Stránky

neděle 10. dubna 2016

Upršená lenošivá sobota

Dnešní den se dá několika slovy popsat jako uloudaný, lenošivý, upršený, pohodový a milý. Rozhodli jsme se s Johnim, že na dnešek nebudeme dělat žádné plány. Je to první sobota po dlouhé době, kdy nic nemusíme. A já si ji hodlala užít jen tak. Počítač i sociální sítě jsem pro dnešek nechala jen tak žít svým vlastním životem a bylo to moc prima. Taková mikro offline očista občas bodne. Počasí nám taky trochu nahrálo do karet. A přišlo mi, že i ten déšť se dneska tak trochu loudal. Na okně byly kapky ledabyle poházený a celé město, jakoby se zpomalilo. My v posteli koukali na filmy a já se v pravé poledne (!) rozhodla nachystat druhou snídani. Ano, slyšíte dobře. V pravé poledne a druhou...  A vůbec se za to nestydim. Ba naopak. Někdy to zkuste taky. 

Bylo nám totiž dobře. Jen tak. Spolu.
Hrdinou dnešní snídaně bylo granátové jablko, které vizuálně i chuťově povzneslo obyčejné volské voko na chlebu s máslem o několik příček nahoru. To taky zkuste. Krásně chroupne a osvěží vás. 


Teda vlastně jeden plán jsme měli. Už několik týdnů jsme se těšili na nový film Eddie the Eagle, na který jsme měli rezervaci. A byl parádní. Děj a samotný Eddie mě vtáhnul do filmu, že jsem celou nervozitou málem umačkala Johnimu ruku. Za mě vřele doporučuju.

Před kinem jsem ještě vyzvedla oblečení na pondělní natáčení pro Českou Televizi a už se ohromně těšim. Další velká výzva pro jednu blondýnu stydlínu. Natáčíme nejdřív pár hodin ve studiu a pak v mojí oblíbené lokalitě. Ještě o tomto projektu uslyšíte. 

Představím ho, až na to bude ta pravá chvíle. Tak nádhernou neděli vážení, čtěte, odpočívejte, lenošte, zavolejte babičkám a užívejte si těch vašich milovaných. 

Vaše TerezaInOslo


11 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Děkuju :) Granátové jablko má naprosto nádhernou barvu :)

   Krásný večer.
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 2. Terko promiň, ale tvoje články se pomalu nedají číst....píšeš pořád skoro to samé a myslíš si, když tam nastřelíš, co nejvíc metafor a nevím čeho, že si z tebe všichni sednou na zadek...já u toho už jen odvracím věci..slovo ohromně už od tebe taky nesnáším..věta někdy vám to prozradím a vše napíšu taky nesnáším..napíšeš ještě někdy pořádný článek?? nebo je budeš už napořád jem slibovat? vím minimálně o třech, který si slibovala a nikdy nenapsala..a je jich určitě víc..no nic ale možná asi už chápeš, jak bylo nám, když ty jsi byla v Oslo a skoro nic nedělala a říkala nám, že si na vše máme udělat čas a my ti namítali, že to s prací jaksi nejde...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za komentář. Bohužel nevím komu. Mrzí mě, že Tě články nebaví.

   Myslím, že každý čtenář, který sem na blog chodí rád, sem chodí jen tak pro radost. Možná i načerpat energii a motivaci. Já osobně mám kratší články moc ráda. Mohu totiž psát častěji. A když jsem se vás ptala, jestli máte rádi FRESH NEWS - byla odpověď jednoznačně pozitivní. A tím se řídím :) Samozřejmě budu kratší články prokládat těmi klasickými delšími, jen teď se sešlo poměrně hektické období. Ale těším se, až se to zase trochu uklidní. Miluju psaní a veř mi, že mi to trhá srdce, když se tomu nemohu kvůli dalším aktivitám věnovat tolik, jak bych si přála.

   Bohužel nevím, jak vám bylo, když jsem byla v Oslu a skoronic nedělala. Ani vlastně nevím, jak se skoronic dělá :) Myslím, že záměr blogu byl a je čtenáře nabádat k tomu, aby mysleli sami na sebe, čas od času si odpočali, starali se o svou mysl i tělo, připravili si něco dobrého k jídlu, žili naplno a měli život, který je bude naplňovat. Nikoho přeci nenabádám, aby žil bláznivý život tak, jako žiju já :) Každý jsme jedinečný a každý máme jinou představu o tom našem životě. Blog vás jen může nabádat k tomu, tuhle představu najít. Tak doufám, že ji najdeš i Ty.

   Krásný nedělní večer.
   TerezaInOslo

   Vymazat
 3. Tak tá komnbinácia granátového jablka a volského oka by ma nenapadla. Určite vyskúšam. :)
  Victoria's secrets

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je skvělá, Viky :) Zamiluješ si ji.

   Hezký večer.
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 4. Granátové jablko s volským okem? Jak šíleně to zní, může skvěle chutnat. Určitě vyzkouším! Díky za tip.

  OdpovědětVymazat
 5. Tyhle Fresh News mám moc ráda :). Příjemně se to čte třeba cestou do práce, nebo v tramvaji, na lavičce v parku,.... Navíc to člověka tak nějak příjemně nakopne a já se pak culím od ucha k uchu na obrazovku mého smartphonu. A nejlepší je, že když zvednu hlavu tak se někdy úsměvem nakazí i ti ostatní, co se tvářili strašně kysele :).
  Takže za sebe dávám Fresh News zelenou a piš je dál. I když takový vydatný článek na upršené odpoledne taky není k zahození ;). A právě ty metafory se mi na tom líbí - je to zas něco jiného než u jiných blogerek, které sleduju. Ale jak se říká sto lidí, sto chutí. Jen mě někdy mrzí ty ,,hejty,,. Není to zbytečné? Když se to lidem nelíbí ať to nečtou a nebo ať neberou všechno tak vážně. Myslím, že by pak bylo na světě zas o kus líp :).

  Hezký den Terezko a těším se na další Fresh news/článek/cokoliv. Jitka

  P.S.: ta kombinace mě dost zaujala. Kde na ty nápady chodíš? :)

  OdpovědětVymazat
 6. Máš vždycky moc krásné fotky, takže jestli je u toho mega článek nebo jen pár slov je někdy jedno, protože i když není třeba čas všechno číst, tak někdy mi stačí jen kouknout na pár fotek a to člověka taky nabije energií. Takže jen tak dál. Na "hejtry" kašli a dělej to tak, jak je ti to příjemné.
  Až budeš mít někdy víc času, tak určitě napiš o nějakých dobrých restauracích, kavárnách nebo kam na brunch (pokračování toho staršího článku). Díky a měj krásný den!

  https://heelsandbabypowder.wordpress.com

  OdpovědětVymazat