Stránky

středa 7. června 2017

Všechno to dobře dopadne

Včera jsem upadla do postele s tím nádherným pocitem, že téměř všechny ty rozdováděný puzzle v našem životě do sebe konečně začínají zapadat. Už taky bylo na čase  :) Včerejšek byl prostě báječnej a plnej dobrých zpráv. BabySalte je prý spokojený miminko, roste tabulkově a už se otočil hlavičkou dolů, koupili jsme naše první auto a je to hybrid (jeeej :), dostala jsem zelenou od paní editorky, mám obrovskou chuť na finálové kapitoly a nemůžu se dočkat, až bude knížka venku, nabrali jsme dalšího zaměstnance, objednala jsem malíře a severské dekorace do dětského pokojíku, střihla jsem si dvě interview - jedno o ekologii a třídění a druhé o mém těhotenství a přípravách na to být mámou, v hubu máme už připravené kočárky a vybavení pro mimi a zítra vyrážíme na náš mini babymoon a já už se těším jako malá :)

Včerejšek byl prostě jeden z těch intenzivních dnů, 
kdy se vám skvěle usíná, protože jste na sebe pyšní.
.Největší radost máme ale z budulínka. Roste prý jako z vody a daří se mu skvěle. Paní doktorka byla skvělá, ostatně jako vždycky. Hned, jak mě uviděla, říká: "Terezko, vám to tak sluší. To jste určitě přibrala. Máte už konečně takový krásný buclatý tváře :)" Ve skutečnosti tedy řekla, že mám krásně plnější obličej, ale já si to přeložila do svýho jazyka :) A já v tu chvíli nevěděla, jestli se mám smát, nebo brečet. Nakonec jsme se usmívala od ucha k uchu, protože i když jsem v životě neměla víc kilo než teď, nikdy jsem si nepřipadala ve svém těle tak dobře. A mít těhotenský bříško je prostě kouzelný. Na to se můžete každá těšit.

Mě asi vážně nikdy nepřestane fascinovat, co ženské tělo v těhotenství dokáže.

Blbá zpráva je ta, že čím lepší jsou ty dny v našich životech, a čím víc se toho kolem nás děje, o čem bych mohla psát až do aleluja, tím míň času na vás vlastně mám. A trochu mi to trhá srdce. Mám takovou naivní představu, že když jsme si "objednali" to spací miminko, tak by to na mateřský mohlo být lepší, ne? Třeba se mi tyhle sladký představy hned rozplynou, ale třeba taky ne. Kdo ví?

Včera večer jsem se chvíli sama se sebou prala v posteli. Chtěla jsem vám to všechno sepsat ještě za čerstva a plná té euforické energie. Mám psát? Nemám psát? Mám psát! Tak jo, přitáhla jsem si počítač, nasadila brýle, uvelebila se na polštářích, napsala nadpis a ... usnula :)) Těhotenská klasika. Tak jsem si musela ukradnout chvilku ráno před prací. A chtěla jsem vám těmi dnešními FRESH NEWS sdělit, že pro vás všechny, kteří se právě zmítají někde mezi realitou a sny a neví kudy kam, mám jednu dobrou zprávu.

Všechno to dobře dopadne. 
 Je to sice občas pěkná dřina, ale ten pocit, ten pocit až to do sebe klikne, ten je nejlepší na světě.

Pozdravuju všechny bláznivý snílky na světě a věřte mi, ono si to sedne :) 
Vaše TerezaInOslo 

5 komentářů:

 1. Parada, parada a parada! Uzijte si babymoon a uz ted se tesim na fotky!!
  Mejte se vsichni kraaaasne a nejkraasnejs!!
  Papa ByGabra

  www.bygabra.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Terezko, šetři se a odpočívej, dokud to jde. Myslím si, že oželíme, když nám budeš míň často psát. Hlavně abys byla s mimi v pořádku ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Terezko,mimíku buďte v klídku a pohodě.

  OdpovědětVymazat
 4. Terezko, taky jsme si objednali spací miminko a máme ho tak napůl...v noci celkem spí ( i když dnes ve 3 ráno budíček a už nezabral), ale přes den je to celkem uplakánek a každé uspávání je boj. Jsou mu 2 a půl měsíce. Miminko je program na celý den, nestíhám nic než péči o něj, protože je neodložitelný a chce pozornost a chovat se. Budi Ti držet palce, abys stíhala i jiné věci, mně se to zatím nedaří :) Ale péče o vlastní dítě je krásná, když vidíš jeho pokroky, úsměvy, první pasení koníků...člověk vidí, že to má smysl.

  OdpovědětVymazat