Stránky

pátek 14. července 2017

FRESH NEWS: Jedno dilema, ovocný knedlíky a břicho v 9. měsíci

Nikde nikdo. Je po práci, Johni je ve městě a já jsem doma. Mám otevřený dveře na balkón, hraje mi hudba a piluju poslední kapitoly, vybírám ilustrace a finální verzi obálky. Nohy mám nahoře, protože vypadají, jako by je někdo nafukoval dobrých patnáct minut a mohly by se vznášet u stropu, jako ty zlatý heliový balónky. A ruce mám upatlaný od toho vynikajícího ledovýho melounu, kterej jsem právě vytáhla z lednice a nemůžu ho přestat jíst. A to jsem vám ještě neřekla, že jsem před chvilkou spořádala naprosto geniální ovocný knedlíky, na který jsem už měla chuť několik týdnů. A co, že byly kupovaný. Posypkala jsem je tvarohem, cukrem a polila rozpuštěným máslem. 

A bylo to jako nebe v puse. Bylo jich dohromady osm a čtyři měly být pro Johniho. 
Jak myslíte, že to dopadlo? 
Nám už zbývají tři týdny do oficiálního termínu ... Páni, už jenom tři týdny! A já pořád nemám vypráno a vyžehleno, pořád nemám sbalenou tašku do porodnice a v pokojíku je několik velkých nevybalených krabic.

Ale tenhle víkend už (skoro) všehno dodělám. Slibuju, že se Tereza jmenuju. A už se na to těším :) 


Mám napsaný seznam věcí, které bych ještě ve dvou chtěla stihnout... letní kino, snídani v Esce, výlet za Prahu do lesů a k jezeru, vykoupat se alespoň jednou ve slaném bazénu, zajít na kosmetiku, uvázat si jednu květinovou krabičku pro radost... tak jsem zvědavá, kolik toho bude.

Myslím, že si méďa vybere nejlepší možný datum, ať už to bude kdykoliv. 

Tak třeba tu už bude zítra? Kdo ví?

Tak krásný pátek a užívejte léta, jahod, čtení, válení a těch vašich nejmilovanějších. 
Vaše TerezaInOslo

6 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Děkuju Viki :)

   A přeji hezký večer.
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 2. Ty jo, to už je pořádný bříško, moc ti sluší. Vzpomínám, jak jsi psala, že žádné neroste :) Ta knížka Mapy je úžasná! A králíčka moc závidím, také po něm už delší dobu pokukuju. Držím palce, ať to všechno v následujících dnech zvládnete!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To teda :) Děkuju. Taky, že žádné dlouho nerostlo :))

   Moc děkuju za držení palců a těším se na další komentář.
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 3. To teda :) Děkuju. Taky, že žádné dlouho nerostlo :))

  Moc děkuju za držení palců a těším se na další komentář.
  Vaše TerezaInOslo

  OdpovědětVymazat
 4. Terezko, moc Ti to sluší:-) Četla jsem, že i Peťa Budka čeká mimi. Mám radost. Odkud máš prosím tu nádhernou lampu? Držím pěsti. Ester z Olomouce

  OdpovědětVymazat