechách, sama, ptačí zpěv mě doprovázel, les provoněný sluníčkem byl úplný balzám na duši.. 6,29km sama se sebou.. Miluju ten čas, kdy si krásně srovnám myšlenky a udělám něco pro zdraví a kondici.. evellynn@email.cz

  OdpovědětVymazat
 172. Ahoj Terez :) Já normálně moc neběhám, ale tenhle článek mě tak trochu namotivoval, tak jsem se do toho pustila :) Když už jít běhat, tak jedině do přírody, tak jsem vyrazila do jednoho lesoparku u nás v Plzni co se jmenuje Homolka, je to tam moc hezký :)
  zikovahh@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 173. Ahoj Terezko,
  vyběhla jsem zrovna dnes ráno (nemohla jsem totiž vůbec spát! Tak mě napadlo, že si takhle v 5:30 půjdu zaběhat) a bylo to vážně fantastický!! Ráno normálně neběhám, protože si radši přispím, a tak chodím spíš večer. A ten ranní běh byl vážně báječný! Takhle nabitá energií po celý den jsem snad nikdy nebyla!! Chodím běhat do nedalekého lesa, protože mi není moc příjemné, když na mě někdo kouká nebo když někoho potkám, což se v našem lese moc nestává. Měj se krásně
  simca.pil@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 174. Ahoj, já běh také miluju! Tedy stejně jako jiné sporty a se svým snoubencem a naší fenečkou běháme alespoň dvakrát týdně večer po práci. Všichni tři se krásně protáhneme (tedy hlavně my dva lidské prvky naší smečky, kteří denně sedíme v práci u počítače) :-) kromě běhu chodíme ještě pravidelně do posilovny a plavat. Bez pohybu bychom nemohli žít!
  Terez,měj se hezky a přeji ti,abys brzy vyběhla, tentokrát už s kočárkem :-)
  oborilova.veronika@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 175. Ahoj Terezko, naposledy dnes rano :) Je to k nevire, ale prekonala jsem svoji nechut k behani a uz asi 4 mesice pravidelne beham, tak 2 - 3x tydne s kolegy rano pred praci. Nejvetsi motivaci jsou pro me prave kolegove, se kterymi jsem domluvena, a tak to prece nemuzu vzdat.. ;) A neni krasnejsiho zacatku pracovniho dne, nez po behu a osvezujici sprse, nikdo me pak jen tak nerozhodi! :) Martina Muj e-mail: mn.martina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 176. Ahoj Terezko,
  tak dnes se zapojuju do tvé soutěže poprvé, protože letos jsem běhání zas po pár letech propadla. Jdu i dnes, v nejteplejším den v roce :) Běhám nejčastěji v Grébovce, protože ji miluju, Folimance, protože mě motivuje k delším trasám, nebo o víkendech u rodičů na Moravě, protože je tam super vzduch!
  A proč běhám? Pro radost, pro přirozenost pohybu a pro hezčí zadek :)
  Měj se krásně a přeju, ať si taky brzy zaběháš.
  andreavykopalova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 177. Ahoj,
  obvykle běžím prašnou cestou kolem dřevěného srubu, asi půl kilometru lesem, přes jinou vesnici a pak se cesta napojí na takovou menší silnici, po které dobíhám domů. Silnice vede mezi poli a je lemovaná ovocnými stromy, takže moc příjemné prostředí. Celý okruh má kolem 4,5 km. Bez MP3 a psa nevybíhám ;-)

  Hezký večer,
  Petra

  choutkova8@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 178. Dnes se mi krutě nechce behat, ale po přečtení tohoto článku jdu, noc je ještě mladá. Zapomenu na všechny potíže a bude zase upocene a hej. Nordmarka forever!
  BarainOslo
  kamard-ka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 179. Ahoj Terezko,
  motivační věty jsou super. S během jsem začala před rokem. Nejdřív mi dalo zabrat i 50 metrů :-) ale postupně jsem se propracovala k 5 km a můj zatím rekord je 7 km. Chodím běhat v lese, brzy ráno, to ticho, ta vůně lesa, je to nádhera a krásně si vyčistím hlavu, mám dvě malé holčičky, takže si užívám i to, že na mne níkdo chvilku nemluví. :-)Hezký večer Eva
  ekomady@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 180. Ahoj Terko, obvykle vyrazim do naseho lesoparku nebo k Jizere, tam je vetsi klid. Teprve s behem zacinam, takze postupne si trasu prodluzuji. Nyni mam neco lehce pres 3km.
  Drzim palce, at porod dopadne na jednicku!
  Diky za peknou soutez, zdravi Marketa (marketa.sourkova@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 181. Ahoj Teri,

  já chodím běhat celkem pravidelně, ale hlavně v zimě, nebo když je tak do 15 stupňů. Když je více, moc si běh neužiju a jen se potím ve vlastní šťávě :) A to mi kazí celý zážitek, takže jdu raději na kolo a na běh si počkám, až bude zase o něco málo chladněji. Každopádně - obdivuju všechny, kteří jsou schopni v letním počasí vyrazit.

