Stránky

středa 4. května 2016

FRESH NEWS: Co budu dělat zítra od pěti odpoledne

Dnešní den začal drsně. Sprinty v dešti, kdy jsem málem vypustila duši... Už totiž zbývá jen pár dní do závodu Wings for Life v Bratislavě, který v neděli běžím. Jedu podle tréninkového plánu a poupraveného jídelníčku, který jsem řádně prodiskutovala s těmi, kteří ví, jak na to. Až bude po všem, těším se až vám o tom všem napíšu. Dneska se mi tak urputně nechtělo z postele. Ale když jsem sbíhala schody z bytu, tak jsem se skoro vznášela. Nádherný to pocit. Ten musíte zažít.

Už jsem se naučila, že mě moje tělo bude milovat a odmění, za tu ranní dřinu.
 A to vám sakra pomůže, když se vám z té vyhřáté peřiny nebude tak strašně chtít. 

Dneska bych vás chtěla pozvat na milou akci zítra 5.5. od 5 hodin odpoledne v Radlické Sportovně. Ta pozvánka! Za povšimnutí stojí především up-cycled obálka z časopisu. Skvělý nápad! Je to Launch Party projektu Second Round a já jim všem z celého srdce fandím a na zítřek se ohromně těšim!!

Zcela jistě klikněte na Facebook event TADY, kde se dočtete mnohem víc.


A o co vlastně ten SecondRound je? 
(Text z Facebook stránky projektu Second Round)
 
SecondRound je nová online platforma založená na podpoře designérů, umělců, obchodů, seconhandů a projektů, kteří nějakým způsobem zakomponovali do své ideologie otázku udržitelnosti. A to formou redesignu, slowfashion, recyklace, junk artu, upcyklace nebo využitím ekologických a přírodních materiálů.

Našim cílem je toto téma představit trošku jinou ,,fresh" formou, a podporovat ty, kteří s pojmem ,,sustainable" teprv začínají. Psát články a rozhovory, fotit, točit, realizovat workshopy, meetingy a spolupracovat s dalšími projekty. 

 
Na programu je plno zajímavých workshopů, módní přehlídky, kafíčka a především se těšim na tu hordu zapálených lidí pro dobrou věc. Díky za tento krásný projekt. 

A vy přijdete?
Vstup je pro všechny volný.

 
Já už se ohromně těšim! Tak třeba se s vámi potkám :)
Krásný den. 
Vaše TerezaInOslo 

6 komentářů:

 1. Milá Teri, v neděli budu držet pěsti! Já jsem v Bratislavě běžela před měsícem maraton a byl to krásný závod. I když jsem tam nechala veškeré fyzické a psychické síly.
  Na článek o stravě před závodem jsem zvědavá. Já s tím pořád trochu bojuju, jak jíst ve dny před závodem, abych nebyla "těžká", ale zároveň měla dost sil.

  OdpovědětVymazat
 2. Terezko, pokud všechno vyjde podle plánu, moc ráda se stavím! Na akci už jsem koukala na facebooku a vypadá parádně!:)

  www.stylishcoffee.cz

  OdpovědětVymazat
 3. taky bych šla, kdybych byla free a z Prahy :-D, dívala jsem se na na propozice toho tvého nedělního závodu a něco takového jsem tedy četla poprvé :-), vůbec se ti nedivím, že svědomitě trénuješ! Držím palce.

  OdpovědětVymazat
 4. Terezko drzim pesti at se Ti dobre bezi! Mas muj obdiv ;-)

  OdpovědětVymazat