Stránky

pondělí 27. února 2017

FRESH NEWS: Zvu vás k nám domů na nedělní brunch

Vítejte. A já mám nápad. Co si takhle jednou přivstat třeba i ve středu a nachystat si sami sobě, manželovi, přítelovi brunch snů. Co vy na to? No, jak vás znám, tak minimálně pár z vás se toho chytí a bude mě ve středu za svítání proklínat, aby si po pár minutách vychutnávalo ten nádherný pocit loudavého rána s dobrým jídlem i ve středu. 

A co teprve ten moment, když někomu tím brunchem uděláte krásnější ráno?
 

A vůbec se nemusíte patlat s palačinkama. U nás vyhrává na plný čáře zapečený chleba se sýrem, pomazaný lučinou a zaklopený křupavou slaninkou a vařené vejce k tomu. To hravě po ránu zvládnete. Trouba se rozehřeje, když si dáte sprchu. A slaninka se opeče do křupava, než si dáte make-up.

Tak držím palce a užijte si to. A pamatujte si, že tyhle malé drobné radosti a nevšední rána, to jsou ta, která si budete pamatovat. 

Tak těch jiných momentů a drobných radostí sbírejte tak akorát. Ať vás ten život baví čím dál tím víc.
 

A dejte mi vědět, jestli do toho půjdete :) Jsem zvědavá!
 
Vaše TerezaInOslo


8 komentářů:

 1. Vypadá to nádherně! Těším se na to,až takto budu moct tvořit a dělat hezčí rána :)

  OdpovědětVymazat
 2. Manžel vstává ve 3/4 na 5 a já v 5, tak to nevím.. brunch v 5 ráno?

  OdpovědětVymazat
 3. tak jo! zítra je středa, prvního března, ideální čas :-) ráno udělám aspoň ten zapečený chleba. možná by mohl stačit toastový :-) Děkuji za inspiraci

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to krásně :-) My takhle stolujeme každý víkend i s dětmi, dokonce jsem o tom zrovna v neděli vydávala článek :-D Náhoda :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Já mám takový malý brunch teď skoro každý den. Od té doby, co jsem na mateřské tak mám na snídaně konečně čas a tak si v klidu vychutnám vajíčka a kávičku, akorát mi u toho často někdo sedí na klíně, ujídá a hrabe se v talíři:)))

  OdpovědětVymazat
 6. Bože to vyzerá krásne! A tie palacinky!!

  Lost in Denmark

  OdpovědětVymazat
 7. Moc hezky nadekorováno! Úplná harmonie jídla a doplňků...;-) Mám hrozně moc ráda ty pryskyřníky s černým středem. Normálně květiny nekupuju, využívám aktuálně kvetoucí, ale tyhle si musím aspoň jednou pro radost pořídit...:-) P.

  OdpovědětVymazat