  Avšak i do počasí jarního či letního by se hodily nové tenisky, tyhle vypadají skvěle :)

  Díky za soutěž a přeji Vám všem třem mnoho štěstí a pohody v životě! :)

  Email: jana.kopcakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 182. Opět další krásná soutěž motivující k vyběhnutí. :-) Já stále s během začínám, běžím jako slimák a nejraději běhám s manželem. Dnes jsme běželi z centra historické Olomouce přes most, podél řeky s výhledem na dominanty města (Klášterní hradisko, katedrála sv. Václava). Máme 4 kilometry a kousek a nádherná trasa, kterou budeme určitě opakovat. A ten pocit potom ve sprše je prostě nenahraditelný, taky si to celou dobu musím říkat, jak mi bude potom nádherně. Krásný večer, Petra Hedvika
  smekalovapetra@email.cz

  OdpovědětVymazat
 183. Ahoj Ter,
  skvělá soutěž :) jsem teď v Kanadě a běhám tu docela pravidelně :) je tady hrozně lehké se přemluvit pro běh, protože tu běháš kolem jezera a máš nádherný výhled na hory :) je to tu prostě nádherné! V ČR běhám tak 5 km, ale jak to tady běhá samo, tak dávám 7-8 km :) nádhera! občas se bojím, že potkám medvěda a o to víc běžím rychleji :D :D
  Pokud chceš, můžeš mě sledovat na instagramu :) @marketkasabyk :)
  Díky a Měj se hezky :)
  Markét
  m.sabatkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 184. Ahoj Ter,
  skvělá soutěž :) jsem teď v Kanadě a běhám tu docela pravidelně :) je tady hrozně lehké se přemluvit pro běh, protože tu běháš kolem jezera a máš nádherný výhled na hory :) je to tu prostě nádherné! V ČR běhám tak 5 km, ale jak to tady běhá samo, tak dávám 7-8 km :) nádhera! občas se bojím, že potkám medvěda a o to víc běžím rychleji :D :D
  Pokud chceš, můžeš mě sledovat na instagramu :) @marketkasabyk :)
  Díky a Měj se hezky :)
  Markét
  m.sabatkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 185. Ahoj Teri, právě jsem na dovolené v nemeckých Alpách a včera jsme vyběhli menší kopec a dnes ráno se nemůžeme ani ohnout zavázat si tkanicky:D ale ten pocit, když tě tahnou nohy a ten nával endorfinu je navykovy:) Mej se krásně e.bielkova@hotmail.com

