Stránky

neděle 11. září 2016

Klapka. Nesvatbovi v akci potřetí!

Nádherná louka posetá lidmi, kteří se po letech zdraví a objímají. Vdává se nám Irene z naší keplerácký "funny four" a čekání na louce zkracujeme přetřásáním historek z gymplu. Ty jsou nesmrtelný... Po louce lítaj polibky i motýli a mává se na děti. Je teplo, skoro horko a vzduch se ani nepohne. Lučnímu kvítí to v zavařovačkách sluší a pánům se rosí čelo. Taková pravá svatební pohodová sobota někde u hostivařské přehrady.

První zářijový víkend je na svatby úplně nejlepší. 
.Vzpomínám na naše "ano" (teď jsem si zas a znovu pustila naše svatební video TADY), mačkám Johnimu ruku a v tom se do dvou violloncell boří smyčce. Všichni pozorují nevěstu a tátu, jak vycházejí zpod mohutnými borovicemi. Je to můj nejoblíbenější moment, kdy tátové vedou nevěstu. 

Všude se mísí emoce s láskou a tátové jsou pyšně dojatí.


Jako svatební milovník bych vám o svatbách mohla psát až do aleluja. Jenže... je právě čtvrt na jednu ráno a já už za pár hodin musím zase z postele do legín. Zítra máme další kemp a v půl sedmé už musíme být v autobuse směr trénink národního teamu. Takové ryze pohodové nedělní ráno. Tak já jdu do peřin, i když bych tu mnohem raději byla s vámi.

Krásné dobré ráno a kdybyste dostali chuť na nějaké svatební články, můžete nakouknout TADY

Krásné dobré ráno a odpočívejte i za mě :) 
Vaše TerezaInOslo

8 komentářů:

 1. Moc krásné fotky. Ta svatba musela být úžasna! Ostatně tak, jako už svatby bývají. :D Moc pěknéé :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky.
  http://cathykonar.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Já se na to vaše video svatební dívám už po několikaté (a to já na vdávání vůbec nejsem) a je to tak skvělé, plné lásky, to jak jste si řekli ano a Tobě se rozzáří oči štěstím! Ach!

  OdpovědětVymazat
 4. Já tyhle svatební članky zbožňuju. Mohla bych ke číst pořád dokola. Nevěsta byla okouzlující a to luční kvítí...nádhera...
  A co se týče svatebního videa. Úplně mě rozněžnilo :)

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherná svatba :)

  Diary of M

  Krásný den přeje M.

  OdpovědětVymazat
 6. Sama jsem se nedávno vdávala a tvoje fotky mě zase vrátily k našemu dni :) Krásné prostředí, krásná nevěsta, vše, jak má být!

  OdpovědětVymazat