Stránky

sobota 14. května 2016

FRESH NEWS: Nedokážu si bez toho představit můj život

Ráno se nám tak nechtělo z postele. Na programu byl ale další tréninkový kemp, protože do Mistrovství Evropy zbývá už jen několik měsíců. Vcházíme do tělocvičny, celí uzívaní. Jakmile slyšíme hudbu a vidíme všechny ty gymnasty, kteří srší energií, oba pochopíme, proč ten sport tak moc milujeme. Ta atmosféra. Ti lidé. Mám k nim obrovský obdiv. A tleskám. 

A přemýšlím, co bych v životě dělala bez gymnastiky. 

Naučila mě tolik věcí. Připravila mě na tolik životních situací, které bych se nikde jinde nenaučila. Dala mi nejlepší přátele a naučila mě prohrávat. 

Cestou do tělocvičny potkáváme šeříkový prales a v pauze dobíhám pro kafíčko a banana bread. A teď už je sobota pozdě večer a mně ještě zbývá jedna část choreo. Zatím přidávám pár fotek a těším se, až si budu moct vlézt někam pod deku a napsat vám všechny dojmy z Bratislavy a Hamburku. Už aby to bylo.


Vám přeji krásnou neděli a udělejte něco pro svoje tělo. Bude vám skvěle. 
Vaše TerezaInOslo

P.S. Pokud máte Snapchat, můžete se podívat, jak takový tréninkový kemp probíhá, jak skáče Johni dvojný, a jak jsem skočila salto na hlavu :)))

5 komentářů:

 1. Tvůj vztah ke gymnastice moc dobře chápu. Dříve jsem chodila několik let na balet a nemohla jsem se ho nabažit. No bohužel kvůli učitelce jsem musela skončit a jinde v mém okolí se už moc ani nevyučuje. :( :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
 2. Užívej toho, co tě baví, sálá z tebe super nálada ;)

  tripsandweekendactivities.wordpress.com

  OdpovědětVymazat
 3. Moc tě chápu :))) A můžu se zeptat, jak jsi na snaopchatu?? Pokud je to někde napsané tak se předem moc omlouvám :))

  OdpovědětVymazat