  OdpovědětVymazat
 186. Ja se snazim behat tak 3x tydne. Privedla me k tomu kamaradka, ktera si dala challenge 100km za mesic. A tak jsem si rekla, ze to zkusim taky a desne me to chytlo. Po 9 hodinach v praci na zadku si protahnout kosti. Mam svoje 7km kolecko v Dablickym haji, kolem hvezdarny, vsechno lesem, jen chvilema loukou. 🙏🏼 Verca v.trnkovaa@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 187. Ahoj Tero😊,
  Ja beham pravidelne, snazim se tak 3x tydne svoje 7km kolecko v Dablickym haji, kolem hvezdarny a tak. Je to prevazne lesem, takze se to da i tehle silenejch vedrech. Behani me nikdy nejak moc nebavilo, ale kamaradka si dala challenge ubehnout 100 km za mesic, tak jsem to taky chtela zkusit. No a chytlo me to a ted uz se vzdycky nemuzu doclat, az zas vybehnu po praci si protahnout kosti. 🙏🏼 Verca vvercas@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 188. Ahoj...my jsme dnes běželi s tátou 6 km ( on zvládne vic a ve větším tempu, ale mně to prozatím staci ����) zrovna jsme na dovolené a udělali jsme si ranní výběh kolem jezera ��
  A přeji vám spoustu štěstí pro vaše budoucí miminko ��
  barva.vrsova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 189. Ahoj, běhám pravidelně, momentálně mám tréninkový plán na půlmaraton, který poprvé zkusím na podzim. Neskutečně se těším!❤️ Mám takovou hlavní trasu, vždycky kolem skautské základny vedle našeho domu, přes silnici, počáteční kopec, polní cesty a pak většinu přes "polní" silnici. Tahle cesta mi dává rozmezí od 0-12 km, když si zaběhnu takový menší okruh vîckrát, tak i 15. Ale s trénováním mi to stačit nebude a budu si muset najít nějakou delší trasu. �� Měj se moc hezky a užívej léta! denca.svetelska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 190. Ahoj :) Já jsem se k běhu vrátila po dvou letech. Dnes jsem ráno zkusila 3km lesem, kde byl krásný vzduch po dešti s vůbec teď nechápu proč jsem z ničeho nic s během skončila. Ale jsem zase "v tom" , takže nemyslím negativně na to, že jsem už teď mohla být mnohem lepší, šle mám radost z toho, že jsem znovu začala.Tvé motivační věty mi určitě pomůžou k novému startu. Díky za ně. Petra - hejlova.pe@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 191. Ahoj Terezko, segra mne pridala k jeji skupince bezcu. V srpnu mame za ukol nabehat 100 km, pro nekoho malo, pro jine moc. Konec vymluv, zavazala sem boty a vyrazila. Prvni kilaky v nohach, snad se brzy dostanu k svym byvalym 8 kilackum. Bydlime na kraji mesta, ma trasa vede kolem farmy, a osli hykani mne doprovazi temer po celou trasu. Proste parada. Krasne dny. PS: mame doma taky Lvice, mas se na co tesit. �� Pavla, pasula@email.cz

  OdpovědětVymazat
 192. Ahoj!
  Není to tak dlouho, co jsme se přestěhovali, a tak jsem šla běhat, abych poznala okolí a zjistila kam vedou polní a lesní cesty kolem domu. Nebyl to moc dlouhý okruh, jen 5 km, ale byl to jeden z mých nejrychlejších běhů, protože jsem vyběhla ještě za velkého sluníčka, ale chvíli potom se začaly valit černé mraky a tak strach, aby mě nechytil déšť mě donutil pěkně zrychlit tempo :-D. Hezký den! nikolka.nociarova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 193. Ahoj!
  Ja běhám s přestávkami už pár let. Kdyby mi někdo kdysi řekl, ze doběhnu dal nez na tramvaj, zasmál a bych se mu. Nedávno z toho byl půlmaraton a běhání se stalo moji terapií. Momentálně běhám podél moře v Kanadském Vancouveru a nemohu se toho nabažit! :) Veronika.tomeckova@aiesec.cz

  OdpovědětVymazat
 194. Milá Terezka, strašne rada sledujem Váš blog, povedala by som, že som závisláčka. Generačne som v porovnaní s Vami niekde inde-54 rokov,ale k tomu športu-radšej mám bicykel, ale raz za týždeň dám i taký ,,lajtkový,, beh, alebo rýchlu chôdzu so psíkom. Držím palce nech Vám dopadne super 9-mesašné finále a veľa zdravia, šťastia a síl na život v trojici.

  OdpovědětVymazat
 195. Posílám velké ahoj!:)
  Rozhodla jsem se to zkusit. Sebrala jsem se tedy a i když jsem byla po práci, aspoň na chvíli jsem vyběhla.
  Moje motivace byla celkem jednoduchá a zároveň úžasná. Bydlím necelé dva až tři kilometry od mé sestry, která má již dvouměsíční holčičku a je úžasná! No a taky ty boty vypadají fakt skvěle. :))
  Vyběhla jsem z domu a hned jsem viděla kostelík, co máme naproti. Dále má cesta vedla po hlavní silnici, proběhla jsem přes koleje, přes které však už dlouho žádný vlak neprojel. Zabočila jsem na polní cestičku a vyhlížela konec kopečka a zároveň jsem sledovala zdejší zámek. Vyběhla jsem u malého rybníku. Už jsem potřebovala vyběhnout mírný kopec k sestřinýmu domu.
  Úkol splněn a vidět se smát mojí krásnou neteř byl ten nejhezčí pocit na světě.
  Krásný den ti přeji, protože můj už krásný rozhodně je. :)
  E-mail: rominx@seznam.cz

  OdpovědětVymazat