Stránky

středa 19. října 2016

FRESH NEWS: Jeden úplně normální a přesto tak kouzelný večer

Útulno. Teplo. Sedím na křesle, rozhlížím se kolem dokola a jsem spokojená. Odpočatá a vděčná. Na nohou mám takový ty chundelatý papuče, ze kterých máte tak velkou radost, když je najdete zahrabané po létě v krabicích. Dnešní večer ja tak normální a přesto tak kouzelný. Já vařila večeři, zatímco Johni montoval stůl, který jsme nestihli smontovat asi tři týdny. Já vím, já vím, babi. Musíme odpočívat. Jen jsem vám chtěla napsat, jak ten odpočinek je fajn. Nic neplánovat. Nikam se nehnat. Prostě být. Sami se sebou. S těmi, se kterými je vám dobře. 

Miluju všechny ty zajímavé akce a eventy, kterých je kolem nás za poslední rok víc než dost. Miluju ale ještě víc být tady a teď. A mít svoji dětskou radost z toho, že jsme doma. I když vlastně je tu ještě ten stůl. 

Ten totiž taky hraje taky nemalou roli v mém radostném rozpoložení. Vždycky jsem si tak moc přála mít takový ten velký masivní stůl pro hodně lidí a pořádat večerní dýchánky pro přátele a rodinu. Navařit. Všechno načančat. Pustit jazz a míchat koktejly s květinkama. Pak krájet tu nádheru toho momentu a kochat se spokojeností hostů. Tedy doufám, že budou spokojení. Někdy to zas budu muset vyzkoušet. A ohromně se na to těším!

Tak krásnou dobrou noc. Já jen, že jsem s vámi tu svoji radost tam moc chtěla zase sdílet :) 
Vaše TerezaInOslo

7 komentářů:

 1. Naprosto rozumím. Takové momenty jsou nejlepší. ��

  OdpovědětVymazat
 2. krásné a útulné to tam máte Terez :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj. Super článek. Můžu se zeptat odkud jsou židle?

  OdpovědětVymazat
 4. Tak přesně takový stůl jsem si taky dlouho přál a před pár měsíci jsme si ho koupili a já konečně můžu všechny svý přátele hostit u jednoho místa! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Z článku je opravdu cítit tak kouzelná pohoda a klid. :)

  OdpovědětVymazat