Stránky

sobota 2. července 2016

KVIFF 2016 den první

Je to tu FF - famózně fajn. Rychlé zprávy z centra dění ve Varech: nádherná atmosféra, teplý večer jako u móře, kupa nadšenců, moje oblíbená káva, spousta známých a městem se táhne střídmá velkolepost. Já už jsem po balneoterapii (vířivá bublinkobá koupel) a za chvilinku už se chystáme do centra. Venku leje a celé město je po včerejším bujarém nočním slavení ospalé. Naprosto geniální počasí zachraňuje situaci a nechá nás všechny jen tak se zabořit do sedaček a užít si pár filmů. 

Ještě ale předtím tu kávičku, prosím.Vače TerezaInOslo

P.S. Jsem pilná a přenáším vám celé dění festivalu na Snapchatu TEREZAINOSLO :)

7 komentářů:

 1. no tak to si ten sponzorovany odpocinek minuly vikend fakt potrebovala jako sul, kdyz tento vikend tak tvrde makas, ses smesna Terko

  OdpovědětVymazat
 2. Karlovy Vary si pamatuju jakožto prcek když ksem tam pravidelně jezdila do lázní s mou sladkou kámoškou cukrovkou :-). Nedávno jsem vzpomínala a přemítala jestli je to tam pořád stejné. Filmový festival musí být zážitek. Jednou bych se tam ráda podívala a při té příležitosti si Vary prošla a trošku zavzpomínala :-).

  Moc si to tam užijte, mrkněte na fajn filmy a mějte se báječně. Snapchat už pilně sleduju a fakt mě baví.

  Hezký večer. Jitka

  P.S.: nádherné šaty máš ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Terezko,
  včera večer jsem se z Var vrátil a už teď se těším na další :-). Vary jsou pro mě synonymem pohody, hezkého oblečení, filmů, potkávání se s přáteli, káviček a dobré nálady. Opravdu nádherná atmosféra, přesně jak píšeš.

  Měj se hezky.

  Jana C.

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné fotky - dýchá z nich příjemná atmosféra celého festivalu a města :) Je vidět, že jste si to užívali..

  Diary of M

  OdpovědětVymazat
 5. Byli jsme taky, sice jen na víkend, ale užili jsme si to!

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Teru, můžu se zeptat jaký je ten foťák? Doporučila bys ho(asi jo, když ho máš, že :-))? Někde jsem četla recenzi, že při natáčení videa vydává zvuk, který je slyšitelný na výsledném videu...je to tak?

  OdpovědětVymazat