Stránky

pondělí 23. května 2016

FRESH NEWS z Paříže: Tak prý už mám věk vhodný na Disneyland

Miluju narozeniny a ty letošní byly zkrátka a dobře naprosto dokonalý. Děkuju! :)) My jsme teď v hotelu v Paříži, leje tu jak z konve a my se chystáme vypravit se do města na snídani. Tak jen velmi velmi rychle, co se o těch narozeninách vlastně událo. 
.
21.května 2016
Ráno přicházíme na mojí nejmilovanější Farmu na brunch a tam sedí Michal a Polly, strejda z Amériky, jak jsem ho dlouhou dobu přezdívala. Každý rok v Norsku mi bylo ohromně líto, že nemůžeme s Polly, která má narozeniny stejně jako já, slavit spolu. Tak konečně :) Usmívám se od ucha k uchu a jsem nejspokojenější pod sluncem. Dojíme brunch a jdeme se projít přes Letnou a plánujeme, jaký dneska bude program, když najednou vidím známé tváře, jak tam vysedávají na dekách. "Jééé, hele, to je Ivet", překvapivě řikám Johnimu. Ten na mě jenom mrkne s tím jeho potutelným úsměvem. Nádherný překvapení! :)))) Odpoledne pak už máme domluvené slavení všeh těch květnových narozenin s rodinou. Sluníme se na zahrádce, cpeme si břuchy a přetřásáme rodinné historky. A pak kolem sedmé sedáme do Liftaga a jedeme směr letiště - Paříž. 
.
O narozeninovém ránu jsem totiž dostala od Johniho 
obálku a jede se do Disneylandu :))
.Disneyland byl naprosto okouzlující, pohádkový a zaslouží si článek plný fotek. Tak snad jen pár na naladění atmosféry. 

My jdeme objevovat Paříž a já se nemůžu dočkat croissantu, makronek a eclaires :))Grandiózní finální show o jedenácté. Řekla bych to asi takhle: čekala jsem hodně, ale takovou bombu... wow! 

Krásné pondělí a buďte někdy zase dětmi. Je to naprosto uvolňující a nabíjející pocit :))
Vaše TerezaInOslo

11 komentářů:

 1. Milá Terez, dodatečně všechno nejlepší k narozeninám!
  Ta překvapení, která ti blízcí nachystali, mě inspirovala - taky je lidem budu víc dělat, a vůbec nevadí, že třeba zrovna nemají narozeniny, vždyť důvod slavit se najde každý den - třeba to společné setkání...

  Aneta z psychoterapeuticky.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Krása ♥ Johni je prostě nej ;) Mého muže na překvápka moc neužije ( jsme oba takoví realisti), ale někdy si říkám, že by to bylo moc fajn ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Neskutečný kýč, i ta ulice směrem k Disneylandu.

  OdpovědětVymazat
 4. Moc hezký dárek, musel to být super zážitek. Také bych se tam ráda někdy podívala. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné fotky, muselo to být super! Disneyland je už dlouho na mém seznamu míst, které chci navštívit, tak snad se tam podívám co nejdříve! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Dodatečně přeju všechno nejlepší a spoustu úžasných překvapení a zážitků

  tripsandweekendactivities.wordpress.com

  OdpovědětVymazat
 7. Máš narozeniny ve stejný den jako můj manžel. Koukám, že toto datum je velmi oblíbené :). Přeji vše nejlepší

  Marketatrpisovska.blogspot.cz//LIFESTYLE BOOK

  OdpovědětVymazat
 8. ...spíš překvapeně říkám, než překvapivě říkám ;-). Jen postřeh, co bacil do oka.

  Všechno nejlepší!
  L.

  OdpovědětVymazat