Stránky

středa 19. října 2016

FRESH NEWS: Jeden úplně normální a přesto tak kouzelný večer

Útulno. Teplo. Sedím na křesle, rozhlížím se kolem dokola a jsem spokojená. Odpočatá a vděčná. Na nohou mám takový ty chundelatý papuče, ze kterých máte tak velkou radost, když je najdete zahrabané po létě v krabicích. Dnešní večer ja tak normální a přesto tak kouzelný. Já vařila večeři, zatímco Johni montoval stůl, který jsme nestihli smontovat asi tři týdny. Já vím, já vím, babi. Musíme odpočívat. Jen jsem vám chtěla napsat, jak ten odpočinek je fajn. Nic neplánovat. Nikam se nehnat. Prostě být. Sami se sebou. S těmi, se kterými je vám dobře. 

Miluju všechny ty zajímavé akce a eventy, kterých je kolem nás za poslední rok víc než dost. Miluju ale ještě víc být tady a teď. A mít svoji dětskou radost z toho, že jsme doma. I když vlastně je tu ještě ten stůl. 

Ten totiž taky hraje taky nemalou roli v mém radostném rozpoložení. Vždycky jsem si tak moc přála mít takový ten velký masivní stůl pro hodně lidí a pořádat večerní dýchánky pro přátele a rodinu. Navařit. Všechno načančat. Pustit jazz a míchat koktejly s květinkama. Pak krájet tu nádheru toho momentu a kochat se spokojeností hostů. Tedy doufám, že budou spokojení. Někdy to zas budu muset vyzkoušet. A ohromně se na to těším!

Tak krásnou dobrou noc. Já jen, že jsem s vámi tu svoji radost tam moc chtěla zase sdílet :) 
Vaše TerezaInOslo

14 komentářů:

 1. Naprosto rozumím. Takové momenty jsou nejlepší. ��

  OdpovědětVymazat
 2. krásné a útulné to tam máte Terez :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj. Super článek. Můžu se zeptat odkud jsou židle?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju :) Židle jsou z Tchibo.cz. Máme i dvě šedé, původně jsem je chtěla mít u stolu dohromady, ale nevypadá to zas tak dobře, tak asi ještě přikoupíme dvě bílé. Zdravím a přeji krásný prodloužený víkend :)

   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 4. Tak přesně takový stůl jsem si taky dlouho přál a před pár měsíci jsme si ho koupili a já konečně můžu všechny svý přátele hostit u jednoho místa! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Juhuuu, tak to má radost. Taky jsem si ho dlouho přála, ale nikdy jsme na něj neměli prostor.

   Krásný víkend
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 5. Z článku je opravdu cítit tak kouzelná pohoda a klid. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mám radost :)

   Zdravím jmenovkyni :)
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 6. Sedím si v Ostravě na hlavním a čtu znovu tenhle pohodový článek. Při pracovní neděli je to potřeba... Rozhlédnu se a říkám si, že ty slečny vedle odněkud znám... A ony se zvednou a jdou za tebou a Johnym :D Tak šťastnou cestu a pohodový zbytek víkendu ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ju, vážně? Měla jsi přijít pozdravit :) Moc ráda poznávám čtenáře osobně :) Tak příšte. Krásný víkend!

   Vymazat
 7. Stůl je super, je to masiv buk nebo dub? A můžu se zeptat odkud je a rozměr? Sháním přesně takový a aby se tam vešly vedle sebe 3 židle. Markéta

  OdpovědětVymazat