Stránky

pátek 9. června 2017

FRESH NEWS: TerezaIn... aneb náš babymoon začal pohádkově

Probouzím se v polštářích někde uprostřed polských Tater. Do pokoje svítí nádherné sluníčko, vedle mě spokojeně sní Johni a já jsem obtočená, kolem těhotenského polštáře, který na našem babymoonu rozhodně nemohl chybět. Babymoon se říká poslední dovolené předtím, než to vaše společné štěstí vykoukne na svět. Měl by to být čas, kdy si budoucí rodičové sbalí saky paky a vyrazí na pár dní odpočívat. Někam k moři, do hor, na chatu, kamkoliv, kde jim bude spolu dobře. My jsme původně plánovali jet někdy v druhém trimestru někam na pláže k moři, jenže jsme to kvůli všemu tomu cestování a práci vůbec nedokázali nacpat do kalendářů, tak vyhrály hory a perníková chaloupka na samém konci světa. 

Zabalili jsme si vytahaný tepláky, pár knížek, deskový hry pro dva, pár pleťových masek, voňavý kuličky do vany a nějaký ty dobroty na večer. 
Prostě všechno to, co se skvěle hodí na pár dní naprostého odpočinku.Tak my si jdeme užít té polské nádherné přírody, protože venku je naprosto kouzelně. 

Krásný den a hýčkejte se! 
Vaše TerezaInPoland

8 komentářů:

 1. O babymoonu slyším poprvé, ale okamžitě ho zapisuji i do naších plánů někdy v daleké budoucnosti, protože to je geniální ! :)

  Zápisky z cest a života v Anglii ⇨ Diary of M

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mám radost :) Myslím, že budete oba nadšení :)

   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 2. Vypadá to nádherně, krásně si to užijte :)

  OdpovědětVymazat
 3. prosím odkaz na to bydleni, vypada to božsky :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budu ještě o celém babymoonu psát rozsáhlejší článek. Ale link na ubytování přikládám tady. Místo se jmenuje Górská osada a je to kousek od městečka Zakopané: link http://gorskaosada.pl/gorskaosada.en

   Tak doufám, že se Vám tam bude líbit jako nám :)
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 4. Božínku, tak to vám závidím, ta chaloupka je nádherna:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo tam nádherně :) Hned bych se vrátila!!

   Krásný pátek
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat