Stránky

pondělí 17. července 2017

Jak rozbrečet TerezuInOslo...

Johni zastaví na chvilku u Botelu Admirál a posílá mě pro klíče od starého bytu, který zapomněl v šuplíku pod kopírkou. Já se na něho podívám se zdvihnutým obočím, ukážu na břicho a dodám: "You are really sending me to run up the stairs?" A on na to suverénně: "But you are so fit, my preggo!" Takže neodporuju a už si to štráduju v neděli odpoledne do hubu pro zapomenutý klíče... Odemykám, vcházím do chodby a najednou vidím u stropu nafouknutej balónek... BUM!!!! Najednou kolem mě všude lítaj konfety, hraje hudba, mně padaj slzy na zem a ... páni, tam je tolik lidí. A tolik miminek!!! :))) 

Tak takhle rozbrečet TerezuInOslo...

Se všema se zdravím a vítám a zjišťuju, že slzy padaj na zem skoro všem, nejenom těm tehotnejm :) A že jich tam bylo.
Kdybych neměla od Johniho dneska nařízenou večerku v deset, tak bych vám tu psala až do aleluja... o tom, jak vynikající jsme měly dorty, jak nádhernou dekoraci holky přichystaly, jak jsem tak ohromně ráda viděla všechny ty, kteří dorazily a jak mě zase někdo nachytal, aniž bych něco tušila. 

Děkuju všem, kteří jste byli součástí toho nádhernýho překvapení. BabySalte bude vskutku spokojený miminko, protože už teď má kolem sebe tolik hodných duší.


Tak teď už na kutě a vy se můžete těšit na další fotky a vůbec...  těším se, až mi nebudou padat víčka únavou a napíšu vám, jaká ta babyshower vůbec byla a co holky připravily za překvapení :)) 

Tak krásnou dobrou noc
Vaše TerezaInOslo


8 komentářů:

 1. Nádherný ♥ byla bych dojatá. Vypadáš Terezko fantasticky, všem Vám to sluší

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak já byla :) Moc děkuju, Veru. Já už si tedy teď připadám spíš jako koule, tak moc dkěuju za milá slova :)

   Krásný večer
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 2. To zní krásně :) A také úžasné fotky :)
  Veronika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju, Veru :) Byla to paráda :))

   Hezký večer
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat